Moneta bank - odoslané peniaze

natalia636
22. aug 2022

Dobrý den chcem sa spýtať ako to vyzerá keď pošlete peniaze z MONETA banky. Jeden pán mi ma poslať peniaze a toto mi poslal ako dôkaz že už sú odoslané. Mám tomu veriť?

katkaseiner
22. aug 2022

neviem aka je to Moneta banka, ale az by ti dosli na ucet, tak uverim... v obrazku mas len uvedene prikaz k uhrade... cize realne este to nie je vypis ze odisli z jeho uctu... 2 minuty po obrazku to zrusil a caka ze posles nieco gratis.... ja by som sa nedala ogabat ... doba je zla 😉

natalia636
autor
22. aug 2022

@katkaseiner dakujem pekne za odpoved, bohuzial ja som sa dala okaslat poslala som mu peniaze za hodinky vopred a žiadny balík mi ani neposlal, tak sa s ním natahujem o peniaze už asi 2 tyzdne 🫤

maranco
22. aug 2022

Z monety to vyzerá takto a je tam možnosť stiahnuť podpísané PDF potvrdenie o prevode.

maranco
22. aug 2022

Ešte PDF potvrdenie o platbe.

natalia636
autor
22. aug 2022

@maranco dakujem krásne 🙏🏼

natalia636
autor
24. aug 2022

@maranco dnes mi poslal toto, to by už hadam mohlo byt odoslané či?

katkaseiner
24. aug 2022

@natalia636 dúfajme

maranco
24. aug 2022

@natalia636 vľavo hore sa zdá prepísaný čas, ak pozrieš stav je tam slovo "Proveden"
čo som poslal obrázok zo smartbankingu monety bol tam stav "Transakce byla provedena" ale to bola platba v CZK.
V každom prípade si pýtaj nech ti pošle PDF potvrdenie o platbe. Ak tam bude elektronický podpis od banky (acrobat reader ti ho zobrazí) je to isté. Inak obrázok sa dá namaľovať akýkoľvek.

maranco
29. sep 2022

@natalia636 ako to dopadlo, vrátil ti peniaze alebo sa odmlčal?

natalia636
autor
2. okt 2022

@maranco samozrejme že tie peniaze neposlal, tak sme boli na polícii tam to vsetko spísali ale povedali že si nemyslia že ho vypátrajú. Do mesiaca mi ma prísť vyrozumenie či aj nieco vyriešili..