Rukávniky verzus koleso pre 16-mesačné dieťa

18. mar 2024

Ahojte, syn bude mať rok a štyri mesiace keď pôjdeme na dovolenku, čo myslíte co je lepšie? Koleso také v ktorom bude sedieť alebo rukavniky? Ďakujem 🙂

pribinak
18. mar 2024

Rukavniky.

ovaaa
18. mar 2024

Za mňa koleso

momoftwo
18. mar 2024

Cherek rukavniky

amonet
18. mar 2024

cherek

biglovemom
18. mar 2024

Rukavniky.
Ja bych tie kolesa zakazala🤣🤣🤣 decko sa v tom hybat nevie ja neviem na co je to dobre 🤣

oslo1
18. mar 2024

Vestu

10zabka
18. mar 2024

citujem z netu:
Radšej rukávniky ako koleso
Nafukovacie matrace, sedačky či plávacie kolesá zvyšujú bezpečnosť dieťaťa, ale s istotou neochránia pred utopením! Deti z nich môžu vypadnúť, vykĺznuť a nemajú sa čoho prichytiť. Overte si, ako pomôcky na plávanie dieťaťu „sedia“– či nie sú príliš malé, veľké, neskĺzavajú z ramena. Oveľa bezpečnejšie sú nafukovacie rukávy (ideálne také, ktoré majú vnútri penu v ochrannej fólii a nadnášajú, aj keď nie sú nafúknuté) a záchranné vesty.

szuchta
18. mar 2024

Rukávniky jednoznačne, v tým sa lepšie pohybuje ako v kolese. Ale také normálne rukávniky, nejaké poriadne.

anavixy
18. mar 2024

Ja som kupila rukavniky, ale moje dieta v tom absolutne nevedelo fungovat este, takze som ju mala aj tak stale na rukach. Predtym som kupila swimtrainer koleso, ale to u nas tiez zle, mne sa vobec nepacilo, stale som bola v strese z neho 🙉 az potom som konecne nasla super koleso, ja som ho kupila z marketplacu na fcb, ale je to toto https://edwekin.de/produkt/toni/ a to pouzivame aj teraz, v lete vyskusam zasa rukavniky a ak to stale nebude fungovat tak vestu. Niektore deti vedia uz v roku sa udrzat s rukavnikmi a je to super! Ale treba vyskusat na svojom 🙃

momoftwo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marticka85po
18. mar 2024

Nasa dcerka mala minuly rok rukavniky a s nimi sedela v kolese v takom co ma otvory na nohy.

petruldo
18. mar 2024

cherk rukávniky a plávací opasok

amelie2017
19. mar 2024

Aj aj. Na "plavanie" rukavniky a povozenie na vode koleso. Obe nase deti mali rady, ked boli v kolese a sme si ich s muzom medzi sebou posuvali, prupadne ich v nom vozili. Ale celkovo hranie vo vode, plavanie, skakanie vo vlnach rukavniky. Pripadbe vestu.