Darček na 1. narodeniny pre chlapca

eva203
5. jún 2015

Prosím poraďte nejaké nápady na darček na prvé narodeniny pre chlapca. Po staršom synovi mame doma asi úplne všetko. Od tatry, lega, kociek, kosačky, stan s guličkami, odrážadlá, knihy, o autách rôznych typov nehovoriac. Asi úplne všetko. Neviem si rady. Ak niekto viete o nejakom zaujímavom darčeku, PROSIIIIM o radu.

pribinak
5. jún 2015

Nafukovací bazénik. Bud ho bude využívať na balkóne. Ale o u babky na dvore

slniecko77
5. jún 2015

Zavesna drevena hojdacka 🙂 teda ak este nemate..

ukulela
5. jún 2015

rocnemu su darceky na dve veci - nechape to. navyse - ked nieco potrebuje, vzdy sa mu kupi prave vtedy. takze moja predstava: peknu a pre rocne dieta vhodnu jedlu tortu a pritorte velku foto 🙂 ak darcek, tak nieco, co by mu o sto rokov pripominalo, ze toto som dostal na prve narodeniny - ja dam malemu urobit body s menom a jednotkou a teda bude torta a urobim mu odtlacok rucky - aby aj ako dospelak vedel, aku mal malu ako rocny 🙂

domak2
5. jún 2015

Ja neviem, asi som ja divna...toto je uz druha tema, kedy je problem kupit darcek batolatu, pretoze uz vsetko ma. Tak ked ma vsetko, tak mu nic netreba. 😅 Naozaj, spravte si peknu oslavu, alebo niekde chodte, ved jemu je to naozaj jedno. My sme v zahranici, nemame tu ziadnu rodinu, ktoru by som pozyvala na oslavy, tak kym nebudu oslavy s kamaratmi, chodime kazdy rok na jej narodeniny na nejake zaujimave miesto- akvarium, zoo... a spravime si pekny den. Sem tam mam aj pokus o tortu. 😀

miadi
6. jún 2015

rocny ani netusi ze ma narodky 😀 velky problem co mu dat 😀 ja fakt netusim co som dostala k 1roku...ani len foto z tej udalosti nemam..iba pohladnicu od tety a vobec ma to nemrzi
ak ma vsetko tak mu vymyslite nejaku aktivitu niekam ho zoberte alebo sa snim zahrajte inak mu uz chyba len tablet iphone auto a vlastny byt 😀

h2
6. jún 2015

@eva203 Ja som svojmu synovi na jeho prvé Vianoce (mal 4 mesiace) kúpila veľkého plyšového maca. Nie preto, aby sa tešil z darčeka, takíto drobci a ani jednoroční, ako Tvoj, ešte tieto veci nevnímajú. Ale preto, že aj môj otec dostal pred 79 rokmi na svoje prvé Vianoce macíka, dodnes ho máme, otec vždy hovorieva, že ho dostal na prvé Vianoce a že macko bol väčší, než on, rád na to spomína. Tak som chcela, aby aj môj syn mal niečo podobné. Tak skús možno nejaký symbolický darček, s ktorým syna odfotíte spolu s tortou s jednou sviečkou, bude mať spomienku na svoje prvé narodeniny, podľa mňa lepšie, než hračka, ktorú rozbije za pár mesiacov a neskôr si ani nespomenie.

eva203
autor
6. jún 2015

Bazenik a hojdacka, ci maco su naozaj super napady, no uz mame. Pomooooc. Je naozaj pravda ze aj tak si to nebude pamatat, no z rodiny chcu vediet, co maju kupit. A moje napady sa minuli 🙂 Ale dobry napad nieco na dvor. Smykalka nam chyba 🙂 Ale ak mate este nejake napady...poradte. velka rodina 🙂

mirka414
6. jún 2015

Moj svokor spravil na prve narodeniny dcerke účet v banke a napisal jej list ,ktory pre nu stale odkladam a dostane ho ked bude mat 18 rokov,potom jej tam kazdy rok vložil sumu penazi ( poslednu par dni predtym ako zomrel sa ma spytal či som odoslala malinkej peniažky na účet :( teraz v tom pokračujeme my rodicia a teraz bude mat malinka uz 9 rokov a ma tam peknú sumu penazi a prekrásnu spomienku na svojho dedka.

mirka414
6. jún 2015

@eva203 smyklavku sme darovali leonie na Vianoce a ked ju zbadala zahlásila : dakujem Jezisko,dakujem a ocko pod nos : áno,ocko kúpil a ona ďakuje Ježiskovi 🙂 ale radost to bola neskutočná

pribinak
6. jún 2015

@eva203 tak nech vam kupia kupon na detske fotenie u profesionalneho fotografa, alebo kupon na masaze alebo zaplatia nejaky kurz v materskom centre pre mamicky s detmi

ukulela
6. jún 2015

@eva203 to fotenie je tiez paradny napad ... alebo nech vam zaplatia kurz plavania napr a melmu k tomu kupia plavky, a hracky do bazena .... skratka nieco, z coho bude aj zazitok, aj uzitok 🙂

sense
6. jún 2015

nasa mala dostala kocik prvy urceny jej veku a babiku...a mali sme aj tortu kvoli fotkam , taku aby bola vhodna aj pre rocne dieta cize ovocna s jogurtovo tvarohovou plnou,...ked mate vsetko tak by som dala kurz plavania, al. vstup na nejaku aktivitu s tak malym dietatom blo to uz spominane hore tusim...

modrofuzik11
6. jún 2015

na prve narodeniny deti svoje darceky neriesia. su skor pre radost rodicov ako pre deti 🙂 . akokolvek, my mame dobre skusenosti s tymto eshopom http://www.paradnedarceky.sk/darceky-pre-deti/. odporucam aj na ine prilezitosti.

lilimoni
6. jún 2015

Vsetko co robi ramus 😀 cim vacsi, tym lepsie 😀

ewusha01
6. jún 2015

My sme poriešili tortu, ktorú mohol aj malý, nejaké oblečenie, ktoré som chcela kúpiť som presunula na rodinu a ked špekulovali, tak som povedala, že on najviac potrebuje plienky, Bebu a detský prášok na pranie 😀

h2
7. jún 2015

@eva203 Ak to chceš kvôli tomu, aby si mala čo povedať rodine, ktorá sa pýta, čo kúpiť, tak súhlasím s @ewusha01 , nech kúpia plienky, oblečenie... Nápadov na darčeky mám ešte dosť, len nie sú veľmi pre jednoročného, tak aby ste mu mali čo kupovať aj v ďalších rokoch. 😀

katyt
7. jún 2015

My sme mali rovnaký problém, ročné dieťa si to až tak neuvedomuje a bude sa tešiť všetkému. Môžte mu kúpiť nejaké drobnosti, ako fľašu na pitie, nový cumeľ, oblečenie čo bude potrebovať, také niečo len pre neho, nemusia to byť len hračky. 🙂

wedwiolet
7. jún 2015

a co nieco edukativne?🙂 https://www.facebook.com/laikahandmade

eva203
autor
7. jún 2015

Oooo... skvele napady, ako ucet, plavanie, fotenie, a uplne mi vypadli vsetky prakticke veci ako su aj plienky. Daaaakujem vsetkym, co ste mi napisali rady. Inspiracie aj na dalsi rok vyuzijem urcite DAKUJEM 🙂

petka47
Odpoveď bola odstránená
Zobraz