Bezúčelový úver, ak som na materskej

niky6
16. máj 2021

Ahojte, je tu niekto kto riešil alebo rieši bez účelový úver v banke? Dali by mi ho aj keď som na materskej a u zamestnávateľa som už skoro rok. Potrebovala by som tak 12000€. Najvhodnejší úver mi zatiaľ vyhovoval v tatra banke ale ak máte skúsenosti v nejakej lepšej banke tak prosím uveďte. S priateľom si nemôžem vziať úver pretože spláca jednu exekúciu kvôli ktorej by nám uver nedali tak si chcem sama požiadať.
Ďakujem za odpovede.

sasa1310
16. máj 2021

@niky6 na tvojom mieste neberiem úver, keď máš priateľa s exekúciou. Dobre ti radím, aj keď viem, že rady tohto typu nečakáš

niky6
autor
16. máj 2021

@sasa1310 tak budeme ho splácať spolu ten úver a zobratí nie sme a keďže ten úver bude len na mňa žiadne riziko tam nie je ak by sa náhodou niečo stalo medzi nami, som schopná splácať ten úver aj sama keby niečo, ja sa len pýtam či má niekto skúsenosť s tym že dali úver aj ked je zena na materskej alebo pri takomto type úveru netreba dokladovať príjem.

janai1
16. máj 2021

@niky6 pri každom uvere sa dokladuje príjem... A na materskej ti ho neschváli žiadna banka

petamich
16. máj 2021

zial obavam sa, ze ziadna banka ti uver ako samej ziadatelke neda - bez ohladu na vysku materskej banka akceptuje prijem do vysky rodicovskeho, nakolko materska je iba 34 tyzdnov vyplacana ak mas navyse dieta, tak po odpocitani zivotneho minima na teba a dieta ti uver jednoducho nevyjde :( a ako pise kocka nado mnou prijem treba dokladovat vzdy

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz