Čínsky kalendár plodnosti alebo Jonášová metóda

10. mar 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lullan
19
Registrovala sa 18. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 14 príspevkov a 1 inzerát. Má 13 priateľov. Kežmarok.
 @puhinka nam to podla tohto vyslo kedze ja som mala akurat 7 rokov staru krv a manzel mal 1-rocnu a mame chlapceka a ked som to ratala spätne tak ja som pri dcerke mala 3-rocnu krv a manzel mal vtedy 6 rocnu takze ja som mala mladsiu a mali sme dievcatko tak neviem u nas to podla tejto metody vyslo papa
29. feb 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tea333
44
Registrovala sa 17. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 13163 príspevkov a 2 albumy. Má 61 priateľov. Okres Bratislava.
 @puhinka tabulka nesedi mnohym babam. u niekoho sa samozrejme trafi emoticon
tvoje sance mat dievca alebo chlapca su 50-50.jedine, co bolo vedecky dokazane je, ze dievcenske spermie su tie pomalsie, a ze chlapcenske zas tak dlhso nepreziju, takze ak sa milujete skor pred ovulaciou, je vacsia sanca pocat dievcatko. Ani tam to ale nie je nijak overene.
29. feb 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka18
21
Registrovala sa 15. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 2583 príspevkov. Má 21 priateľov. Považská Bystrica.
 @puhinka no moc sa na to nespoliehaj....ja si myslim,ze sa to neda ziadno ovplyvnit emoticon priroda je nevyyspitatelna emoticon
29. feb 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malapepka
27
Registrovala sa 14. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 336 príspevkov. Má 16 priateľov. Čachtice, okres Nové Mesto nad Váhom.
 @puhinka ahoj. sestra ma štyri dievky a vraj z toho mali byť dvaja chlapci. Takže podľa mňa je to hlúposť, vec náhody. Pochybujem, že všetkým napr. 30 ročným babám sa v jeden mesiac bude rodiť iba jedno pohlavie!
29. feb 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dasaa
24
Registrovala sa 26. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 3798 príspevkov a 4 inzeráty. Má 27 priateľov. Prešov.
  • Simonka :-) 39tt.2 roky a 3 mesiace
  • 20. decembra 2014 čakáme dievčatko (32. týždeň tehotenstva)
 ahojte babenky tak mne podla cinskeho kalendara vychadza ze budeme mat dievcatko.A minuli tyzden nam doktor povedal ze cakame babiku tak ze dievcatko. emoticon emoticon emoticon
29. feb 2012 o 18:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2014 (32. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bealondyn
6
Registrovala sa 29. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 3402 príspevkov. Má 23 priateľov. Veľká Británia.
 @puhinka no mne to podla toho cinskeho nevyslo, mala som mat chlapca. naj kamoska taktiez a ma dievcatko a ako tak pozeram, tak aj ja som mala byt chlapec! emoticon to uz chod radsej k nejakej vestici, mne 3 rozne kedysi povedali, ze budem mat s cudzincom najprv dievcatko a potom chlapceka, tak zatial to vychadza! emoticon emoticon emoticon
29. feb 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
puhinka (25 r.)
Mária Gažová photography
mama PRO

Fotenie a filmovanie detí - Okres Bratislava
320

“Drahý klienti , vyhlasujem STOP stav na objednávky na akýkoľvek druh fotenia . Záujemcov o exteriérové fotenia budem objednávať na jún 2014 . Ďakujem Vám moc za doterajšiu priazeň . Vaša Majka :)”
(Pred 7 mesiacmi)

@lullan ,my sme rovnako starí,sú medzi nami 2 mesiace ,tak ako teraz? on je 1.9.1988 a ja 2.11.1988
29. feb 2012 o 20:40  •  mariagazovaphotography.blogspot.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deniskateniska
11
Registrovala sa 27. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 5118 príspevkov. Má 27 priateľov. Okres Dolný Kubín.
 podla cinskeho kalendara mi romanko vysiel a druhe malo byt dievca a je to chlapec emoticon
29. feb 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
puhinka (25 r.)
Mária Gažová photography
mama PRO

320

“Drahý klienti , vyhlasujem STOP stav na objednávky na akýkoľvek druh fotenia . Záujemcov o exteriérové fotenia budem objednávať na jún 2014 . Ďakujem Vám moc za doterajšiu priazeň . Vaša Majka :)”
(Pred 7 mesiacmi)

