Odkiaľ zohnať oblečenie pre bábiku chlapca?

hruska91
13. dec 2021

Ahojte mamičky možno to sem nepatrí ale som zúfalá dcéra chce na Vianoce bábiku chlapca- bábiku sme kúpili s tým že je aj tak v plienke tak nebude problém dokúpiť nejaké oblečenie. No a problém to je oblečenia je milión ale všetko dievčenské. Neviete niekto kde alebo ako zohnať alebo nejaký napad ako vyrobiť dostať kupit oblečenie pre bábiku chlapca? Bábika ma cca 30cm ďakujem za každú radu a tip

ichbinich
13. dec 2021

Chcela som napisat, ze oblecenie pre babatka oznacene ako tyni baby a pod. - to pasuje baby born babike. Ale 30 cm babike neviem... Jeidne podla znacky ababiky u vyrobcu pozriet...
Inak sa som dokupovala babike zasadne vo vypredaji najmensie velkosti v C&A a v Tescu 😉

hruska91
autor
13. dec 2021

@ichbinich super ďakujem za tip. Doteraz som si nevšimla že všetky bábiky sú vlastne dievčatá :D

ikonica
13. dec 2021

@hruska91 v tescu teraz mali pre tu ich babiku emi ci ako sa vola (ma 30 cm).. Mali tam napr aj take oblecko ako biely skafander, oblecenie pre vcelara ci co to bolo... Skus tam pozriet...

ichbinich
13. dec 2021

Jezinku, to je hrubka 😨 "Tiny" baby samozrejme 😂

@hruska91
Baby Born ma aj chlapcov 😉 Ale aj v hrackarstvach mavaju oblecenie pre babiky, len to je casto drahsie ako naozajstne oblecenie, co sa da aj bez problemov prat a tak. Tak to hrackarske nekupujme, iba ozajstne 😉
A aj plienky su lacnejsie naozajstne z DMka tie XS a pasuju tam 45cm babikam 😉

3009
13. dec 2021

@hruska91 na FB je stránka šijeme pre bábiky baby born a tá pani šije aj pre 42 cm aj 32 cm bábiky aj pre dievčatá aj pre chlapcov krásne veci ale stoja okolo 7-12 eur podľa toho čo.

kacena4
13. dec 2021

skus pozriet v KIK mavaju tam oblecenie pre predcasniatka tusim od vel. 40 casto aj za 1€ snad by to mohlo byt dobre (aspon sa bude lepsie obliekat)

tosomja
13. dec 2021

@hruska91 pre predčasne narodené detičky 44, 46 oblečenie pasuje , mám vyskúšané