Kde v Bratislave dať bábätku prepichnúť ušká?

tanialicka
11. mar 2020

Ahojte budeme mať 3 mesiace, ideme na očkovanie.
Chcem sa spýtať kde v Bratislave ste dávali dievčatám prepichovať ušká. Chcem prepichnut nie Nastreliť. Ďakujem

vikusjk
11. mar 2020

@tanialicka prepac, ze nezodpoviem tvoju otazku, ale si si ista, ze chces prepichovat?

tanialicka
autor
11. mar 2020

@vikusjk ahoj no som viac naklonená k nastreleniu. Vieš mi v tom viacej poradiť? Budem rada ak mi poradíš 🙂

vikusjk
11. mar 2020

@tanialicka zial neporadim ti, ja som davala nastrelovat. Len ma zaujima, preco chces radsej prepichnut, v com je to podla teba lepsie?

tanialicka
autor
11. mar 2020

@vikusjk čo mi iba známa vravela ze pri nastrelovani treba dat najprv chirurgickú oceľ a až potom zlaté. Ale viem ze je to menej bolestivé preto sa naklaňam k nastrelovaniu radsej
Aj keď už máme kúpene zlaté. Ak sa ťa môžem spýtať koľko stojí nastrelovanie?

vikusjk
11. mar 2020

@tanialicka ja som platila tusim 15 e, to bolo aj s tymi nausnickami. Vybrala som pozlatene, t.j. farbu nemusis mat striebornu. Zlate sme jej dali asi az po dvoch mesiacoch. Ja mam prepichnute usi krivo, preto som pri malej volila radsej nastrelenie. Ani jedina kvapocka krvi nevysla a mala som nachystanu flasu s mliekom, cize po minute placu uz bola ticho. V oboch pripadoch je to asi pre mamu tazsie, ako pre dietatko ;)

tanialicka
autor
12. mar 2020

@vikusjk nechcem ju trápiť tým prepichnutim aby ju to nebolelo lebo to ja nezvládnem budem obviňovať samú seba. Preto sa viac naklaňam na to nastrelenie.

ela_79
19. júl 2020

@tanialicka ústav lekárskej kozmetiky, veľká spokojnost