@bealondyn ,jéj emoticon no ja by som aj išla,ale ja mám strach z budúcnosti,bo keď som bola naposledy,tak vyšlo úplne všetko,aj to zlé...a tak mám v hlave blok,že keď tam pôjdem,tak sa isto dozviem niečo zlé... emoticon
29. feb 2012 o 20:42  •  mariagazovaphotography.blogspot.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
puhinka (25 r.)
Mária Gažová photography
mama PRO

320

(Pred 7 mesiacmi)

@deniskateniska ,no pekne,tak ja vypínam a ideme robiť dievku emoticon
29. feb 2012 o 20:43  •  mariagazovaphotography.blogspot.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miculienka
57
Registrovala sa 26. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 4907 príspevkov, 2 albumy a 3 inzeráty. Má 44 priateľov. Čadca.
 @lullan - a tá krv sa mení od narodenín alebo v ten rok ke´d má človek napr. 35 ? lebo povedzme splodia dieťatko ešte ako 34 roční a o týždeň majú 35 , ale inak nám s mm to aj tak nesedí , lebo podľa tohoto sme mali mať chlapca a máme babu emoticon emoticon emoticon
1. mar 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvetinka211
4
Registrovala sa 30. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1558 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov.
 Je to vsetko kravina, ale ked budem mat uz troch-styroch temperamentnych syncekov a dcerka stale nikde tak mozno aj ja zacnem verit na take blbosti emoticon
1. mar 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelik0907
7
Registrovala sa 3. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 310 príspevkov a 170 inzerátov. Má 9 priateľov. Liptovský Mikuláš.
fotoportrét
fotoportrét
agjg
2
Registrovala sa 12. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 113 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
 @lullan Ahoj,ja som to rátala,mne to nevyšlo...Ja by som mala mať dievča a mám chlapca emoticon
2. mar 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lullan
19
Registrovala sa 18. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 14 príspevkov a 1 inzerát. Má 13 priateľov. Kežmarok.
 @agjg no vidis nic nie je na 100% su rozne metody ale na ziadnu sa neda spolahnut papa
2. mar 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lullan
19
 @miculienka ved vies nic nie je na 100% , mne to vyslo ale mohla to byt aj nahoda a pocita sa to aku staru ste mali krv v case ked si otehotnela cize ak si otehotnela v 34 rokoch a o mesiac si mala 35 tak sa pocita tych 34 pa
2. mar 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
puhinka (25 r.)
Mária Gažová photography
mama PRO

320

(Pred 7 mesiacmi)

