Je v piatok v prevádzke bankomat od Tatra banky?

6. apr 2023

Ahojte, zajtra sa chystáme do kina do nákupného centra a keďže je sviatok, niesom si istá či bankomat od tatra banky bude v prevaldzke alebo nie. Potrebovala by som si na účet vložiť.

autor
6. apr 2023

Teda resp. dnes už😀

ckocka
6. apr 2023

Bankomaty, pokial sú volne prístupné, na sviatky nevypínajú.

niekto2hy
6. apr 2023
autor
6. apr 2023

Uf okej😀lebo už som stresovala teraz tak na poslednú chvýľu mi to napadlo

zuzanka.zuzu
6. apr 2023

chvýľu? to je čo? vybrané slovo po v?

autor
6. apr 2023

@zuzanka.zuzu 🫣bože preklep, nevšimla som si anglickú klávesnicu

nelca0510
7. apr 2023

No ale i je na klávesnici anglickej aj slovenskej na rovnakom mieste.

beata_k
7. apr 2023

Bankomaty nemaju otvaraciu dobu 😄

niekto2hy
7. apr 2023

@beata_k Maju,nepravidelnu.Ked sa do nich vladaju $.😎

martul
7. apr 2023

Myslis si, z že druhej strany bankomatu je teta, čo tam vkladá peniaze a strčí ti naspäť kartu ? Žeby tá mala voľno?🤦

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marhulka13
7. apr 2023

Tatra banka bankomat nie, iba slovenská sporitelna

cubo2
7. apr 2023

Že si ty myslíš, že bankomaty fungujú nejak takto, však? 🙂

ibrunova
7. apr 2023

U nás sú bankomaty v OC tak, že sú pri tescu, potom je prepojená chodba do OC a tá býva zatiahnutá takými mrežami. Ak to tak nemáte, tak budú normálne fungovať. Ak tam ešte budú peniaze 😃

beata_k
7. apr 2023

@niekto2hy Tak, ale to je zalezitost par minut. 🙂

benit
7. apr 2023

A potom tu pribuda prispevkov, ze preco su zeny zle a musia za kazdu cenu zhadzovat. Toto nepotrebovalo zhadzovat, ona sa zhodila sama.

niekto2hy
7. apr 2023

@ibrunova Ona chce vložiť, nie vybrať.

ibrunova
7. apr 2023

@niekto2hy no veď to je jedno, nie?

liljana
7. apr 2023

Zakladna funkcia bankomatov je, aby fungovali 24hodin denne aj vtedy ci hlavne vtedy, ked je banka zatvorena. 🙂

zuzanka.zuzu
7. apr 2023

autorka - na anglickej klávesnici resp.v autocorrecte je písmeno " ľ " ? 🙈 no ako povieš 🙄

autor
7. apr 2023

Ja sa tu s vami nemienim hádať🤗lebo vy ste všetky bezchybné a bohužial nebudem písať jak slimák tak som sa omylom preklikla ✌🏼peace

zuzanka.zuzu
7. apr 2023

tento screenshot chce byť akože niečoho dôkaz? a čoho prosím ťa?
PS: inak nebolo by jednoduchšie napísať, že si sa sekla? lebo teraz to dávaš "na procházku" 🙊

niekto2hy
7. apr 2023
98
10. apr 2023

Ja nechápem čo máte za potrebu ju poučovať, že bankomaty sú 24 hodín... asi tak v banke v 24-hodinovej zóne, bankomat v OC ako autorka uviedla ak je vnútri tak prístupný nebude... a ani počas sviatku ak je OC zavreté... a to, že je kino otvorené, zažila som viaceré mestá, kiná majú svoj vlastný vstup a častokrát je aj mrežou od zvyšku OC oddelené...