Prosím radu od finančného poradcu

skydivemimi
13. okt 2017

Dobry den, hladam financneho poradcu, alebo niekoho kto by mi vedel poradit. Pracujem pre zahranicnu firmu. Vyplata je posielana na ucet v zahranici. Robim tam zatial iba pol roka. Chcela by som vyplatit bankovy uver (mam bohuzial zaznam v registri lebo som meskala so splacanim) a zrekonstruovat dom na Kysuciach. Chcem sa teda spytat, je tu nejaka moznost financovania? Existuje nieco ako vziat si uver/hypoteku so zalozenim toho domu, ze by som vyplatila uver a zrekonstruovala si ten dom? A teda hlavne by som platila iba jeden uver? Trapi ma ten register a aj to, ze dom je na Kysuciach, nebude mat asi prilis velku hodnotu - da sa niekde vypocitat orientacna cena (okrem znalca!)? dakujem

nelinka2009
13. okt 2017

@skydivemimi urcite sa to da, ale ten register je velky problem. Over si v akom stadiu ten zaznam mas, popripade poziadaj o vymaz ak ti vyhoveju tak cca o 8 tyzdnov mozes ziadat o pozicku

guinevre
13. okt 2017

@skydivemimi Myslim si, ze ak mas zaznam v registri neplaticov, ze by si mala problem s prefinancovanim. Nie som poradca, mozno sa mylim.

skydivemimi
autor
13. okt 2017

@guinevre ja tiez prave neviem, iba co som citala na internete. Chcelo by to nejakeho dobreho poradcu. Len neviem kde ho najst

nelinka2009
13. okt 2017

@skydivemimi a odkial si?