@anjelik0907 ,to je čínsky kalendár plodnosti v inej forme emoticon
2. mar 2012 o 17:24  •  mariagazovaphotography.blogspot.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miculienka
57
Registrovala sa 26. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 4907 príspevkov, 2 albumy a 3 inzeráty. Má 44 priateľov. Čadca.
 @lullan - vďaka za dovysvetlenie , možno je má môj muž ženskú krv emoticon emoticon emoticon
3. mar 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mia117
112
Registrovala sa 10. apríla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 2040 príspevkov, 1 článok a 2 inzeráty. Má 75 priateľov. Žilina.
 Ahojte,premyslala som nad jednou metodou , ktora taktiez "moze" ovplyvnit pohlavie dietata,teda ak uz mate prve dieta. AKo vieme ,zene sa kazdy mesiac ked ovuluje uvolnuje jedno vajcko, jeden mesiac z praveho a dalsi mesiac z laveho vajecnika emoticon a myslim si, aj som to preratavala a taktiez zistovala u dalsich zien, ze to tak moze byt..... pokial teda prve dieta porodime napr...v marci, vieme si vypocitat ktory mesiac sa nam " moze narodit dievca alebo chlapec.... priklad marec-chlapec. april dievca.... atd kazdy mesiac a rok......
10. apr 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelik0907
7
Registrovala sa 3. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 310 príspevkov a 170 inzerátov. Má 9 priateľov. Liptovský Mikuláš.
 @mia117 Ahoj emoticon nad touto metódou premýšľam už veľmi dlho emoticon odkedy sa mi dostal do rúk Jonášov výpočet emoticon tam, sa mi to pekne striedalo emoticon ale nie každému to tak vychádza, viacerých som už skúšala a všetci nevyšli, takže neviem
11. apr 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evening_star
1
Registrovala sa 15. apríla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 461 príspevkov a 39 inzerátov. Má 2 priateľov.
  • Dcérka má 3 mesiace a 1 týždeň
  • Syn má 2 roky a 2 mesiace
 Tento čínsky kalendár je podľa mňa totálna hlúposť. ja ani neviem, čo si tam mám zadať, keď sme počali v novembri a v novembri mám aj narodeniny. Tak ktorý stĺpček je ten pravý? Ten, keď som mala ešte 23 alebo už 24?
1. máj 2012 o 16:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucymk
4
Registrovala sa 23. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 216 príspevkov a 28 inzerátov. Má 7 priateľov. Valaliky, okres Košice-okolie.
 ahojte baby.neviem ci je cinsky kalendar osvädceny alebo nie, ale podla mojej metody plodne a neplodne dni tak tomu zatial verim.ide oto ze ked chcete babätko tak si musite dopredu rozmysliet co chcete but dievcatko alebo chlapceka!zevraj ked spis pred plodnymi dnami co sa vajicko prenasa 3dni do plodnych tak to bude dievcatko.a chlapceka si musis spravit v ten najplodnejsii den najlepsie 2 plodny.ja som si to vyskusala na sebe a spala som 2dni pred plodnimi a skutocne to bolo dievcatko emoticon ale som zvedava ci ma moja metoda plonde dni nesklame lebo teraz som si spravila chlapceka a podla cinskeho kalendara mi tiez vychadza chlapec tak uvidime co je natom pravdy ,lebo tezaz som len v 8tyzdni tak uvidime za par mesiacov.ale ked mi to nevijde a bude aj 2dievcatko tak sa potesim hlavne nech je zdrave emoticon
31. máj 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
memme
Registrovala sa 8. augusta 2012 na modrykonik.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Košice.
 mne to vychadza vsade celkom inak :D sama som zvedava co bude
8. aug 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubinko83
16
Registrovala sa 9. januára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 8624 príspevkov. Má 4 priateľov.
 Mne nevychadza nič ani činsky kalendar ani podla jonašovej metody vobec ,všetko su to asi len bludy.
21. okt 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambulka2375
Registrovala sa 8. apríla 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Banská Bystrica.
 ahojte podla toho kalendara mam mat dievcatko ale doktorka dneska videla gulky a prdtym videla furt dievcatko a dneska prvy krat chlapceka aj to mi najprv povedala ze dievca a ked vosiel manzel dnu uz to bol zrazu chlapec tak ja uz neviem co to bude nevyznam sa v tej doktorke
8. apr 2013 o 21:54  •  čaká bábätko, termín má v júli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ketrin1211
Registrovala sa 27. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 51 príspevkov a 14 inzerátov. Nitra.
 mne ukázalo že bude baba a je chlapec.netreba tomu veriť.
9. júl 2013 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
paparkam
6
Registrovala sa 10. júna 2013 na modrykonik.sk. Pridala 305 príspevkov a 114 inzerátov. Má 30 priateľov.
 Mne to vyslo pri obidvoch deťochemoticon
9. júl 2013 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mkristofka
7
Registrovala sa 8. októbra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 26 príspevkov a 49 inzerátov. Má 10 priateľov. Poltár.
 mne to vyšlo pri obidvoch mame dievcatko aj chlapca ktoreho sme planovali podla ci.kalendara emoticon
7. aug 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kiki412
Registrovala sa 12. septembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky.
 ahoj chcem sa spýtať tých ktorým vyšlo pohlavie ktoré chceli. keď mam 26 rokov tak v tom čínskom kalend. si mam pozreť lunárny vek matky 26?? lebo som našla jeden članok (k tomu činskemu kalend.) a tam sa to nejako čudne počíta + 1 rok. tak mam z toho už bordel. tu je odkaz: http://najmama.aktuality.sk/cinsky-kalendar-pohlavia/ ďakujem
12. sep 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katikakukl
Registrovala sa 13. decembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
 Teraz citam to tvoje 7 rokov, cize ked ja mam 29 mam rocnu krv a muz ma 33 on ma 6 rocnu krv, cize by malo byt dievca a narodil sa nam chlapec, no tak to asi nie je pravda emoticon
22. jan o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Populárne albumy