Hypotéka a stravné lístky

jt261
8. jún 2022

Neviete niekto ci sa k hypoteke pocitaju aj peniaze za stravne listky? Peniaze mi vyplacaju na ucet kazdy mesiac prveho... ale vyplata chodi az okolo 10teho. Takze nechodia spolu. Vo vyplatnych paskach mam -20eur za stravne listky.

sigma510
8. jún 2022

@jt261 mne myslím rátali, tu časť ktorú platí zamestnávateľ. U nás 60% platí zamestnávateľ, 40% my. Stravné mi ale chodí na stranu kartu, nechcela som na účet.

zuzanka.zuzu
9. jún 2022

čo? 😲 prečo sa preboha pýtaš či ti zarátajú pár eur? malá rada - vlastne veľká - ak si na tom finančne tak že si odkázaná počítať do príjmu aj stravné tak si tú hypo ani neber....ja viem, na toto si sa nepýtala a bla bla... fakt si ju neber.

gertys
9. jún 2022

Stravne listky naozaj nie. Len suma ktora ti pride na ucet kazdy mesiac, tu si overuju

katarinaba
9. jún 2022

Banku zaujima tvoja cista mzda bez akychkolvek prispevkov ci danoveho bonusu. Aj keby si dostavala od zamtela prispevok na stravovanie a bol by vyplacani spolu so mzdou, banka to nebude brat do uvahy.

jakubvojcik
9. jún 2022

@jt261 nebude sa to rátať

jt261
autor
9. jún 2022

@zuzanka.zuzu najprv treba zistit okolnosti potom davat radu... mne v inych bankach schvalia tolko co potrebujem... problem je ze riesim TB, lebo musim a tam beru 12 mesiacov a nie 6 a vysiel mi plat o 300eur menej...takze potrebujem si zvysit plat co to ide

janulikt84
10. jún 2022

@jt261 ideal potvrdenie o prijme na Tatra bankovom tlacive je tam presne ako uvadzate 12m. A na zaklade toho pocitat DTI.

nafka0483
10. jún 2022

@jt261 A preco musis riesit TB? V com je zadrhel?