Ako dlho vám trvalo kým ste otehotneli?

cocogogo
6. apr 2016

S priatelom sa snazim uz pol roka, preto by ma zaujimalo ako dlho to trvalo Vam kym ste otehotneli. Tiez kolko mate rokov a ci uz nejake deti mate.

lauricka
6. apr 2016

pol roka je v pohode, po roku to treba riesit s dr. Mne 1,5 roka, ale mam diagnozu, ktora tehotenstvu moc nepraje. A nakoniec mam 3 deti. Tretie som rodila v 34 rokoch. Vela stastia!

srdeenko19
6. apr 2016

Budem mať 30 rokov,prvé dietatko ma rok a pol a keď sme sa s mužom začali snažiť, na 3 mesiac som už bola tehotná. Ale u každej ženy to je individualne, treba len vydržať a veriť 🙂

stepanka274
6. apr 2016

Pol roka snazenia a rozrodila som sa🙂

majka99999
7. apr 2016

Teraz mam 35, prvy syncek na prvy sup, mala som 31, druhy trval 5 mesiacov, kedze som mala rozne dlhe cykly a prvy rok som tomu chcela nechat volny priebeh (ziadne ovulacne testy ani nic podobne, ziadny stres, ze teraz "musime"). Ja som to brala tak, ze ked sa nezadari do roka, tak budeme mat len 1 dieta a pojdem do prace. Takze 2 tehotenstva a 2 krasni synovia, viac neplanujeme. 🙂

slnecnica174
7. apr 2016

@cocogogo Teraz mam 36. Planovane som otehotnela v 33 na prvykrat.

duratlicka
7. apr 2016

Prvé dieťa v 24 rokoch na prvý pokus,druhe v 27 náhodou.Ak máš napriklad dlhý cyklus,nemas ovulku 14.deň,ja som otehu 27.dc.

timea7
7. apr 2016

@cocogogo koľko máš rokov?

bajana
7. apr 2016

Prvý pokus v 33r po 2r snaženia skončil MA. V zapati tehotenstvo na prvý pokus, keď malo dieťa 8m tehotenstvo na prvý pokus. Teraz mám 35😉

mimcurik
7. apr 2016

pri prvom som mala 22 , tak cca 5 mesiacov nam trvalo ( ale neriesili sme ,,snazilkovanie" ... ) ...sme si povedali ze ked pride pride,ked nie tak nie ,sme mladi, mame cas .... pri druhom uz som chceli cim skor ,lebo sme nechceli velky rozdiel vekovy medzi detmi .... trvalo nam to takmer rok ,ale tiez sa to neda nazvat ,,snazenie" ... milovali sme sa ked sme mali chut a nedavali sme pozor ,kedze sme babo chceli . Tiez mam diagnozu kt. babu nepraje , ale mame zdravych ,krasnych dvoch syncekov 🙂

romana564
7. apr 2016

mám 26 a ,,snažíme sa,, o prvé cca 5 mesiacov, takže je to ok zatiaľ to netlačíme, je to ale individuálne 🙂

pajcicak
7. apr 2016

Mám 21 a keď sme sa s priateľom rozhodli, že si spravíme bábo tiež sme rátali s tým, že to nejakú dobu potrvá pokiaľ sa zadarí. Prekvapenie nastalo keď cca týždeň až dva po začatí "snaženia sa" mi meškal menzes a doktor už len potvrdil, že čakáme bábenko 🙂 Ostáva nám 114 dní do pôrodu 🙂

zajko_usko
7. apr 2016

Ja 8 rokov ale boli mi jedno či a kedy bude

tyelde
7. apr 2016

Podarilo sa pri prvej nehode x) mam 22, priatel je o dost starsi a on uz deti ma...

zitova
7. apr 2016

Na druhy sup 🙂

adeli79
7. apr 2016

na prvého syna sme čakali 9 mesiacov, kým sa podarilo, druhý aj tretí boli na prvý pokus 😀 😀 😀 😀 mala som 26,28 a 33 rokov

bonaqa2013
7. apr 2016

my sme neplánovali žiadne dieťa. Proste sa zadarilo. mám 4 deti...
moja sesternica bola na svadbe kamarátke tam sa spoznala s chalanom a o 3 mesiace ujec robil svadbu.... Narodila sa dcéra a oni sú spolu už viac ako 20 rokov...
mm krstná bola na zábave, tam jej pomotal nejaký chalan hlavu - ostala tehu. na zábave ho videla prvý a posledný raz... Nevedela ani ako sa volá.... Jej syn má už po 40tke.

