HCG 1770 a na sone nič nevidno

jen4
21. dec 2022

Ahojte, chcem aj opýtať či náhodou nemáte podobnú skúsenosť, testy mi vyšli pozitívne, aj digi clearblue vyšiel 1-2, HCG 1770 a doktor nič nevidel. Posiela ma na ďalšie sono o dva dni aj keď podľa mňa je ešte dosť skoro. Čo myslíte??

anjelicek26
21. dec 2022

Kludne ta mohol zavolat o dva tyzdne a nie dva dni, len ta zbytocne stresuje.

slawka2208
21. dec 2022

áno mám hcg som mala vo štvrtok 2700 nevideli nič a v pondelok už bolo vidieť vačok. 3 lekári ma riešili vraj pri hodnote 1500 už musí byť určite niečo vidieť. no zjavne to nieje pravidlo.

jen4
autor
21. dec 2022

@anjelicek26 tiež si myslím, aj som sa ho opýtala ci to eozeme nechať po Vianociach a on ze aby to náhodou nebolo mimomaternocove

rachel36a
21. dec 2022

Ja som mala do 2000, nebolo nic vidiet, zial ani sa nic neobjavilo...bolo to MMT

trgypadl
21. dec 2022

@jen4 kolky den Ti meska MC?

anjelicek26
21. dec 2022

@jen4 aj keby to je mimomaternicove, tak myslim, ze tie 2cm babo dosiahne (teda vak) tak v 8mom tyzdni...tak ci pojdes 23ho alebo 27ho asi taky velky rozdiel neurobi... keby mas bolesti tak jasne kedykolvek.

martinaju
21. dec 2022

Tiez si myslim ze zbytocne skoro ta stresuje. Moj doktor nerobi sono tak skoro ze aj tak by nic nevidel a nebude ma stresovat. Objednava tak aby bolo vidno srdiecko, samozrejme keby hoci co treba volat alebo pohotovost.

jen4
autor
21. dec 2022

@trgypadl MS mi mešká 10 dní, išla som príliš skoro k doktorovi.

martinaju
21. dec 2022

@jen4 ak bola posunuta ovulacia tak to moze byt skoro. Ak bola ovulacia normalne tak to skoro nie je. Hcg bolo kedy brane?

leuska1991
21. dec 2022

@jen4 neboj sa o dva týždne už bude aj srdiečko. Ja som bola v 6tyzdni a vôbec nič nevidel a o dva týždne srdiečko bilo ❤️❤️❤️ držím palce 🥰

jen4
autor
21. dec 2022

@martinaju dnes mi bral. Len od zajtra už nerobi tak som rozmýšľala že v piatok zavolám svojej obvodnej lekárke ci by mi zobrala krv na hcg ci sa zvysi

jen4
autor
21. dec 2022

@leuska1991 ďakujem, verím ze to tak bude❤️

strapec
21. dec 2022

V prvom tehotenstve som tiež utekala k Dr hneď v druhom ma už skôr ako v 8tt ani nehlo 😀

trgypadl
21. dec 2022

@jen4 a ovulacia bola kedy priblizne?? Na sone by videl aspon vysoku sliznicu, ale pri tej hodnote hcg by tam niečo mohlo byt, neviem ci Ti moze obvodna. Zobrat hcg, neviem ci jej to vysetria.....

jen4
autor
21. dec 2022

@trgypadl podľa mojich výpočtov mohlo k oplodneniu dôjsť okolo 30teho novembra, vysokú sliznicu videl to áno,len nevedel nájsť gestacny vacok

jen4
autor
21. dec 2022

@strapec ved to ze toto nie je moje prvé tehotenstvo, len som nemyslela ze bude doktor tak stresovať 😄

trgypadl
21. dec 2022

@jen4 tak to su plus minus tri tyzdne, no drzim palce., ale radsej byt pod kontrolou ako by sa malo nieco zanedbať

jen4
autor
21. dec 2022

@leuska1991 dakujem❤️

arcanne2
21. dec 2022

@jen4 ja som bola na Tom podobne, mne vraveli v nemocnici že pri HCG nad 1500 už by malo byť niečo vidieť

jen4
autor
21. dec 2022

@arcanne2 a kedy ti na sone potvrdili tehu??v ktorom tt?

arcanne2
21. dec 2022

@jen4 bolo to už 4roky dozadu, nakoniec som potratila, na dome nebolo vidieť nič ani pri vyššom hcg, to ale stále stúpalo,ako pri normálnom tehotenstve. Az po kyretazi začalo klesať

jen4
autor
21. dec 2022

@rachel36a to mi je luto, a Hcg ti ani nastúpalo??

petamich
21. dec 2022

lekar podla mna vie co robi, MMT naozaj nie je sranda, u mna mali podozrenie 2x a lekar ako na just neordinoval a kazal mi ist o dva dni na kontrolny odber inam, aby sme vedeli ci HCG stupa/klesa - takze za mna len dobre, ze ta chce vidiet

mne lekar vravel, ze pri HCG nad 1000 by uz mal vidiet minimalne gestacny vak

arcanne2
21. dec 2022

@jen4 ako hovorím, stúpalo ako pri normálnom zdravom tehotenstve.

rachel36a
21. dec 2022

@jen4 prave ze stupalo, ale pomalšie ako pri beznom tehu...a najhoršie bolo, ze ho nevedeli nájsť, vlastne az ked som bola v 11 tt, tak mi zacalo konecne hcg klesat a nazad nestuplo...

domka222
22. dec 2022

Tiež som bola, keď meškali 10 dní. Už bol aj gestačný vidno

zuzi0911
22. dec 2022

Ja už som mala pri 3 dnovom meškani vak 3mm ...pri 6 dnovom 1cm vak ..
Veľmi držím palce až za 2 dní najde 🙏❤ mohlo sa neskôr uhnuezdit ci ovu mohla byť neskôr 😊

jen4
autor
23. dec 2022

Tak dnes som bola na krv hcg 2740, a na sone doktorka videla gestacny vak, tak že mám počkať a 29 ísť ku svojmu gynekológovi. Tak dúfam ze bude všetko v poriadku🙏

jen4
autor
10. jan 2023

Ahojte, znova sa hlásim. Dnes som bola opäť u lekára a opäť ma vystrašil. Robil mi sono, bolo vidno náznak bijuceho srdiečka no dve dutinky a povedal ze to druhe je hematom hneď nad krčkom. Mam sa obávať??? Povedal ze sa môže vstrebať alebo začnem krvácať. Mal niekto takú skúsenosť??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre