Potrebujem súrne požičať peniaze, ale mám záznam

takinka1
2. aug 2017

Súrne potrebujem požičať 900 eur. Problém je ten že mám záznam v registri aj kvôli bývalému . Čo mám robiť. Od rodiny si nemôžem požičať lebo oni sú vo väčších problémoch. Ak je niekto kto mi požičia aj na úrok budem vďačná

jana2679
2. aug 2017

Ahoj tak v ziadnej bankovej inštitúcii ti nepozičaju, treba mať 1rok čistý register, jedine skúsiť nebankovky.😉

tanyja
2. aug 2017

@takinka1 dosť ošemetná otázka, nemáš napríklad kontokorent na účte a prípadne niečo našetrené? Takú malú sumu ti síce nebankovka dá, ale preplatíš viac ako polovicu, to sú úžerníci.......

deti95060810
3. aug 2017

no neviem či tu nájdeš niekoho "sprostého" že ti požičia....900 e nie je málo to je jedna dobrá výplata, pre väčšinu národa aj dve.... 😉

friday13th
3. aug 2017

pochybujem, že tu nájdeš ochotného cudzieho človeka, ktorý ti požičia a keď máš záznam detto....riskuje tým kadejaké súdne opletačky so súdmi a pod. .... takto ti ostávajú jednine nebankovky, ale ako baby píšu vyššie, tam pomaly viac preplatíš ako si požičiaš a keď nemáš peniaze teraz, na splácanie to asi tiež nebude bohvie čo...

peduan
3. aug 2017

@takinka1 za 50% úrok? kludne ti požičiam 😀

lulula12
3. aug 2017

Bude to asi tazke ale skus sa vyhnut tomu, ze by si si pozicala od nejakej nebankovky. Oni ta nalakaju a potom tu sumu tak preplatis a to este budes rada, ked od teba nebudu pytat taku sumu co ani nahodou nemas kde zobrat a potom ta to uz bude tlacit k tomu aby si si pozicala dalsie peniaze a takto to pojde dokola. Kamarati, znamy hocikto ti tie peniaze pozicia za lepsie uroky ako nebankovky

misinka0611
3. aug 2017

Ked je to take súrne tak nieco predaj... Tu ti nikto nepožičia navyše ked mas záznam a nepíšeš o aký záznam sa jedna.

kiwi3
3. aug 2017

presne, ak to nie je take surne, tak nepoziciavat. a ak je, tak nieco predat, nic lepsie sa vymysliet neda.