MUDr. Gubáňová Katarína v Nitre

lienka113
11. apr 2012

ahojte maminy,krvnými testami nám bola potvrdená celiakia a teraz nás čaká vyšetrenie na endoskopiu.Moja dcéra má však 9 rokov,má obavy a ja ani nehovoriac.(neprejavujem to pred dcérou).Keď som telefonovala s p. doktorkou naliehala som,aby dcéra bola pri zákroku uspatá a povedala mi,že oni deti neuspávajú,že pichajú nejakú injekciu po ktorej si ten úsek nebude pamätať..neviete teda čo by to mohlo byť?ako to funguje?nebude si malá naozaj nič pamätať alebo to je len obyčajná náladovka?nechcem,aby dcéra mala po takomto vyš. traumu z akéhokoľvek vyšetrenia.Prosím ozvite sa mamičky

zuzana76
11. máj 2012

@lienka113 ahoj, je to nieco ako naladovka, svokra si to davala a bola sice oblbnuta, nedokazala napr. nejako branit vykonu, kedze toto vysetrenie je neprijemne, ja som ho sama absolvovala bez tejto injekcie, bolo to dost neprijemne, ja by som na tvojom mieste ziadala vysetrenie v celk. anesteze, alebo by som hladala inu kliniku, kde to tak urobia.

lienka113
autor
11. máj 2012

@zuzana76 uz mame potom,malej pichli dormicum ,po prebrati si pamatala a o 10 min.na prebudzacke sa nas pytala,ci jej nebudu davat hadicu :D..zial od vcera mame vsak stanovenu dg.celiakia

kim_rossi_stuard
23. máj 2012

@lienka113 a aka je pani dr.? 😕 my k nej ideme tioez na preverenie ci dcerka /2,5r/ nema celiakiu 😒

lienka113
autor
24. máj 2012

@kim_rossi_stuard no na mna teda nezaposobila v dobrom(kolko ludi tolko nazorov,vies)....ale sestricka je zlata...

barcelona94901
1. sep 2012

ja na nu nedám dopustiť,na nás bola veľmi milá,skvelá,poradila ,zlaté žiena ,myslím MUDr. Gubáňovu 🙂

mucher
7. sep 2012

Dievčatá, mohla by som poprosiť di IP kontakt na Dr. Gubáňovú? Mám číslo na pevnú linku, ale nikto mi to už dlhšie neberie. ☹ aaa ona má ambulanciu na Zobore? ĎAKUJEM

janulaskodova
25. okt 2012

ahoj .. chcem sa spytat tak mala si to vobec napamatala .. lebo my sme sa objednavali 2x lebo maly mal soplíky a teraz mame termin o mesiac takze mam obavy ..maly ma reflux .. a pri prvom termine som len trpla ak sa blizil ten datum ... maly ma strach pred lekarmi vseobecne ... takze to bude boj .. dufam ze to zvladne v pohode .. :(

janulaskodova
25. okt 2012

@mucher nie na zobore .. tc 037 7415408

9adka9
25. okt 2012

jeeej....no ja som k tejto pani doktorke chodila so sebou hadam od 96-97 roku 2007 ...no nejakych tych 10 rokov. 🙂 ...my sme s nou boli velmi spokojny...

mucher
25. okt 2012

Už chodíme , je na špitálskej aj dnes šom mala taký fajn den ...ráno naháňačka-kúpiť m vetrovku, ved v Takko akcia nie? odtial Reno-topánky-samozrejme, že som nevybrala utekala som, lebo o 10 som mala ist na kontrolu k Dr G. Prídeme tam s vyplazeným jazykom, povyzliekame sa, vyťahujem papiee a pozerám, že kontrola 29.10, bol tam taký chlapček s maminkou a pýtam sa koľkého je..oni, že 25-teho. Tak som sa pekne poobliekala, obliekla m a naspäť domov 🙂 Žena tretím rokom na materskej 😀

baolinka
31. jan 2013

Ahojte prosím vás a kde na spitalskej sa nachádza dr.gubanova ideme po prvý krát ďakujem za info

zuzka1.
31. jan 2013

@baolinka oprtoi nemocke, v tom novom, myslim,ze na druhom poschodi.

baolinka
1. feb 2013

Veľmi pekne ďakujem našli sme pekný deň

jk1717
18. feb 2013

Ahoj prosim viete mi niekto povedat aka je cakacia doba k pani doktorke gubanovej? pocula som vraj aj sest tyzdnov sa caka...

stanulik33
28. feb 2013

Mňa so synom objednala za mesiac, ale potom sme tam nemuseli ísť, lebo syna medzitým operovali v BA.

