Ako ste riešili dlhé snaženie sa o dieťa?

14. nov 2022

Ahojte baby. Snazime sa s priateľom uz rok o babo.zatial sa nam to nedarí . Chcem sa spytat kolko trvalo vam kym ste otehotneli popripade ako ste riesili dlhe snazenie sa. Gynekológovi idem na konci mesiaca na prehliadku tak chcem samozrejme aj tam prediskutovať snazenie sa . Ďakujem vám za odpovede 🙂

adeladulova
14. nov 2022

12 mesiacov a na mojho Adama by som pockala aj raz toľko 🥰 spätne sa mi to nezda dlho, ale vtedy som bola veru nedočkava 😊 drzim palce!🍀

kulumulu123
14. nov 2022

Presme si si odpovedala - prediskuzuj to s lekarom...
Nechapem aku vypivednu hodnotu ma pre teba informacia kto sa ako dlho snazil kym otehotnel? Niekomu sa to podari napriek nesnazeniu sa na 1x, niekomu sa to napriek velkej snahe aj po x ivf cykloch nikdy nepodari....

drakvak
14. nov 2022

Rok je tá hranica, keď už sa môžeš zaujímať u lekára, čo by mohlo byť príčinou, že sa nedarí. Ja som s obidvoma otehotnela v treťom cykle (nepíšem mesiace, keďže som mala cyklus aj 56 dní). Je veľa žien, ktoré otehotnejú bez čakania, iné čakajú aj roky. Prajem Ti, aby sa bábätko čoskoro ohlásilo 🙂

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evivb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zankalh
14. nov 2022

My 5 rokov…Zacali sme riesit umele oplodnenie a ked sme uz mali posielat ziadost a vsetky papiere,tak sa to podarilo-prirodzene.Ani som tomu nemohla uverit ❤️Bolo to tesne po korone,ktoru som dostala 🙂A 3 mes.pred otehotnenim som prestala aj fajcit.
Urcite to zacnite riesit.Drzim palce a nevzdavajte sa 🙏

andrea_r016
15. nov 2022

Najvyšší čas to začať riešiť....gynekológ spraví základné vyšetrenia a avšak ja by som už odporúčala ist do centra,kde urobia vyšetrenia a hlavne vyšetria spermiogram...podľa toho uvidíte kde je problém a začnete to riešiť 🙂 či bude stačiť iba IUI alebo potom Ivf

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre