Kto prišiel o viac ako 200 eur?

19. jan 2023

Ahojte, mám depky z toho že som naletel, prv sa mi darilo no zrazu ani neviem ako som v mínuse 210€.vždy som sa snažil šetriť, no kamarát mi ukázal jednu stránku kde sa dajú vyhrať peniaze no nakoniec som ostal na tom takto. Úplne sa hanbim pred sebou… chcel som už len vyhrať naspäť svoje peniaze. Či som len ja taký kreten😔 cely svoj život som sa vyvaroval veciam takýmto bolo to pre mna tabu cely hazard…

viestta
19. jan 2023

Aspon mas poucenie do zivota

ivka225
19. jan 2023

200 je na toto uplne idealna suma. Nezruinuje a ako poucenie staci.

mondolina
19. jan 2023

ja som pred 20rokmi prisla asi o 100 000 skk, a nejak som sa z toho nezrutila, skor ma srala trvala na mojich vlasoch co mi v ten den spravila kadernicka🙂

lija22
19. jan 2023

200€ mas nemas vytesni to z hlavy ;)

doriiis
19. jan 2023

Ja som prišla o vyše 2000 v minulosti.Prezijes

diewcatqoo
19. jan 2023

200 Eur ta snad nezruinuje a poucis sa z toho, ze nemas hrat hazardne hry.
Btw, poznam cloveka, co zabudol heslo do bitcoinovej penazenky. A prisiel o dost viac ako ty 🙂

mikadooo
19. jan 2023

Ja o 1000. Našťastie sa mi ich podarilo vyhrať naspäť, ale to som mala také nervy, že čo ak sa to nepodarí, že som sa zaprisahala, že ak ich získam späť, už nikdy v živote nebudem stávkovať. Tie nervy neprajem nikomu.

autor
19. jan 2023

AH ďakujem za povzbudivé slova myslel som že iba ja som taký bedak čo na to skočil. Poučím sa to je jasné. Len mi je ľúto tých peňazí ktoré nikdy už neuvidím, no aspon od nich , teraz budem radšej o suchých rozkoch a vode aspon 2 mesiace nech sa potrestam. No nenavidim sa za to že som urobil to čím som vždy pohrdal.

pralinka25
19. jan 2023

chapem ze ta to stve ale stalo sa. su aj horsie veci. nevratis to, poucil si sa zivot ide dalej. nie si idiot, sem tam kazdy na nieco naleti. este bud rad ze to nebolo viac. hlavu hore.

kristinka92
19. jan 2023

hlavne už prosím ta nikdy nehazarduj! ono je to tak nastavené že najprv vyhrávas aby si dostal chuť a potom začneš prehrávať a pocit “chcem tie peniaze spat” ta núti hrať a hrať
dúfam že stacilo na cely život take poučenie

michal711
19. jan 2023

Pohodička ja za tie roky ak by som spočítal ak auto by som si mohol kúpiť čo som prehral. 200€ je nič.

gemerka17
19. jan 2023

Poučenie na celý život za 200 eur rozhodne za tie peniaze stálo. Je kopec ľudí, ktorých to stojí výrazne viac. Je dobré, že si to uvedomujes a trápi ťa to, ale to za pár dni zmizne. Len, aby to poučenie ostalo. Keby sa ti len takéto "tragédie" v živote stávali, tak si najšťastnejší človek na svete.

vroni
20. jan 2023

Ak si sa z toho poucil, tak to bola vynikajuca investicia.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hellwant
20. jan 2023

Nesmúť, stane sa. Ja bohuziaľ v tejto smutnej statistike pod tvojim prispevkom vediem.Nebol problem v produkte, ale v cloveku. Policia ho riesi, ale prachy uz neuvidim. Ale aspon som sa uvedomil a poučil. Drzim palce do dalsieho života.

janno31
20. jan 2023

Ja som tam raz hodil 500 e 10 e stávka a do 5 minút som bol na nule 🤷je to blbosť hlavne sa to nesnaž vyhrať naspäť lebo aj tak nevyhras

autor
20. jan 2023

Ľudia ja som sa práve dozvedel že za každú platbu mi bude banka účtovať poplatok 5€ čo znamená že s prehratymi peniazmi to bude okolo 500€ 😔 to som nevedel už tomu neviem nijak predísť ? Asi nie čo 😂 to že som bol hlúpy kkt asi neobstojí že

bluka2
20. jan 2023

Ja som si zo srandy kúpila nejaké losy a vyhrala 47 švajčiarskych frankov. Normálne som si chcela kúpiť ďalšie 😀 ale to by bol presne ten moment, kedy sa človek presupne do mínusu… takže radšej sa tomu úplne vyhnúť alebo mať sebaovládanie

victory7897
20. jan 2023

Už nič , netráp sa tým , čím skôr sa cez to preniesť a nedostať sa ešte do väčšieho 💩 .. peniaze boli aj budú,no len teraz niesu..nič sa nedeje

luccija
20. jan 2023

Hlavne to viac nerob

marca12
20. jan 2023

Mas drahe ponaucenie,ale hod to za hlavu a pouc sa z toho. Peniaze boli aj budu. 200€ nie je mala suma,ale zase nie ani tak velka,aby si sa kvoli tomu opustal. Never nikdy lahkemu zarobku na strankach

cacianka
20. jan 2023

Horšie ako keď sklame bedna, je keď sklame /oklame o € kamarátka....

zoeeoz
21. jan 2023

Ano si hlupak..snad sa poucis