Intuícia verzus domýšľavosť - mužova mladá kolegyňa

20. jan 2023

Ženy, uz dlhšie ma prenasleduje taky pocit.. muz ma v robote mladú.kolegynu..asi najkrajšia a najmladšia tam. Je slobodná no a ja neviem prečo ale.odzaciatku ako som zistila ze tam robí snim tak na nu ziarlim. On si ju aj pozeral v minulosti na fb, aj si písali .. ked som.to.zistilantak som urobila scénu ( ano bola som.trapna no mala.som par mesiacov po.porode a hormóny..)

Potom.po.cade som.urobola este jednu scénu ked som.ich spolu stretla (.isli pracivne vraj niečo riešiť,cez deň)

No a ja odvedy akosi stale ju mam v hlave.. často si v duchu myslím ze snou niečo isto má. On mi ju odvtedy absolútne nespomína a nehovorí o nej nič, pritom viem ze sú spolu demne v kontakte. Je podráždený ked ju spomeniem nejak..

Všetkých z roboty spomenie alw ju nie..je mi to divné a potom si domýšľam ze ju tají... nemyslím zeby spolu spáli ale neviem, stále ti mam v hlave, akoby mi niečo šepkalo ze má klame.

Bliká mi kontrolka aj skrz to,ze viem aký je..ze vie byť falošný,ze doma tak a vonku inak.. keď nieje somnou. Ze on tvrdí ze on so ženami abobsolu

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
20. jan 2023

neviem preco by ju mal spominat, ked u teba to zapaluje kratku zapalnu snuru? Chlapec ma pud sebazachovy a radsej nedrazdi hada bosou nohou.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lavinis
20. jan 2023

Keď ju spomína, zle bolo
Keď ju nespomína, tiež zle
Veď ho nechaj dýchať 🤦‍♀️

maranta_leuconeura
20. jan 2023

Tak mozno mu je blbe ti hovorit ako ju dobre pretiahol v kuchynke...

lavinis
20. jan 2023

Áno, si chorobne žiarlivá

pribinak
20. jan 2023

Byt na jeho mieste, tak sa vedla teba bojím aj dýchať

Len ho dráždi a provokuj a budeš potom asi spokojná

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
koniarova
20. jan 2023

Načo sa teda pýtaš,keď vieš,že ti nehovorí pravdu?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
20. jan 2023

Asi sa ti boji povedať pravdu, lebo očakáva zas scénu

Ja mam príbuznú, robila scény, chlap mal už strach čo i len povedať že kolegyňa bola v práci. Stále mu vykrikovala že ju s ňou určite podvádza a cumi na ňu a iné ….
Až raz ju po veľkej hádke naozaj podviedol.
A vieš čo? Moja príbuzná si uznala, že ho k tomu doslova dohnala

anitka100
20. jan 2023

Sama si si odpovedala. Vies ze je falosny a Myslis ze k tebe bude uprimny? Pisali si a nahodou si ich spolu stretla? Tak mal romanik asi no.. a uz o tom nechce hovorit zato je nervozny ked ju spomenies ,,stupas mu na otlak”. A ked mas tusaka tak to nieco znamena

viestta
20. jan 2023

@lavinis to vystihla. S tebou ani z voza ani na voz.

Dnes o 19:11
Keď ju spomína, zle bolo
Keď ju nespomína, tiež zle
Veď ho nechaj dýchať 🤦‍♀️

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
20. jan 2023

vies ty co? Ty ho dozenies k tomu aby ju jedneho pekneho dna v slabej chvili prefikol. Alebo nejaku inu. Raz si povie, ze doma mam cirkus tak ci tak, tak si aspon uzijem. A ked k tomu dojde , bude to tvaja zasluha. Tak ti treba, dobre ti tak. (jeho uz teraz lutujem)

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
20. jan 2023

Nebude tato, bude ina. Teba toto zoziera zvnutra. S tym si rob poriadky. Najhorsi scenar som ti uz predostrela

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zooeynka
20. jan 2023

Len otazka, neber to v zlom...ten tvoj je nejak krasny, vynimocny, sexy alebo prachaty? Ze mozno by mlada, pekna o neho ani bicykel neoprela, chapes co myslim?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zooeynka
20. jan 2023

Tak snad ma charizmu len pre teba🙂. Ja mam taku kamosku, ziarli na toho svojho a pritom vobec nemusi, nie je to ziaden brad pitt ani don juan....a ona si mysli ze ho urcite vsetky"stetky"v robote chcu....a podla mna po nom netuzi ziadna 🙂

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adamcovalydia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zooeynka
20. jan 2023

Napisem to sprosto ale pravdivo - toho tvojho nenechavaj s plnymi vajcami, ked bude kludny je mensia pravdepodobnost ze skoci po mladej kolegyni....

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zooeynka
20. jan 2023

Akoze, ja som tiez paranoidna, mne jedneho frajera zamladi prebrala jeho kolegyna, a to nebol ani krasny, ani prachaty ani nic....ale mal rodicovsky dom v dobrej lokalite a to asi zavazilo;) inak mal holu rit, ziadne vzdelanie ani uspory...a ajtak sa na neho nejaka ulakomila. To som ti sice moc nepomohla, ale verme ze to nebude tvoj pripad.

marca12
20. jan 2023

Necudujem sa,ze ju nespomina,ked si kvoli nej robila sceny. Tym,ze sa budes strachovat nic nezmenis. Dovera sa buduje a je to len nasa volba,ci ziskanu doveru budeme respektovat alebo sa budeme donekonecna sparat so slovom,co ak. Je to tvoje rozhodnutie sa trapit. Tak si zvaz,ci pochybujes kvoli tomu,ze realne niekedy narusil tvoju doveru voci nemu alebo pochybujes,lebo ty to mas tak v hlave nastavene. To sa chces cely zivot triast strachom o svojho muza? Vyber si. Lebo strachom naozaj nic nevyriesis. Skor ho dozeniea k tomu,aby naozaj nieco urobil