Centrá asistovanej reprodukcie BA

katikaa222
6. aug 2018

Dievcata viete mi odporucit,ktore z CAR v BA je naj? Aj co sa tyka konzultacie,ze hned netlacia do umeleho oplodnenia aj spermiogramu a vysvetlenia vysledkov? Dakujem.

petra844
6. aug 2018

Ahoj ja som teraz v Gyn five u dr Stenovej zvlastna dr 🙈niekedy sa bojim aj nieco povedat alebo sa opytat ale uvidim ako sa to bude vyvyjat dalej mozno prejdem do Brna do reprofitu lebo tie reci o umelom este sa mi do toho nechce ist...vsetko je pre nich biznis 🤷🏻‍♀️Zevraj v Brne uplne iny pristup vsetko kamosky tam chodia

keksik28
6. aug 2018

Ja som absolvovala 2cykly v ReproMedice,ale tiez neodporucam....doktor v strede cyklu odisiel na nejaky kongres bez toho,aby ma vobec o tom informoval....Som si musela sama po telefone dohadovat stretnutie s doktorkou Petrovou....naozaj neprofesionalny pristup....urcite najlepsie referencie ma Brno

janula12345
6. aug 2018

@katikaa222 tazko jednoznacne odpovedat kazdy odporuci to, kde im to vyslo 🙂 tiez je dolezite ake problemy mate. Ja mam skusenosti v BA s ferticentom- a ludsky su prijemni , aj vysvetlia, ale zas mam pocit, ze zaostali niekde co sa tyka novsich veci a techniky. Kedze mi tam tri ivf nevysli a mam teda zjavne hlbsi problem na ktory nevedia prist, cakala by som, ze navrhne lekar zmenu v liecbe alebo style, ale nie. Tvaria sa ako ze ved raz to snad vyjde. Pritom viem, ze napr v Brne nasadzuju takymto pripadom vsetko co sa da aj navyse. Takze zalezi, aky mate problem. Ak nieco "lahsie" tak je to fajn centrum.

bucko555
6. aug 2018

ahoj ja som bola v Iscare bola som spokojna aj pristup lekarov, sestriciek za mna ano kamoska tam bola tiez a jej sa nepacilo

evka8282
6. aug 2018

@katikaa222 ja som bola v iscare 2x vsetci mily ale... nezadarilo sa uz by som nesla lebo pri druhom som im povedala ze mam pocit ze doatanem ms a ze to nie je mozne. Rano vlozili poobede odtieklo a lahsia o 1000€ale tak zalezi

bucko555
7. aug 2018

@evka8282 mne sa zadorilo kazdy raz len smola potraty ale stvty vysiel uplne a dnes mam doma 2 rocnu dcerku

evka8282
8. aug 2018

@bucko555 no tak aj ja teraz ešte uvažujem máme ešte jeden pokus.... len vybrať to správne miesto

evka8282
8. aug 2018

@bucko555 a všetky 4 pokusy v iscare?

bucko555
8. aug 2018

@evka8282 ano vsetko a este mi tak 3 vajka ostali ale tie sme dali zlikvidovat potom

evka8282
8. aug 2018

@bucko555 a bola si pod docentom? lebo ja som chodila k docentovi... no u nás to bolo tak že zobrali mi 5 a správne sa oplodnili len 2 kusy a tak by som zasa všetko musela absolvovať nanovo čo sa mi moc do toho nechce ... túžime strašne po bábatku ale ten proces pred tým ....

bucko555
8. aug 2018

@evka8282 ano pod docentom odobrali 12 vajicok, oplodnilo sa 8 ja som bola spokojna velmi nemozem si stazovat kamoska bola tiez pod docentom ale tiez malo vajok ale jej zistili polycisticne vajecniky a nakoniec otehotnela prirodzene a ma synceka pol rocneho ale pol tehu prelezala

evka8282
8. aug 2018

@bucko555 a bola na prefuk alebo co jej robili? Lebo mne docent stale hovoril ze taky pripad ako ja este nemal

bucko555
8. aug 2018

@evka8282 to neviem ci bola na prefuk to sme sa nebavili az tak o tom ak chces pis do ip co mas ty aky problem?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre