Darčeky na Vianoce pre detičky

iwulka23
21. sep 2012

Založila som to preto lebo nemám ani páru čo kupiť malej na Vianoce,bude mať 2roky mesiac po vianociach.
Preto by som bola rada keby ste sem hádzali akekolvek nápady na darčeky pre detičky..snád si pomožeme navzájom 😀 ocením hlavne nejake náučne darčeky..a aj take vecičky s ktorými máte skusenosť že sa snimi deti hraju a zaujmu.ďakujem 🙂

1zuzicka
21. sep 2012

Ja som na tom presne takisto 🙂 nemám ani tušáka, že čo by sme kúpili... pred dvoma rokmi sme kúpili dievčatám kuchynku a môžem povedať, že ked sa s ňou hrajú, tak mám aspoň chvíľu kľud 😀 takže ak nemáte kuchynku, tak ja by som ju určite odporúčala... alebo bicykel, či odrážadlo... to už nás tiež ide a na bicykloch sedeli celé leto
@iwulka23

nicky655
21. sep 2012

@1zuzicka tak,kuchynku aj ja som prave objednala pre malu 🙂
alebo tabulu na kreslenie-z jednej strany magneticka,z druhej sa kresli. my mame uz pre malu z lidla kupeny ten projektor na kreslenie s predlohami

1zuzicka
21. sep 2012

@nicky655 no tabuľu sme dostali minulý rok 🙂 už vôbec neviem čo... lebo mám pocit, že baby už majú asi všetko, kedže babky, tety, krstní vždy dačo nakúpia 😀 ale rozmýšľala som aj nad tým veľkým domčekom pre bárbiny

nicky655
21. sep 2012

@1zuzicka aj to je dobry napad-ten domcek,presne ja ja mam ten pocit-clovek by pomaly dalsi dom potreboval na hracky🙂

1zuzicka
21. sep 2012

@nicky655 no to určite 😀 a to som povedala, že hračky na Vianoce kupovať nebudem, lebo majú toho plnú kopu a ked treba upratovať, tak ich bolia ruky 😀 ...ale zas deti majú z hračiek najväčšiu radosť 🙂 tak niečo predsa musí byť... nejaké oblečko som už objednala, len dilema aké hračky a kúpila by som aj nejakú knižku...

nicky655
21. sep 2012

@1zuzicka tak zasa z otho oblecka az taku radost uricte mat nebudu-teda,aspon pokial nebudu v puberte🙂🙂potom uz hej🙂ja uz tiez neviem kam to mam davat,ako velke mas deticky?

nicky655
21. sep 2012

@1zuzicka este mi napadlo-napr.tanecna podlozka,alebo take karaoke na spievanie,

jojka7
21. sep 2012

no zlatík tak ja som si začala včera písať zoznam čo by sme asi tak ešte chceli..kedže my máme mesiac pred vianocami 2 narodeninky...no a včera kúpil tato malinkej 1 vec v zozname tabuľu na písanie..ale čo ja viem ...záujem iba chvíľu..tak ti napíšem môj zoznam: Kufor na kolieskach, stolík+ lavica( pre ňu také malé), magnetky( z tých sa najviac asi tešila aj minulý rok, vkladacia abeceda, kuchynka,elektro autíčko, detský ruksak do škôly asi Minnie aj ten kufor, dáždnik a klavír- piáno-to sme chceli už minulý rok...a samozrejme oblečenie a ešte nájsť nejakého bohatého milenca 🙂)))))))

jojka7
21. sep 2012

a inak ak chceš poď na fb pošlem ti obrázok jednej knižky že fakt super ..no len zase sme jej to už dali :(

nicky655
21. sep 2012

@jojka7 s nakupmi som aj ja zacala minuly rok v septembri,a nakoniec som musela kupovat tyzden pred vianocami vsetko nanovo-lebo som ejj to dala tyzden potom co som jej to kupila🙂

sonkab
21. sep 2012

@jojka7 aj nam daj obrazok super knizky 🙂

jojka7
21. sep 2012

@nicky655 hihihihihi noooo to je problém aj u nás 🙂)) hiihihihi

jojka7
21. sep 2012

@sonkab no veď hej rada by som ale ako? sem sa nedá vložiť fotka či hej?