tobnuf
7. apr 2016

24 a cca 4 mesiace

carmmen
7. apr 2016

Mam 33 rokov, malinky ma 6 mesiacov a snazili sme sa 5 rokov.

orieskova
7. apr 2016

Prva sa zadarila ani sme neplanovali,bola prekvapko mala som 27. Teraz mam 31, cakame druhe,trvalo nam rok aj tristvrte.

zuzy20
7. apr 2016

malo som tesne pred 26timi narodeninami ked sa nam podarilo otehotniet .Podarilo sa nam to po troch mesiacoch bez ovulacnych testov a pocitania.

romina1912
7. apr 2016

Mam 26, my sme babatko chceli ale nechali sme to "na nahodou " , po 6 mes.som otehotnela

step13
7. apr 2016

Prve dom odtala tehu 23 r a cakali sme 16 mes.na maleho.
Teras druhe manzelstvo 33 r a dcerku sme spravili hned mesiac po vysadeni antikocepcie a teras tretie zasa som ostala tehu po mesiaci a budem mat 36 r :0)

nikulkaa
7. apr 2016

My sme neplanovali... Po svadbe sme si povedali, ze vsetko nechame na osud. Prvy rok sme si este chceli uzivat jeden druheho, dovolenky, chatovacky a podobne... Ale po pol roku sa mi nieco nezdalo, spravila som si test (dokonca 3- neverila som 😀). Az po navsteve Dr. ked som videla na ultrazvuku malu buchticku a pocula byt srdiecko som uverila, ze budeme rodicia. Bolo to uz v 8tt. Dnes som 19tt a my sa nevieme dockat kedy zostime pohlavie, kedy budeme kupovat vecicky, kocik, postielku... Zabudli sme na nase dovolenkove plany 🙂 Nas poklad je pre nas vsetkym, stredom nasho vesmiru... Neviem ci sa da zazit vacsie stastie 🙂 Prajem to vsetkym!

bubinko1506
7. apr 2016

mam 30 a snazili sme sa 4 roky. ale vynahradili sme si to 😀

qwert77
7. apr 2016

Nám sa to podarilo na prvý šup, týždeň po svadbe som už bola v tom 🙂 Nemohla som uveriť, pretože pre moje zdravotné problémy som očakávala že to bude trvať aj dva roky. Takto som týždeň pred svadbou na mojej rozlúčke so slobodou dostala MS (vtedy som netušila že to je moja posledná) no a ďalšia už neprišla 🙂. Držím palce 🙂

denuss
7. apr 2016

Mam 25 a dve deti, 2,5 rocnu a 7 mesacneho..prve dietatko sme planovali a do tyzdna od rozhodnutia ist na to som bola tehotna🙂. Druhe sme chceli trosku neskor, teda manzel, ja som uz zacala tuzit po druhom, ked sa podarilo, no tesili sme sa moc obaja..

cocogogo
autor
7. apr 2016

@slnecnica174 timea7 ......mam 33 rokov a prve dieta som mala ako 24 rocna takze mam prestavku 10 rokov. Prve inak prislo na prvy pokus planovane

zonjushe
7. apr 2016

1.tehu v 24 rokoch po pol roku,2. tehu v 27 rokoch na prvý krát 😊

meusicka
7. apr 2016

@cocogogo 1. v 27 rokoch a snazili sme sa takmer1.5 roka, poslednych 6 mesiacov vyslovene snaha cez plodne dni. 2.tehu ako 29 rocna, skoncilo zial potratom, to som otehotnela uplne nahodou, a 3.tehu som pocala na 4 cyklus a ako som ti pisala v druhej teme, tak mam z toho tehotenstva doma dvojvajecne dvojicky. porodila som ich ako 30rocna.
inac ja odporucam pit alchemilku zltozelenu a rebricek obycajny. posilni to maternicu a rebricek upravy cyklus. len ked mas plodne dni a snazis sa tak potom cajiky uz pit nesmies, pocas tehotenstva vobec.

mmoni89
7. apr 2016

Mám čerstvých 27, starší syncek bude mať 2roky mladší 3mesiace. Obidvaja na druhý cyklus

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre