Trojkolka Leonardo alebo iná. Rady a skúsenosti

petinka11
4. dec 2009

akojte,moj maly bude mat teraz 1 rok a chcem mu kupit trojkolku ale neviem sa rozhodnut aku,rozmyslam nad tym leonardom ale neviem ci je riedne stabilny a ci je naozaj tak dobry ako ho prezentuju...........alebo po pripade ak mate lepsie skusenost s nejakou inou trojkolkou,dakujem za rady................odrazadlo uz mam tak to uz nechcem...........................

zuzka1.
4. dec 2009

my mame a je super, aj stabilna aj kvalitna podla mna, len jedine co mi vadi, ze koeska hrkaju na nekvalitnych chodnikoch. inak ok a toto je skor tema do vybavy, tak ta asi presunu 😉

manika77
5. dec 2009

ahoj peti aj ja ju hcem kupit ma ju kamoska a jesuepr

petinka11
autor
7. dec 2009

diky kocky.........tak ze je dobra??a dociahne potom dieta aj na pedale??lebo som pocula ze pedale na prednom kolese niesu moc dobre.........

alusha
7. dec 2009

aj my ju mame, problemom je, ze po case zacala vrzgat a hrkotat, tak ked sme na nej isli, pocula nas cela ulica 🙂

petinka11
autor
7. dec 2009

alusha no to teda nieje boh vie co,to z coho su tie koleha!!??a inak v pohode??a neciete tie nove su to iste len v inych farbach??alebo su zdokonalene??

sherilin007
22. jún 2010

Ahoj ak by si chcela mam na predaj leonardo trojkolku povodne stala 92e teraz 40 ozvi sa ak chces

mizu24
2. aug 2010

@sherilin007
Ahoj sherilin007, chcem sa spýtať, akej farby je tá trojkolka, kedže máš dievčatko. Potrebujeme niečo v chlapčenských farbách.

sherilin007
3. aug 2010

@mizu24 Ahoj uz je davno predana bola v ruzovej za skvelu cenu....ak chce niekto tak mam barbie odrazadlo uplne nove na predaj povodne 66e TERAZ 35e TU JE MOJ EMAIL sherilin007@azet.sk