Trojkolka verzus firtstbike

adzy
4. apr 2024

Ahojte prosím Vás ja už dva týždne rozmýšľam a neviem sa rozhodnúť či mám synovi kúpiť túto trojkolku alebo už rovno firstbike bude mať v máji 2 roky,doteraz sa vozil len na odrážadle zopa a aute ,prosím Vás o názor určite si to vezmem k srdcu a nebudem rozmýšľať ďalšie 2 týždne heh ďakujem

doris11
4. apr 2024

@adzy ja osobne by som pre dvojročného kúpila firstbike. Mali sme požičanú podobnu trojkolku cca tiež v tom istom veku a malého to moc nebavilo, viac chcel byt stále na odrazadle. Potom sme kupili ten firstbike, naučil sa na tom a jazdil na ňom stále.

maryetta
4. apr 2024

Moj dostal na 2.narodky uz nieco take ako mas tu firstbike. Hned na tom isiel ako pila. Az sme sa cudovali.

surama
4. apr 2024

Ahoj, mojmu, ked mal 2r sme kupili cykloodrazadlo a hned sa mu zapacilo a vozi sa kazdy den, takze do trojkolky by som urcite nesla.

x_mery_x
4. apr 2024

Urcite cykloodrazadlo, nas jazdil uz pred druhymi narodeninami, trojkolku nemal, na druhe narodky dostal bicykel.

adzy
autor
4. apr 2024

Ďakujem ja len sa bojím že mu to nepôjde ešte na cykloodražadle a ta trojkolka je 6v1 že neskôr môžem prerobiť na balančne odražadlo ale veru bohvie či by to už nebolo malé na výšku asi pôjdem do firstbike