Anonymné prijímanie peňazí

17. aug 2022

Ahojte, akým spôsobom viem poslať peniaze na účet, aby nebolo vystopovateľne aký je daný príjemca peňazí? 🙂
S Paypal mám problémy, tak rozmýšľam aký ešte iný spôsob je. Vďaka.😊

romanapb
17. aug 2022

Cez poštu sa dá poslať na účet

melanta
17. aug 2022

@romanapb ale nie anonymne.

basska_b
17. aug 2022

Da sa vklad na ucet, napr. cez bankomat danej banky (?). Nevirm, ci je to anonymne, ale tak hadam obciansky tam sa nedava, ci dava?

janai1
17. aug 2022

@basska_b ako vložíš cez bankomat na cudzí účet peniaze?

melanta
17. aug 2022

@basska_b vážne???

basska_b
17. aug 2022

@melanta
@janai1
Tatra banka ma vkladovy vankomat, ale som to nepouzila. Jaj ale chapem kam mierite , tam supnes svoju kartu a vkladas si len na vlastny ucet. Nuz, mate pravdu baby. Kamos mi robil vklad na pobocke a myslim , ze musel dat OP. Ono tie fin. transakcie su sledovane, sak to by mohol hocijaky mafian tvrdit, ze tisice na ucet mu neznamy darca dal 😄

babovka2321
17. aug 2022

@basska_b ale ona chce anonymne prijat, nie anonymne poslat. Vhodne pre odzubovakov na bazaroch alebo pri nie velmi moralnej pracicke :D aby niekto jej poslal peniaze, ale nevedel ju vystopovat.

maximiliana
17. aug 2022

@basska_b vo vkladomatoch sa cez kartu da zadat aj cudzie cislo uctu, ponukne to taku moznost, ale len pokial je vedeny v tej konkretnej banke...

caroline_
17. aug 2022

Bitcoin?

maranco
17. aug 2022

Chceš poslať na bankový účet = vieš číslo účtu príjemcu
Nemá byť vystopovateľný príjemca? To znamená že nechceš aby na tvojom bankovom účte bolo vidno, že si mu poslala peniaze?
Pošli potom hotovosť cez Poštový poukaz na účet, príjemca sa dozvie tvoje meno a adresu, ale ty v pohyboch na účte nebudeš mať záznam.

maranco
17. aug 2022

@basska_b vieš poslať cez bankomat/vkladomat, ale na identifikáciu odosielateľa tam vložíš svoju platobnú kartu, takže z toho bude bežný bankový prevod akoby si to urobila cez internet banking/smartbanking

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
18. aug 2022

@babovka2321 Nie je to nič hrôzostrašné, ale budem radšej v anonymite.😀

@mb2021 To sa mi nevyplatí. 🙂

engynka
20. aug 2022

Napriklad nakupom bitcoinu v bitcoinmate do hardwarovej penazenky.