Ktorú životnú poisťovňu odporúčate?

alison11
1. jan 2021

V ktorej sa dá poistiť 2dospelý+2 deti aj so sporením a koľko platíte mesačne,štvrťročne,polročne či ročne? A čo všetko máte zahrnuté v tej sume? A na koľko rokov? Vopred Ďakujem

ivkazba
1. jan 2021

Ja si platím rizikové životné poistenie v Uniqa, poistenie smrť, kritické choroby, invalidita. Platím mesačne 45 eur, už cez 10 rokov. A potom si platím tiež cez 10 rokov investičné životné poistenie, tiež Uniqa, tam sa časť aj sporí, tam platím necelých 60 eur.

Je úplne zbytočné, aby ti tu niekto písal, koľko platí, pretože platba závisí od toho, aké poistné sumy si nastavíš na jednotlivé pripoistenia. Tie sumy by mali vychádzať z príjmov a záväzkov, samozrejme, ak ti poistku bude robiť maklér, ktorý vie ako sa stavia dobrá poistka. Tí ostatní ti urobia sumu podľa toho, koľko chceš platiť, rizikom je potom to, že možno ti pri plnení poistnej udalosti vyplatené peniaze nebudú stačiť a dôjde k sklamaniu.

alison11
autor
1. jan 2021

@ivkazba Ďakujem za info 🙂

acer11
1. jan 2021

@alison11 poistku so sporením N I E E E 🙈

silvia22222
1. jan 2021

@acer11 prosím aj konkrétnejšie rozpisat prečo nie. Ďakujem

elizabet173
1. jan 2021

@silvia22222 poistka nie je urcena na zhodnotenie penazi. Investicne sporenie moze byt dlhodobou formou investicie, ale osobne by som si dala len urazove poistenie a najma velmi dobre poistit zivitela rodiny

alison11
autor
1. jan 2021

@elizabet173 A viete aj napísať v ktorej poisťovni je najlepšie úrazové poistenie?

elizabet173
1. jan 2021

@alison11 tazko povedat, prehlad nemam, my sme spokojni s Allianz, plnenie bez problemov, ale skutocne v tomto neporadim

alison11
autor
1. jan 2021

@elizabet173 Rozumiem tak ďakujem za info

sasi0206
14. jan 2021

Ahojte, vie mi niekto poskytnúť skúsenosť s poisťovňou Generáli že či preplácajú ak to mám zahrnuté v postke čo mám, aj chirurgicky zákrok slepého čreva. Aké máte skúsenosti a ako sa to vybavuje. Ďakujem

mischy00
23. jan 2021

@sasi0206 ahoj, treba kontaktovať toho kto ti poistenie robil a s ním vypísať tlačivo na poistné plnenie, dolozis iba lekárske správy. Prípadne nájsť si sama na nete tlačivo, vypísať a spolu s lekárskymi správami zaslať priamo do poisťovne.

sasi0206
23. jan 2021

@mischy00 super ďakujem 🙂