Nastrelenie alebo prepichnutie uší v Bratislave

mooncherry
17. aug 2012

Ahojte dievčata , mam dva a pol mesacnu dcerku a spolu s partnerom sme sa rozhodli jej dat po tretom mesiaci nastrelit alebo prepichnut uška ale nakolko nasa lekarka to nerobi, potrebujem poradit, mate skusenosti niekde v BA ? som z Vajnor . Dakujem 🙂

zmrzlinkams
17. aug 2012

neviem presne kde to robia, možno skus cez gugloo dať si nastrelovanie ušiek detičkám v BA a to ti vyhodi ja som si tak našla v Senci a potom už som tam len volala a blišie sa informovala, ale ja som bola v kozmetickom salone, niektore to robia, ale pytala som sa aj v zlatnictve aj tam ro robia, takže už aj niektore zlatnictva nastreluju a myslim si že už v dnešnej dobe asi všetky, ale len nastrelovanie, prepichovanie robi dr. detska alebo v porodnici, dokonca niektore detičky aj odchadzaju domov z porodnice už aj s naušničkami ale mne sa to zda moc skoro. ja som davala nastrelovať v 6 mes. mohla som už skor ale nechcela som 🙂
@mooncherry

mooncherry
autor
18. aug 2012

dakujem za radu :o)

nikuska265
18. aug 2012

@mooncherry robievajú to aj v kozmetických salónoch - napr. viem že v BA na palkovičovej -ale to je ružinov,aj naša Dr. nastreluje,ale tiež ružinov. ale v každom prípade by som dala nastreliť,nie pripichnúť,je rýchlejšie a myslím že aj menej bolestivé. aj som zatiaľ síce malej nedala,ale chystám sa a určite nastreliť

mooncherry
autor
18. aug 2012

nikuska265
no myslim ze aj ja som sa rozhodla pre nastrelenie , sama nemam rada ihly takze by som sa nato nemohla pozerat , bolo by asi zle keby som pri tom ako to robia mojej malej odpadla:o)))

luliu
18. aug 2012

Ahoj, moja pediatricka prestreluje uska. Je v Petrzalke, na Fedinovej. Prestrelila dcerke a vsetko OK. Ak máš zaujem, napis IP a dám ti kontakt 🙂

veronikasami
2. jún 2013

@luliu
Ahoj 🙂 potrebujem sebe prestreliť alebo prepichnut ucho, prosim das mi na tu doktorku tel. cislo?? 😉

samobeni
13. dec 2013

cafte kde si mozem dat prepichnut uche v blave ??

iwulienka154
20. nov 2016

@luliu ahoj. Vedela by si aj mne dat kontakt ? 🙂

katriona1
20. nov 2016

Ja nechala male usi nastrelit kdyz mela 4 mesice v kosmetickem salonu v Devinske, doporucila mi ho moje pediatricka, nastreleni byla otazka par sekund, mala ani zaplakat nestacila 🙂 ouska se krasne zahojila a nehnisala, sestra ted nechala dceri usi pichnout a byla to katastrofa, doktor ji tam ty nausnice rval 3/4 hodiny, mala vriskala, je to uz mesic a uska ma stale cervene, kazdou chvili o ty nauanice rukou zavadi a dirky ma dost velke a nausnice se protaceji, sestra rikala, ze uz nikdy vice 🙂

luliu
20. nov 2016

@iwulienka154 www.patricia.sk - lepsie je asi napisat email, ale je tam aj mobil

iwulienka154
22. nov 2016

@luliu uz netreba bola som v BA na obchodnej v studiu Adilyn a platila som 19 eur s nausnickami aj vodickov ale dakujem za radu 🙂

lenkalevice
4. máj 2017

@luliu dobrý deň, vedeli by ste mi prosím poslat kontakt na pani doktorku a meno, ktorá prestreluje uška? Ďakujem, Lenka.

majuska410
23. sep 2017

@luliu dobry den, aj ja planujem dat dcerke prestrelit uska. Mohla by som poprosit kontakt na tu pani doktorku na fedinovej v petrzalke? Dakujem.