Poradíte pediatra na Dlhých dieloch alebo v Karlovke?

kinderko7
10. nov 2011

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit dobreho pediatra v karlovke (v poliklinike) alebo na dlhacoch? Vdaka

helsinka
11. nov 2011

Diki za otázku, na odpovede si počkám aj ja . . . 😀

beausa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mila23
8. mar 2012

Ahojte, uz tu taka tema bola - ja sama som tuto otazku riesila pred 7 mesiacmi. Podla referencii - na Poliklinike v Karlovke nie je z coho vyberat - radsej sa popozerat inde. Zevraj nejaka dobra je na Dlhych dieloch ( zial meno si uz nepametam) a my sme isli do Dubravky ( k Olge Makajenko) aj ked sme z Karlovky. Zatial som spokojna.

barushkaaam
8. mar 2012

@beausa Ahoj. Ja som chodila k Uhrinovej este ako dieta a uz vtedy nestala ako doktorka za nic. Ked som mala ovcie kiahne ona mi diagnostikovala obycajnu chripku (pricom som jej ukazovala vyrazku na ruke a ona, ze to je akne)...neskor som si nasla hrcku na prsniku, povedala ze to nic nie je, ze sa to obcas v puberte stava...nakoniec z toho bol benigny nador laveho prsnika (ten nalez totiz nechcela moja mama nechat tak, tak sme boli na narodnom onkologickom ustave na Kramaroch a toto, co som napisala je ich oficialna diagnoza)....kamoska k nej chodila tiez a raz jej Uhrinova predpisala liek, na ktorej jednu zlozku mala brutalnu alergicku reakciu, pritom to, ze je alergicka na tu zlozku mala napisanu davno v zdravotnej dokumentacii....nechcem radit, ale ja svoje dieta k Uhrinovej zapisat urcite nenecham....

beausa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barushkaaam
8. mar 2012

@beausa bohuzial s pediatrom u nas v Karlovke resp. v okoli ty poradit nemozem ☹ ja vlastne deticky este nemam, takze som toto este riesit nemusela 🙂