Ako piť alchemilkový čaj?

anlady
15. máj 2012

Kočky v akých dávkach a odkedy a dokedy treba piť alchimelku?

lili_mia
15. máj 2012

opýtaj sa tu https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/grafy-bazalnej-teploty/
zvyčajne od 1DC kým neprebehne ovulka, potom už netreba .. ak všeobecne na kondíciu maternice, tak počas celého cyklu, cca 3šálky denne .. ja robím tak, že jeden a ten istý šáčok zalejem, vypijem, zalejem a tak dookola, kým to ešte má chuť 😀

bobocka
15. máj 2012

v snazeni sa o miminko sa pije od 1dc po ovulaciu,potom uz nie,lebo samotna cista alchemilka sa v tehu nesmie.teda do ovu je to vzdy ok 🙂 ja pijem dva krat denne ,vzdy cerstvy sacok,teda cca 5-6dcl denne do ovu.inak na prvy sup je fest hnusny,ale clovek si casom zvykne.hlavne ,ze to ma svoj efekt 🙂

lucka1987
15. máj 2012

ja som pila nasledovne : od 1 dna cyklu / cize , ked som dostala mrchu / az po plodne dni.. cca do 14 dna.. neviem ako mas ty plodne dni. a pila som 1 liter denne, pol litra rano pol litra vecer 😉

kvetinka211
15. máj 2012

@anlady ja som ju pijavala na upravu cyklu .. co bolo naopak ako tu pisu ... od cca. polky cyklu az kym neprisiel menzes ... krasne sa mi spravidelnil cyklus ... no ale ja som sa vtedy nesnazila otehotniet, takze som si mohla dovolit ju pit aj po ovulacii

romea
15. máj 2012

ak sa snažíte o mimčo tak je dobrá na posilnenie maternice, prevencia proti potratom, na posilnenie vaječníkov. Ja som ju pila od 1 dc (teda počas MS pri bolestiach) a potom do ovulky (to je individuálne podľa dlžky cyklu - počet dní tvojho cyklu mínus 12-14 dní a výjde ti približne deň ovulky) prípadne pár dni ešte po ovulke a potom už nie, zas až keď nabehla menštruácia. Pomohla mi, upravila cyklus a zmiernila bolesti pri
MS

hirjak
16. máj 2012

Otázka bola uzamknutá z dôvodu duplicity

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre