Kde kúpim šlapací traktor?

majuska451
28. nov 2013

Prosim vas mate niekto skusenost s nakupovanim na internete konkretne sliapaci traktor rolly junior s farm vleckou a oplati sa to kupit 2rocnemu chlapcekovi, bude na tom vediet alebo to bude sediet niekde v kute.On ma stradne rad traktori a chela by som aby to mal trosku na dlhsie a tento sa mi dost paci. Prosim ak ste kupovali niekto cez internet dajte mi vediet na akej stranke.dakujem

mata1001
28. nov 2013

my mame slap.traktor(znacku neviem) a sme ho sice nekupovali (ale dostali)a mozem ti povedat ze maly (3r) sa rad na nom vozi,aj ked zo zaciatku sme ho tlacili/tahali lebo nedociahol na pedale ale teraz v lete uz isiel sam....takze doporucujem...

majuska451
autor
28. nov 2013

@mata1001 mozes dat fortku aky mate?

mata1001
28. nov 2013

@majuska451 fuuuha tak to nemozem,lebo je v pivnici s ostatnymi velkymi hrackami (na baterku) a neviem ako by som ho odtial vydolovala,lebo mame strme schody a je tam tma na fotenie s mojim ubohym telefonom...tak najskor na jar... ☹ sory...

gumimaci
28. nov 2013

ahoj, my sme ho dostali ked mal necele 3 roky a v pohode, hned sa naucil slapat. teraz ho mame vytiahnuty menej, ale obcas este "traktorujeme " 🙂 je to znacka redbull

anibas
28. nov 2013

Myslíš tento ? Pre2-ročného je veľký, syn má 4 roky - na ceste potiahne pedále, ale na tráve nie

30petra
8. dec 2013

maminky, máte niektorá pre detičky tento šliapací traktor? nechcem recenzie na iné typy, iba na tento konkrétny, ďakujem za každú odpoveď 🙂

zuber
12. máj 2015

@30petra kupili ste ho? Chcela by som tiez nan recenziu. Dakujem

30petra
12. máj 2015

@zuber nie, nakoniec sme kupili cyklovozik 🙂

zuber
13. máj 2015

@30petra dakujem

luc22ka
25. okt 2015
Používateľ luc22ka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od luc22ka.

my to tiez mame doma 🙂 moji rodicia to kupili malemu k narodeninam 🙂 stale na tom jazdil po zahrade 🙂

aniko85
25. okt 2015

V draciku je ten traktor ktory zhanas v rozpravkovej cene za 90 eur..

aniko85
26. okt 2015

http://www.dracik.sk/sliapaci-traktor-s-priveso...

Moj syn ma tu mensiu verziu....dostal traktor ked mal rok a 3 mesiace....Dnes ma 2 roky a cca nieco cez 16 kg a lutujem ze sme hned nekupili tuto vacsiu verziu...slapat dodnes nevie ale veelmi rad na tom vysedava a my ho tahame....velmi rad montuje prives- hore dole a vklada don rozne veci....lepsiu cenu asi nikde nenajdesss...

misulikes
30. nov 2015

V tescu mavaju traktor slapaci, nevideli ste niekto teraz niekedy?

yanielka
30. nov 2015

v metre

eeeeerika
30. nov 2015

@misulikes zdravim, ak zhanate, segranka planuje predat, zajtra mozem prezistit ci je to este aktualne

misulikes
1. dec 2015

@eeeeerika ahoj, dakujem, ale chceme to pod stromček ako darček, takže asi nový, keby to bolo len tak určite by mi nevadil použivaný, ale predsa pod stromček...dakujem

diankam
1. dec 2015

@misulikes Dobrý deň, z Tesca sme mali aj my, ale sme ho vrátili, keď sme ho poskladali, nie je taký kvalitný, tie plasty sa prehýbali, celkovo som z neho nemala dobrý pocit, tak sme ho radšej hneď vrátili a kúpili v Dráčiku, /tú menšiu verziu/je pevnejší (môj malý raz-dva všetko roztrieska aj keď nie vždy úmyselne) a nebol tam veľký cenový rozdiel. Máme ho 2,5 roka, malý sa veľa premáva, dokonca i spolu so sestrou 9r. a v pohode aj na chodníku i po tráve.....toť naša skúsenosť 🙂

misulikes
1. dec 2015

@diankam dakujem, to som chcela pocut, bo uvazujeme jde kuput 🙂 a v draciku kolko stal? Diky 🙂

misulikes
1. dec 2015

@aniko85 a tento link co si pridala je ta vacsia verzia?
@diankam mate asi tiez tu mensiu verziu ze?
Dakujem
@diankam
@diankam

diankam
1. dec 2015

@misulikes áno my máme tú menšiu verziu, teraz som pozerala na nete www.dracik.sk, stojí 66e a ten väčší za rozpráv.cenu 89,99e.

aniko85
1. dec 2015

@misulikes podla mna je link ktory som pridala vacsia verzia- pretoze ma chrbtovu opierku a aj naves je vacsi- aj cen azodpoveda vacsej verzii
m mame doma mensiu verziu bez chrbtovej opierky a aj prives je mensi ale pred cca rokom sme ho kupili v draciku za cca 5O-6O eur ak si dobre pamatam

aniko85
1. dec 2015

trocha vyssie su vlozene dve fotky traktorov s detickami, cerveny traktor je vacsia verzia a zeleny traktor mensia verzia..

eeeeerika
1. dec 2015

@misulikes mali ho asi 2x rozbaleny, aj to vnutri, maju aj krabicu original k tomu, ale v pohode

misulikes
1. dec 2015

@eeeeerika ahaaaaa, tak to by bolo možno fajn, a vieš mi povedať aký to je traktor, dakujem za info

eeeeerika
2. dec 2015

@misulikes tak Vas nepotesim, je predany

veronika426
2. dec 2015

My sme nasemu drobcovi k 3.narodeninam kupili tento bager,neni slapaci, ale je elektricky. Predna lyzica sa ovlada tiez pakami vpredu. Pusta melodie,dokonca si mozte aj mp3 nan pripojit. Stal 76,-€ cez chrusticek.sk. my sme spokojni nadmieru 😉

misulikes
2. dec 2015

@veronika426 jej, to je super, aj cena je uplne fajn na to ze je elektricky, len teda skoda ze nema vlecku, bo my chceme hlavne vlecku ☹

veronika426
2. dec 2015

@misulikes aj my sme chceli najprv slapaci traktor, lebo maly je do nich cely zažratý 😀 ale ked som snorila na internete, tak mi vyskocil tento bager a uz bolo po traktore 🙂 ale videla som uz inzeraty aj na traktory s vleckou na internete, skus sa opytaj pana googla, nieco urcite najdes, drzim palceky 😉

veronikadamianko
31. dec 2018

@anibas dobry den mozem sa spytat tento traktor je z tych vacsich? Lebo nech hladam po nete rozmery nemozem najst dakujem za odpoved

aniko85
3. jan 2019

@veronikadamianko skuste web raj hraciek tam najdete aj rozmery traktorov