Poraďte ortopéda v Nitre na Chrenovej

iv01
31. aug 2012

Prosim neviete mi poradit kde v Nitre na Chrenovej je lekar ku ktoremu sa chodi na nozicky (screening bedrových kĺbov novorodencov? Musí sa tam objednávať? Platí sa tam? ďakujem za všetky odopovede.

liaka
26. aug 2016

Ja mam velku nespokojnost s doktorom Zahradnikom na Chrenovej. Vyse 1,5 roka chodime na ortopediu s malym. Ma problemy s nohou, vytaca ju do vnutra, nedokaze stupit na celu nohu, chodi po spickach atd... Najprv vravel, ze mu budu robit pravidelne rentgen, kontrolovat ci sa mu kost v kolene narovnava ale po druhom rentgeni na to uplne zabudol. Stanovil diagnozu ploche nohy... po urgenciach aby ma aspon na rehabilitacie s nim poslal tak ma poslal tiez s diagnozou ploche nohy a hned na prvy sup ako sme prisli k tej pani doktorke co nas na cvicenie odosielala tak zistila,ze nema ohybnost v clenku, kosti uplne stuhnute... teraz nas caka proces cvicenia a ked sa mu ta kost neuvolni asi aj operacia. Bola prekvapena,ze doteraz to nezbadal, lebo je lepsia sanca ked dieta cvici do 3- rokov ked su este mekke kosti... ja sa tam uz nevratim.

mimanr
26. aug 2016

@liaka fuuu, vazne? tak toto je pre mna sok! Mne praveze objavil to, co ini zanedbali a zachranil ma v hodine dvanastej, no aj tak uz bolo treba operovat, ale aspon len na urovni sliach a tkaniv, nie kosti. Prihlasila som k nemu celu rodinu, aj z muzovej strany. Neviem si vysvetlit, ze by taku vaznu vec u vas prehliadol ☹ koho zvazujete teraz?

liaka
26. aug 2016

@mimanr teraz mám chodiť len na rehabilitácie. A po dvoch mesiacich na kontrolu k tej primárke čo rozhoduje o cvičeniach. Asi pôjdem potom len k obyčajnému doktorovi na Chrenovú. Teraz sa v Pro care bude od septembra platit az 10€... Skoda aj doteraz vyhodene peniaze. Ved to, ze niekto ho chvali, ze najlepsi doktor v Nitre no za mna no comment. Ta primarka sa cudovala, ze preco napisal diagnozu len ploche nohy+ uz davno ma nikam neposlal. Ona mi k rehabilitaciam pripisala aj to, ze neohybny clenok a to hned na prvy krat len co ho chytila.

liaka
26. aug 2016

@mimanr A dva rentgene mu urobil kolena, ale, ze bol vlastne clenok na vine celemu tak to nezistil lebo ani raz za cely cas mu nehybal clenkami.

mimanr
26. aug 2016

@liaka 😖

shinka
9. apr 2018

@zuzana76 Dobry den, mohla by som sa Vas prosim opytat, ake ste mali skusenosti s Mudr Jassom alebo popripade Mudr Bozikom? Mudr Zahradnik ma teraz cakaciu dobu 4-5 mesoacov, tak hladame alternativu. Dakujem vopred.

shinka
9. apr 2018

@danula.ch Dobry den, prosim Vas mohla by som sa opytat, ake ste mali skusenosti s MUDr Jassom? Dakujem vopred.

shinka
9. apr 2018

@liaka dobru den, prosim Vas mozem sa opytat, nasli ste nejaku dobru alternativu? Dakujem vopred.

zuzana76
9. apr 2018

@shinka u Jassa sme neboli a Bozik fajn, ale deti berie tusim len v stredu a jednu stredu si skratil a potom nas nechcela sestra zobrat iny den, tak uz nechodime ani tam, isli sme Mudr Ponistovej

danula.ch
10. apr 2018

@shinka nakoniec sme u neho neboli, nedovolala som sa tuším. .....

shinka
10. apr 2018

@zuzana76
@danula.ch Dakujem 🙂