jofinko
6. mar 2013

Ahojte vedeli by ste mi niekto poradit, ci pani doktorka gubanova vysetruje deti s podozrenim na reflux aj cez sono?Mame 4rocneho syn a on by endoskopiu urcite nezvladol...

adika2008
26. okt 2013

Prosim, viete mi povedat kde ordinuje pani doktorka Gubanova? Ideme na vysetrenie a zabudla som sa spytat na adresu. Dakujem.

barcelona94901
26. okt 2013

@adika2008 už neni v nemocnici na špitálskej? tam bola

adika2008
26. okt 2013

@barcelona94901 neviem, lebo som u nej este este nebola. Mam dcerku (2,5 roka) a v pondelok vysetrenie, samozrejme na adresu som sa zabudla spytat🙂

adika2008
26. okt 2013

@barcelona94901 nasla som jej adresu na nete Janskeho 7 alebo Radova 44, Nitra. Neviem ktora je pravdiva. Nevies prosim poradit? Za radu vopred krasne dakujem.

olganr
26. okt 2013

Ordinuje na 2pos v stacionari sv. Metoda v nr oproti staremu vchodu do nemocnice

adika2008
26. okt 2013

@olganr dakujem krasne🙂

lucia_nr
29. okt 2013

@lienka113 ahoj, ako sa prejavilo to, že si sa rozhodla dať zistiť či nemá celiakiu??? môj malý má 3 roky, posledný týždeň stále mrnčí, že je unavený, nevládze... a je taký aj drobnejší, má len 12 kg, máličko papáva... tak či sa z odberu u detskej dí zistiť, či má nejaký nábeh na celiakiu... a ešte som chcela vedieť, či sa k dr. Gubáňovej objednáva, alebo stačí len prísť??? každé vyšetrenie na celiakiu je podmienené endoskopiou???

caterine
16. jan 2014

Ahojte maminy aj my sme s dcerkou objednane zajtra k tejto lekarke, tak citam ake mate skusenosti. Dcerka mala robene sono bruška pred dvomi tyzdnami lebo sa nevedela vykakat dva dni umyslne zadrziavala stolicu a bolelo ju brusko, tak nas poslali na sono, kde jej zistili v MP male mnozstvo tekutiny, ale dcerku stale brusko pobolieva, nie sice tak velmi ako predtym. Mate s tymto niekto skusenost? V Novych Zamkoch nam povedali, že sa to vstrebe, ale odkial sa ta tekutina tam zobrala a z coho to ma som sa nedozvedela, tak nas dokyna pre istotu poslala na gastro do Nitry k tejto pani doktorke.

valerugova
3. mar 2014

Ahojte...chodim zo synom k pani dr.uz siedmym rokom a inej dr.by som nechcela ani za svet.Velmi mila,empaticka,ochotna.
syn nemal ani rok ked mu robili endoskopiu,bol stym u riaditela nemocnice neaky problem(co sa tyka narkozy,zeby to zvladol aj bez celkovej narkozy),ale pani dr.nechcela ustupit a vsetko vybavila a mna ako ustrachanu mamu ukludnila.
Odporucam ju ako dr ale aj ako cloveka.Malo DR.robi svoju pracu s citom!

jarila
17. mar 2014

Ja tiež mam ist zo synom k tejto lekarke.Ale vobec neviem kde ma ordinaciu.A ako tak pozeram ja mam uplne ine telefonne čislo,ktore mi bohuzial zatial nikdo nedviha.Baby prosim Vas poviete mi adresu a telefonne čislo do ordinacie?DAKUJEM VELMI PEKNE

alana71
24. apr 2014

@jarila Ahoj, MUDr. Gubáňová je na Špitálskej ulici, oproti starej vrátnici nemecnice. Je to nad lekárňou. Tel. č. je 037 7415408 je to ústredňa a odtiaľ ťa prepnú MUDr. Gubáňovej. No a ohľadom výsledkov treba volať až po 14.30 hod.

jarila
24. apr 2014

@alana71 dakujem velmi pekne.Už som to našla a bola som aj smalym na vyšetreni minuly tyzden.teraz cakam uz len na vysledky .Napokon som zistila že moja kamaratka tam robi upratovačku, takze ona ma tam nasmerovala 🙂 ale si zlata že si napisala.

dada2007
28. apr 2014

ahojte dievčatá @alana71 @jarila @valerugova aj ostatné nemenované........prosím vás, kolko sa čaká na objednanie? a následne na nejaké výsledky?
dakujem krásne za každú odpoveď!

jarila
28. apr 2014

@dada2007 ahoj ja som čakala mesiac na objednanie .A dala som sa potom objednat radsej za poplatok.Ale ten je 15 eur.ale bola som rada že ma s malym zobrala hned.a vysledky su o dva tyzdne po vysetreni.