1zuzicka
21. sep 2012

@nicky655 Dianka bude mať v zime 4roky a Linduška má 2,5roka... ked im kúpim oblečko, tak vždy chcú skúšať a obzerať, tak myslím, že sa potešia aj tomu, ale nie až tak ako hračke 🙂 to karaoke sme dostali pred dvoma rokmi, ale nezaujalo ich to... ale ešte ma napadlo, ak by si chcela, my sme dostali na Vianoce taký domček ako stan a tam sa tiež pekne vyhrali, len to dlho nevydržalo a začal sa párať... ale aj skladačky sú dobrá zábava

sonkab
21. sep 2012

@jojka7 kedysi sa dala, ale teraz tu taku moznost nevidim ☹ Ale mozes si ju dat do fotoblogu a nam sem hodit link 🙂 Dakujemeeee 🙂

jojka7
21. sep 2012

@sonkab tak toto je ona fakt super niekoľko strán som aj nafotila..malinká sa z nej veľa veľa učí, dokonca už vie aj samohlásky 🙂))

nicky655
21. sep 2012

@1zuzicka vy uz fakt asi mate vsetko 🙂 🙂 🙂 a to som si myslela,ako sme my na tom "zle" ze uz mame vsetko 😀 😀
ten stan jej mozno kupim na dvor na leto .inak,aj detsky domcek napr.-nie pre babiky

1zuzicka
21. sep 2012

@nicky655 no ja som ani nevdela vtedy, že je aj taká hračka ako karaoke, ale máme šikovnú rodinu, ktorá tiež kadečo kúpila... väčšinou som aj polku hračiek odložila, ale teraz nájdu všetko 😀 no ten detský domček myslíš látkový? či plastový? lebo ten plastový sa mi páči, len sa mi zdá dosť drahý a ešte ktovie, či sa tam obe zmestia

sonkab
21. sep 2012

@jojka7 Tá je fakt super - hned ju pojdem pohladat do mesta. Dakujem 🙂

jojka7
21. sep 2012

@sonkab nie je začo veľmi rada..ak viem rada pomôžem..u nás je to veľký problém s darčekmi lebo asi tiež už fakt máme všetko..ešte sme chceli tiež ten umelohnotný domček ale nemáme ho kde dať..a stan, bazén, bicykel, motorku má aj chodiaceho a spievajúceho psíka, kocky,bábiky, kočík,posieľku pre bábiky, žehličku, vysávač, upratovací vozík..hrací telefón, penové puzzle, samé vkldačky a knižky :(( my máme veľkú rodinu...

nicky655
21. sep 2012

@1zuzicka klasicky plastovy.tak jedine,keby sa viacaeri z rodiny zlozili na to -to by bolo lepsie,ako kopec inych veci.

nicky655
21. sep 2012

@1zuzicka este mi napr napdlo-detska vaha na hranie,pokladna

1zuzicka
21. sep 2012

@nicky655 to aj detská váha už existuje? to som nevedela... 🙂 a videla som aj tú detskú pokladňu s nákupným košíkom...

nicky655
21. sep 2012

@1zuzicka taka detska,na vazenie tovaru

iwulka23
autor
21. sep 2012

a baby neviete? existuje nejaka upratovacia sada pre deti??lebo tá moja by len s mopom lietala a handrami a všetko umývala a tak 😀

kvetinqa
21. sep 2012

@jojka7 krasna kniha, ale zial vsade vypredana☹ uz ju zhanam asi mesiac

janynkaaa
21. sep 2012

@jojka7 super kniha nasla som na nete hned objednavam 😀

iwulka23
autor
21. sep 2012

@jojka7 no moja bud rada že vam ma kto nakupiť..ja ked niečo malej chcem tak si to bud kupim sama..alebo poviem max.bratovi,mamke alebo svokre..nech prispeju ..inak fakt nikdy nikoho sameho od seba nenapadlo malej kupiť niečo ... 🤐

nicky655
21. sep 2012

@iwulka23 tak mi nikoho ineho ani nemame-svokra a manzeklov brat, moja mama a sestra-a to je tak vsetko

nicky655
21. sep 2012

@iwulka23 existuje,jasne,aj tu na mk som videla,uplne novu-v casti kuchynky,domacnost...