Mám záznam v úverovom registri. Nedostanem teraz úver a nemôžem refinancovať 5 rokov?

Zodpovedané
5. jan 2024

Dobrý deň,

mám záznam v úverovom registri (corona odklad). Chcela som sú dať refinancovať úver, ale kvôli zápisu mi neschválili refinancovanie.

Znamená to, že 5 rokov nedostanem nikde žiaden úver/refinancovanie?

V SLSP mám veľmi vysoký úrok a splátku.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

záleží, kedy ten Corona odklad skončil. Väčšinou sú odklady akceptované po 2 rokoch, niekde aj skôr Hlavne ten Corona odklad bol akceptovaný už aj po roku vo väčšine bánk. Ak to je ešte z roku 2021 alebo tak, tak sa čudujem, že Vám to zamietli. Každopádne, sú banky kde je to posudzovanie prísnejšie.

Napíšte mi Váš prípad do mailu a pozriem sa Vám na to, čo sa s tým dá robiť. Hlavne potrebujem vedieť váš zostatok, splátku, úrok, kedy skončil odklad a ako dlho trval a či ste inak všetko odvtedy riadne splácali bez omeškaní.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk