Biochemické tehotenstvo - na sone nič nevidno a hCG je minimálne

mkf
12. mar 2021

Ahojte chcem sa opýtať či niektorá z Vás nezažila niečo podobné. 4.1.som dostala covid aj ms, skoro tri týždne som bola slabá, (teraz už som v poriadku) a 24.1. som otehotnela, zistila som to na začiatku februára, test pozitívny síce nie rovnaké čiarky ale obe viditeľné. Ale 7. som mala pri utreti na wc papieri slaboružový výtok, a v noci krvácanie s bolesťami ale len jeden deň, na druhý deň zase len špinenie na wc papieri. Bola som u dr. a na sone nič a hcg absolútne minimum....do dnešného dňa nemám ms a test je negatívny....kedy ste dostali ms po takejto gravidite?

waity888
12. mar 2021

@mkf ahoj ja som dostala normálne tu ďalšiu už, načas. Skús sa doktora spýtať, môže ti dať vyvolávacku aby sa ti to nepredlzovalo zbytočne

mkf
autor
12. mar 2021

@waity888 ak do týždna nepríde volám dr len teraz sa všetci bláznia len s covidom a je problém sa objednať

dmk_1
12. mar 2021

Ja som mala v oktobri, dalsi menzes prisiel normalne, ale lekarka mi vtedy vravela, ze keby neprislo, tak mam dojst, takze sa to asi stava. Zajdi k Dr.

sekerka18
13. mar 2021

@mkf ahoj. Jeden deň krvácanie a toľko? No neviem šla by som ju dr okamžite. Veď môžeš aj nemusíš dostať zápal. Sa musíš vyčistiť menzesom poriadne. Ale to ti mal povedať lekár. Ja som začala krvácať týždeň cca po zistení, že som tehotná. Na ultrazvuku nič. Hcg bolo ale malo. Ale ja som krvácala silno. Keby nie má pošlú na kyret. Držím palce

mkf
autor
13. mar 2021

@sekerka18 ja som bola u nej po tom krvacani a povedala ze to nevadi ze jeden den iba
Pred rokom a pol som tiwz potratila ale to som krvacala skoro dva tyzdne

sekerka18
13. mar 2021

@mkf fíha divne no. Veď práve, že aj ja skoro dva týždne. Tak sa drž. Keby si mala bolesti tak bez na pohotovosť.

alexandra1805
13. mar 2021

@mfk ahojky mozem sa opytat ake bolo to hcg minimum ? Potvrdili ti to s takeho hcg ze si bola tehu ? Ďakujem za odpoveď .

mkf
autor
13. mar 2021
alexandra1805
13. mar 2021

@mfk a potvrdili s takeho maleho hcg ze si tehu

mkf
autor
15. mar 2021

@alexandra1805 áno bolo, ale stále nemám ms len ma začali prsia bolieť včera a mám ich také žilnaté...už som z toho jeleň 🤪

alexandra1805
15. mar 2021

@mkf a test negativny ?

mkf
autor
15. mar 2021

mne sa na jednom zdal náznak druhej čiarky dnes.....ale na isto to neviem
@alexandra1805

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre