Zamestnávateľ stratil Očr

srnanka
28. apr 2016

Prosim o radu ako mam postupovat. Vo februari som bola doma zo syncekom na ocrke 10 dni. Zamestnavatelovi som doniesla zaciatok a aj ukoncenie OCRky. Samozrejme som si doklady odfotila. Cakala som v marci peniaze zo Socialky no neprisli, teraz v aprily zase nic. Volala som zamestnavatelovi pretoze mam dovolenku ze kde nastal problem a on mi odpovedal ze podklady mal pretoze ma nahodene v pocitaci a sa stratili cestou od zamestnavatela ku mzdarke. Ta mi vravela ze ukoncenie Ocrky nema a nemoze mi to byt vyplatene. Nervy! Comam teraz robit na Socialke uz neboli a budem asi potrebovat original. Neviete ci by im stacil odfoteny doklad? Dakujem za odpovede.

lienkaviva
28. apr 2016

Mne tiež raz stratili ale PN a chceli originál a tak som musela spat ku dr. ,vypísala samozrejme za poplatok a poslala som ešte raz....ale OCR by im mohli stačiť aj kopie, keď to je len pre zamestnávateľa, veď zavolaj na mzdové a uvidíš čo ti povie múdra 😉

srnanka
autor
28. apr 2016

Ved zajtra zavolam ci to nasli a ak nie asi to budem musiet obehat, vybavit duplikat a ciknem na Socialku ci im to staci poslat 1. tr. Postou

cisko39
30. apr 2016

@srnanka Lekár Vám vie vystaviť duplikát

srnanka
autor
30. apr 2016

Na Socialke mi poradili prefotene ukoncenie OCR ky dat potvdit lekarovi ze zodpoveda originalu a takyto doklad akceptuju.

hetino
Autor odpoveď zmazal
Zobraz