Tatra banka - výber

14. apr 2024

Výber 2500 euro.. ahoj mam tatra banku a idem vybrať túto sumu mam si ju ísť vybrať v hotovosti do banky alebo stačí z bankomatu. Len neviem aký je maximálny denný limit pri vybere z bankomatu

veronikaszabova
14. apr 2024

Pozri sa na internet bankingu, aku mas nastavenu max vysku vyberu. Ak mas nastavenu mensiu ako 2500€, uprav si to a vyber z bankomatu.

Ja mam z osobneho 8000€ - Raifka (to iste ako Tatra banka) a z podnikatelskeho v Tatra banke mam 10000€.

autor
14. apr 2024

@veronikaszabova ďakujem ja len ze aký denný limit pre výber z bankomatu ma tatra banka že aby nebol problém vybrať peniaze naraz v jeden deň.

liz_lemon
14. apr 2024

z bankomatu si mozes vybrat tolko, aky mas ty limit

autor
14. apr 2024

@liz_lemon v aplikácii vidím len ze výber v hotovosti tam si môžem nastaviť až do 10tisic.. možno to bude hlúpa otázka ale pojem výber z bankomatu tam nemám len ze výber v hotovosti tak to bude asi to isté vsak🤣

autor
14. apr 2024

Teraz ešte pozerám ze zmena na karte je poplatok 5 euro... takže teraz keď som si zmenila v aplikácii limity tak sú spoplatnené? 5 euro za jednu zmenu? To ako vážne.?

veronikaszabova
15. apr 2024

Ja nemam nic take spoplatnene

maranco
15. apr 2024

@veronikaszabova potom máš inú banku ako TB, niektoré banky zmeny limitov nespoplatňujú a iné áno, prípadne majú rozdelené, že zmena internetového limitu je bezplatná a ostatné limity na karte za poplatok
moja banka tiež zmenu limitov nespoplatňuje

mk1111111111
15. apr 2024

Zmenu si nastav sama na karte, neplati sa za to, klikni na kartu a v polozke nastavenia , si to zmen. Vybet peniaze a znova uprav vysku vyberu, ak by si stratila kartu, nech Ti nevybielia ucet

98
15. apr 2024

@maranco tatrabanka to spoplatnené cez aplikaciu nemá

simca06022011
15. apr 2024

no ja toto nastavujem pri hotovostnych limitoch karty, v nastaveni platobnej karty. A idem vybrat potom. Bankomat ti da taku sumu v pohode, pripadne niekedy sa dalo vybrat na viac krat, ale to bolo obmedzene poctom bankoviek.. teraz tie novsie bankomaty su az na 200ks :D Zmena limitov nie je spoplatnena, aspon mne to nikdy neuctovalo.
Pripadne si vies navolit vyber hotovosti cez appku :D a hned uvidis ci to pojde.

simca06022011
15. apr 2024

A inak adama ked sa spytas, tak ta pekne presmeruje presne tam kde to treba nastavit :DDD

veronikaszabova
15. apr 2024

@maranco nie, nemam inu banku 😂😂😂 snad viem, kde mam ucty 😂😂😂😂

maranco
15. apr 2024

@veronikaszabova tak v cenníku existuje poplatok 5€ za zmenu limitu karty, ale nepíšu riadne kedy ho použijú

zic
15. apr 2024

Mozno iba ak mas ten TB premium tak je to zdarma...

autor
15. apr 2024

@maranco ano toto som včera nasla preto som sa pýtala ci si vážne TB účtuje za zmenu limitu 5 euro

zic
15. apr 2024

vyzera, ze pre "obycajnych klientov" ano (i ked je tristne, ze aj cez internet banking / appku... Pre premiovych nie...

maranco
15. apr 2024

VÚB donedávna mala, že zmena cez IB na internetový limit bola bezplatne a limit na platbu u obchodníka alebo bankomat bol tuším poplatok 3.50. Ale tiež už to nemajú v cenníku.
Prima banka doteraz berie poplatok 1€ za zmenu limitu cez appku/IB a nevie rozlíšiť limity na net, bankomat, POS všetko je spolu ako jeden limit.

autor
15. apr 2024

@veronikaszabova poplatok za vyber z vlastného bankomatu ma Tatra banka aký neviete? Ci z vlastného asi zdarma a z cudzieho poplatok?

maranco
15. apr 2024

Nieje ti to trápne sa pýtať? Veď si vyhľadáš web stránku svojej banky a tam bude zverejnený podrobný cenník. Ten je platný na celom území slovenska a pre každého, nepotrebuješ osobné skúsenosti ľudí.
A prečo ťa vôbec trápia poplatky keď si si vybrala banku s poplatkami? Ak mi poplatky vadia tak si vyberiem banku bez poplatkov.

Keď si kúpiš mandarínky s kôstkami a vedľa je debnička s bez kôstkovou odrodou tiež budeš zisťovať akou vychytávkou sa rýchlejšie zbaviť kôstok?