Ručne robený darček pre 8-ročného chlapca

rhodesian
26. máj 2023

Žienky prosím poraďte mi nejaký nápad na ručne robený darček pre chlapca vo veku 8r. Ja som v tomto absolútny antitalent a maminka chlapca mi povedala že jeho skôr poteší niečo takéto ako kupované 🤦‍♀️
Ďakujem 🙏
(Darček by mal byť akože od môjho syna pre neho na narodeniny)

nikamia8316
26. máj 2023

nejakú doskovú hru

simca06022011
26. máj 2023

Fuha, ona to podla mňa povedala aby ste neminali na darčeky. Neviem čo také 8rocny chalan z handmade veci by si želal... skus vygooglit handmade gifts ideas for Boys ale teda neviem... stojan na pera, ceruzky, držiak na káble sa dá urobiť raz dva... ale to sú také veci neviem ci pre 8r. Potom sú tam.hry... izbové ohnisko mi padlo do oka ale teda moju 8r s tým sa hrať... neviem.
Možno napísať nejaké cookies, zabaliť. Alebo sladkosti. Pripadne kúpiť hrnček ozdobiť, k tomu horúcu čokoládu a niečo podobné do vnútra, zabaliť. Dcéra to robila spolužiakov tento rok ale šálku sme nakoniec nemalovali :D

marianarem
26. máj 2023

@rhodesian Domace farebne kokosove tycinky. Tieto robil moj 3rocny, od tvojho (asi je starsi?) by mohli vyzerat este lepsie. Su farbene cisto prirodnymi farbivami a sladene len cakankovym sirupom, dalo by sa to aj pekne zabali.Ak by ta to zaujalo poslem recept.

h2
26. máj 2023

@rhodesian 8 ročného viac poteší doma robené, než kupované? Naozaj si myslíš, že 8 ročný rieši, či je niečo kupované, alebo handmade? Možno to rieši tá mamička, chlapec určite nie.

eeffka
26. máj 2023

Mamicka ti slusne naznacila ze necaka drahe dary.

rhodesian
autor
26. máj 2023

@h2 tiež som na na ňu pozerala 😳
Mňa napadlo nejakú krabičku peknú kúpiť, tam mu dať ceruzky, perá, nejaké sladkosti, džúsik a momentálne zbierajú pokemon karty, tak možno to tam dať a syn že by mu k tomu nakreslil/napísal venovanie keďže mi oznámil že oni sú proste BFF maminka to nepochopíš 🤷‍♀️😂
Ráta sa to za handmade darček? 😂

syslik81
26. máj 2023

skoc do obchodu vyberte daku craft hrackua nech si oslavenec vyroby sam .. pripadne spolu so synom .. nieco pre viacerych

h2
26. máj 2023

@rhodesian Myslím, že si to dobre vymyslela, určite to bude fajn. Či sa to ráta, ako handmade darček, tým sa vôbec nezaoberaj, určite ti to nevrátia s tým, že podmienka bola handmade a to si nedodržala.

abby11
26. máj 2023

@rhodesian A nemyslela niečo z kreatívnych potrieb: plátno, farby, filc, papierové či drevené modely, diamantové maľovanie ... na spoločné tvorenie?

rhodesian
autor
26. máj 2023

@abby11 pýtala som sa, lebo naozaj toho chlapca vôbec nepoznám. Sú bohatá a vážená rodina, verím že chlapec má doma všetko po čom jeho srdiečko piští, o to viac som chcela vedieť čo by ho potešilo.
Odpoveďou mi bolo niečo ručne vyrobené. No len 8 ročne deti toho naozaj veľa ručne vyrobiť, tak aby to malo aspoň ako takú formu, nevedia 😂 preto som chcela nájsť nejakú inšpiráciu tu 🤦‍♀️ Neviem ako sú doma zvyknutý, nechcem darčekom uraziť alebo dať niečo z čoho by sa dieťa netešilo, na druhú stranu nechcem dať za darček 100€+. Zapeklitá situácia, doteraz syn chodil len na oslavu kamarátom ktorých mami sú moje kamarátky, tak tam som vždy vedela čo. Ale toto je aj pre mňa nová situácia

jana_eyre_2
26. máj 2023

Podľa mňa to, čo si sama vymyslela je super + môže mu tvoj malý vyrobiť nejaký náramok priateľstva zo snurok (také uzlikove, moje decká to radi vyrábajú, aj chalani) a pridať do krabicky.. použiť chalanske farby a hneď máš hand Made..

rhodesian
autor
26. máj 2023

@jana_eyre_2 super to by ma nenapadlo 🙏 vedela by si mi prosím poradiť kde zoženiem na to veci ? 😊 skúsim pozrieť nejaký video návod na YT

jana_eyre_2
26. máj 2023

@rhodesian ja kupujem v tedi šnúrky, sú tam vseliake farby.. ale aj v akejkoľvek galantérii nájdeš také klasické bavlnky 🙂

A potom je dobré mať uzatvaratelny spendlik aby si to mohol prichytit kým bude uzlikovat..

kacena4
26. máj 2023

dajte mu kyticku z lentiliek alebo lizatok to sa určite potesi

gabika99
27. máj 2023

@rhodesian krabička s perami, ceruzkami je super, k tomu vyrobte stojan na ceruzky a náramok. Dá sa ľahko vyrobiť aj kľúčenka.