Detská kožná lekárka- Mudr. Holobrada. Máte skúsenosť?

zlatiak
20. jún 2011

Mala ma take cervene flaky a vyrasticky na tvaricke a detska si s nou nevie rady a ziadne maste nezaberaju, tak nas poslali na kozne na Kramare a nerada by som bola keby ze je moje dieta pokusny kralik, tak by som rada vedela ci je to dobra lekarka alebo nie. Dakujem za Vase nazory

sisinka76
21. jún 2011

tak v nasom pripade to bola bohuzial negativna skusenost. mne pani doktorka nesadla ani ako lekarka ani ako clovek, s tym jej pristupom, ze ona vsetko vie, rozhoduje... je to podla mna doktorka, ku ktorej prides, nemas co hovorit a starat sa, ona je najmudrejsia a nepotrebuje pocut Tvoje pocity ako matky. ja som potom od nej zobrala kartu a isli sme do vedlajsich dveri, k MUDr. Jankovej, s tou nemame ziadny problem, vypocula, poradila a bola ochotna 🙂

koran
22. máj 2012

Ja k Holobradej chodim teraz koli hemangiomom, teda bola som raz asi pred tyzdnom a idem v juni zasa. Taka zvlaštna ale skôr výzorom, no ako doktorka sa mi celkom aj pozdávala, ale uzavrela by som to tak, že ani negatívna skúsenosť ani pozitívna, sú aj lepšie normálnejšie doktorky. Ja som si nemohla vyberať do ktorých dverí pôjdem, lebo sme tam čakali od pol 8 do pol 12 s dvoj mesačným bábom! Ktoré dvere sa otvorili tam som išla.

bibio
22. máj 2012

Súhlasím so Sisinka76. Boli sme u nej raz a stačilo.

rebecca2006
5. nov 2012

ja so spokojná, podľa mňa je výborná dermatologička, odborníčka najmä na ekzémy- fakt je , že na Kramároch ale dosť preferujú kortikoidné maste- je to taký smer celého pracoviska, nielen pani doktorky- takže ak s tým niekto nesúhlasí a nechce dieťaťu dávať za noč na svete kortikoidy, tak radšej nemch hľadí inde. Mne jediné čo nevyhovuje, je systém čakania- nie sú časenky, vždy plná čakáreň, milion deciek... des a hrúza... ale samotná lekárka aj sestrička sú super....a nám vždy pomohla.. chodím so synčekom s atopickým ektémom, s dcérkou so seborooickou dermatitídou a s oboma deckami s hemangiómami....

freziaagerbera
31. mar 2016

Dosledne vysetruje, je zodpovedna.