Storno poistenie

20. máj 2024

Ktore poistovne ponukaju prosim dodatocne cestovne poistenie storna? Ubytovanie, letenky kupovane v januari na oktober. Vdaka

martinmmartin
20. máj 2024

Ziadne.......a mimochodom , storno poistenie nefunguje tak ze ty sa sice poistis a potom mozes stornovat ako sa ti len paci. Storno cestovne poistenie funguje iba v presne dodrzanych podmienkach - hospitalizacia, choroba,vybuch vulkanu atd, nikdy nie len tak ze sa rozhodnes to stornovat tak to stornujes

zuzanaete
20. máj 2024

Napr. Axa. Tam sa da storno poistit najneskor 15 dni pred planovanym datumom.

autor
20. máj 2024

@martinmmartin to je mi jasne, ze storno funguje pri urcitych podmienkach. Otazka bola, ktore poistovne jo ponukaju ak nebolo zakupene bezprostredne pri kupe letenky atd.

melanta
20. máj 2024

Axa čiže Uniqa, keďže Uniqa už dávnejšie prevzala Axa poisťovňu a určite aj Allianz. A minimálne 2 týždne pred odchodom musí byť poistenie uzatvorené, lebo je tam čakacia doba tie 2 týždne.

oliviakatka
20. máj 2024

Ahoj, pracujem v Allianz, bežne klientom dojednávam storno zájazdu - leteniek. Čiže áno, ponúkame to. Poistenie musí vzniknúť A) najneskôr nasledujúci deň do 23:59 od zakúpenia zájazdu alebo B) najneskôr 12 dní pred odchodom na dovolenku/cestu. V ponuke máme storno a storno špeciál. Pokojne mi napíš pre nezáväznú ponuku.

pandorra
20. máj 2024

Kupovala som si poistenie storna pri kupe letenky skoro rok dopredu pre celu rodinu cez uniqua. Ubytovanie som kupovala tesne predtym, nie som si ista, ci sa to da poistit, mozno iba zajazd.

jarka_black
22. máj 2024

storno musí byť zakúpené súčasne/ do časového limitu / skôr ako letenka či dovolenka
a ak máte celoročné cestovné, je možné k tomu dokúpiť storno samostatne

zuzanaete
22. máj 2024

@jarka_black Nemusi sa kupovat vzdy sucasne s letenkou/pobytom. Su poistovne, ktore to akceptuju aj neskor.

jarka_black
22. máj 2024

@zuzanaete veď hej, preto som dala ďalšie 2 alternatívy ... asi to malo byť v slede: skôr / súčasne / do časového limitu
sorry za nejasnosť