Zubné implantáty

6. feb 2024

Kde mi prosím viete poradit zubné implantaty komplet celého chrupu na Slovensku. Manžel ma panicky strach (nosi protézu) a chcel by ist tam kde ho uspia. Vôbec sa neviem dopátrať o takej klinike a ani nikoho v okoli nepoznám kto by nám vedel poradit. Možno tu sa niekto nájde.

koniarova
6. feb 2024

Odkiaľ ste?

koniarova
6. feb 2024
autor
6. feb 2024

Dakujem paráda stredne Slovensko, ale to nieje problém.

gemerka17
6. feb 2024

@koniarova tak odporúčať schilla je na zavretie za ublíženie na zdravi. Tam sa vážne nechodí.
@ autorka - skus Dently, vedia aj uspať a máš tam jedného z najlepších odborníkov na implantáty

guudy
6. feb 2024

Tiez odporucam Dently

tundra
6. feb 2024

https://andeldental.sk/ na tychto som pocul dobre recenzie...

elenita
11. mar 2024

@gemerka17 ja som zrovna na Schilla vcera natrafila a teda posobia velmi seriozne...ale nepoznam ich. Ty mas s nimi skusenosti?

lakebabe
11. mar 2024

Schill je aj v Žiline v Auparku

koniarova
11. mar 2024

@tundra len tá cena. Recenzie sú pravdivé, sú výborní.

gemerka17
11. mar 2024

@elenita v Bratislave sú známi, že pacient je pokusny králik. Schill je prvá zastávka pre absolventov a tí sa na tebe učia, doslova a do písmena. Naučia sa a idú preč, strieda sa mu to tam ako špinavé ponožky. Odbornosť tam nenájdes ale majú najdrahší cenník v BA. Toto je taka tá ich temná stránka.

elenita
12. mar 2024

@gemerka17 dakujem, lebo fakt som nad nimi uvazovala 🙈 zajtra idem do serede na extrakciu osmicky, radsej ani nejdem hladat recenzie 🙈

gemerka17
12. mar 2024

@elenita vždy si hľadaj dopredu recenzie na každého zubára. Zubár je iný lekár ako ostatný. Dosť často sa stáva, že svoju prácu pokazí, platíš za to a aj vie za krátky čas v ústach napachat veľa škody.