Degmatológia/kožný/kožná - Galanta, Trnava, Nitra, Sereď

emilkopodkova
6. nov 2023

Dobrý deň, prosím vás existuje ešte vobec niekde nejaký kožný lekár/lekárka kde sa nemusí človek *LEN* objednat???? Lebo najbližšie termíny ci pana za 2 mesiace a za objednanie cez internet to pýta zaplatiť 15€?????? To kde žijeme jakoze? Je prosím vás niekde v GALANTE, TRNAVE, NITRE, SEREDI, ŠALI, nejaký kožný alebo kožná, kde ráno prídete, počkáte si a vyšetria vás? Ďakujem za odpovede..

e1i
6. nov 2023

@emilkopodkova v seredi ziadna kozna nie je

salamistka
6. nov 2023

MUDr. Kupcová Iveta v starej nemocnici v Galante, ráno treba prísť a naťukať svoje údaje a treba čakať, v prípade, že v ten deň už neberú viac pacientov, tak sa dá dohodnúť na inokedy...aspoň minulý rok to takto mali, teraz neviem....

nikpa
6. nov 2023

@emilkopodkova v TT Alena Konečna, objedná ťa rýchlo alebo ráno prídi sadnúť a čakať. No určite predtým zavolaj sestričke a popýtaj sa, je veľmi milá, poradí. Ale doktorka je nervózna harpia, hovor len keď ťa vyzve lebo ta zotrie ako malého škôlkara. Ja som tam bola so synom keď som nevedela zohnať akútne nikoho skôr, inak by som tam viac neišla 🤷
A tiež sa dalo počkať do poradia v TT nemocnici na koznom. Niektoré dni tam normálne ordinuju ale tam si tiež treba zavolať kedy v aký deň.

emilkopodkova
autor
6. nov 2023

Ďakujem vám dobrí ľudia, dám sem odozvu ako som pochodil 😅

ninajakubova
22. nov 2023

@emilkopodkova podarilo sa? 🙂