Poraďte drevený vláčik s koľajnicami

lucialutt
19. okt 2017

chcem kúpiť synovi pod stromček drevnú dráhu s vláčikom,k tomu postupne dokupovaŤ rozne iné kolajnice,domy atd.pozerala som niečo na nete.rozne značky Brio,Maxim.https://mkskimgmodrykonik.vshcdn.net/POUMj4DcSQt_s600x600.jpgViete mi poradiť,ktoré? a ešte ,či sa dajú rozne značky vláčikov,kolajníc spolu kombinovať??díky

carodejnicka
19. okt 2017

Dobry den, my mame z Ikea, z Tesca a od vyrobcu Woody a kombinovat sa daju vsetky, akurat niektore maju plastove koncovky a niektore drevene, tie drevene maju nevyhodu, ze ak sa odlomia, tak sa uz neda kolajnicka opravit. na druhej strane, nam sa odlomila za 4 roky pomerne intenzivneho hrania jedna jedina a mame obrovsku krabicu. Osobne mi najsympatickejsie boli tie ikeove, maju aj celkom dobru cenu.

lucialutt
autor
19. okt 2017

ahoj,ide mi hlavne aby sa dali kombinovať,idem pozrieť tú Ikeu.ďakujem Ti.

robinka84
19. okt 2017

Kombinovat sa daju.mame 5-6 roznych znaciek.ale ikea za mna najhorsie.velke sady sme kupili v lidl a potom sme dokupovali uz len depa,stanice,mosty vacsinou zn brio.

susanne6
19. okt 2017

za mňa jednoznačne lidl....máš tam každoročne pred vianocami opakujúci sa sortiment. My takto každe vianoce kupujeme inu sadu, prípadne doplnky ako garaz, lodenicu, letisko atd.

xili99
19. okt 2017

@susanne6 veru tam majú skvelé všetky drevené hračky, len bohužiaľ človek sa tam musí ísť pomaly biť aby sa mu vôbec niečo ušlo ☹

vrana80
19. okt 2017

Mne sa najviac paci ta, co maju v Ikei a viem ze tam mozem vzdy dokupit.

nelinka2009
19. okt 2017

Ikea

nelinka2009
19. okt 2017

Bab a tie z lidla sa daju prepojit s tymi z ikei? Nemate niekto nahodou foto z toho lidla??? Prosiiim

tortelinka
19. okt 2017

tie z lidla su super

veeron
19. okt 2017

Ano tie z lidla su vyborne..maju ich vzdy pred Vianocami..aj ja budem dokupovat😊

meluela
19. okt 2017

@lucialutt daju sa kombinovat, ale pozor, tie ikeacke pasuju horsie lebo maju take umelohmotne cupliky, najkvalitnejsie su brio, ale aj drahe .. oplati sa vsak par chutoviek ako stanicu, krajsie vlaciky a pod. kupit postupne od nich. lidlove nepoznam. woody velke sady su podla mna najlepsi pomer cena/vykon na zakladne kolajnicky. ta ikea fakt len ked chcete ostat pri ikea .. ako da sa s tym hrat, ale kebyze kupujem znovu tak sa im vyhnem. no a este tesco ma fajn take caroussel, to su aj pekne stanice a doplnky

moonlight1210
19. okt 2017

Mame brio, ikea, lidl, tesco. Vsetko to spolu pasuje.

brrrrrciatko
19. okt 2017

@lucialutt pockaj na akciu v lidli. Cenovo sa najviac oplatia a vzdy pred vianoxami ich maju

miroslavanovakova
28. mar 2018

Ak by to bolo este aktualne: presne toto na obrazku sme kupili v Brne : modelovysvet. Neviem ci to este maju, ale maju tam kopec inych, inde nenajditelnych dielov na doplnenie..kompatibilne s IKEA aj s Tesco drev kolajnicam i🙂

drevenevlaciky
8. nov 2018

pozrite si http://drevenevlaciky.sk/
máme v ponuke značky Woody, Brio, Maxim a Hape. Sú kompatibilné aj s koľajnicami Ikea, či Lidl. V ponuke je aj vláčikový set, ktorý je na obrázku autorky tohto príspevku.