Clostilbegyt a Duphaston máte s týmito liekmi skúsenosti?

1safirka1
31. okt 2011

Ahojte snažilky a bývale snažilky, najde sa tu niekto komu pomohli tieto lieky? Ja idem na 3 cyklus a mam strach že mi to nezaberie, ake skusenosti mate? Ja som mala vždy pravidelný MC 28 dnový a teraz po braní mam 31 ☹

lienkalienocka
13. nov 2011

@zuzkag2 dakujem za info. ja zatial duphaston nemam. zajtra budem mudrejsia 😉 kazda pise ze ma bolesti pri ovu a ja nic. ci som necita ci co neviem ☹

zuzkag2
14. nov 2011

@lienkalienocka ahojky...nemusis mat bolesti pri ovu, nie u kazdej zeny sa to prejavuje bolestami. tak ako nie kazda ma bolesti pri ms. netrap sa preto.

zuzkag2
14. nov 2011

@lily525 ano mozes. mas pocit, ze ho mas, alebo ako si k tomu prisla?

snazilkas
14. nov 2011

Baby tak ja už tento mesiac tretí cyklus s clostilom a duphastonom, ale tentoraz asi ideme na IUI, uvidim, co povie doktor, v stredu ideme k nemu, tak budem mudrejsia. Ale uz na to nemyslim, urobim, co povie doktor, tehu testy uz nekupujem, zbytocne sa s tym clovek stresuje a uvidim ako zaberie tento pristup 🙂 Uz skusam vsetko, aj psychiku si prispobovat 😀

lienkalienocka
14. nov 2011

@zuzkag2 ahoj, dnes som bola na folikumetrii a mam asi tri velke. zajtra dostanem pregnyl a bude ovuuuu 🙂 dufam ze to prebehne ako po starom 😉

lily525
14. nov 2011

@zuzkag2 tak trosku sa mi zdalo. a ked som citala na nete, taksom sa vylakala. alemyslim, ze to je ok, asi som len bola z Clostilu nafuknuta

zuzkag2
14. nov 2011

@lienkalienocka no vidis,super,to je skvela sprava...tak sa potom snazilkujte o 100/6🙂 drzim palceky,nech to vyjde.

zuzkag2
14. nov 2011

@lily525 keby si mala ohss tak ta to boli aj po termine ovulky...by ti tie vajka robili v tebe velkuuuuu sarapatu. ked berieme vselijake lieky,je jasne ze mame kopec otazok,co sa to deje s nasim telom. ja som teraz 20dc,beriem uz 5 dni duphaston,a obcas mam krce ako pred ms. tiez mi to vrta v hlave,ze preco....:-P

wejbynka
14. nov 2011

s clostylom mam skusenosti a bola som nadmieru spokojna aj ked sa nam sice nepodarilo splodit vytuzene dieta nakoniec sa zistilo ze problem bol niekde inde, ale bez clostilu som mavala vajicka cca 1,7mm a s clostylom som mala obrovske 2,6mm co je nadpriemer🙂...splnil to co mal, vedlajsie ucinky som nemala skoro ziadne, len nahle navaly tepla a zimy🙂.....

lienkalienocka
14. nov 2011

@zuzkag2 dakujem. sestricka bola podarena, mi na chodbe hovorila takym sepotom: treba sa pohlavne zdrzat, aby no ved viete coho bolo vela a kvalitne. som si musela vyratat aj kedy mam prist si pichnut tu injekciu 🙂

zuzkag2
15. nov 2011

@lienkalienocka 😎 no to treba presne nacasovat, veru 🙂 tak budte teda zdrzanlivy, aby bolo potom dost vies coho 😀

lienkalienocka
15. nov 2011

@zuzkag2 akurat mi tu manzel tvrdi ze bude 2x sexualne zdrzanlivy na inom poschodi 😉 a tebe sa ako dari?

zuzkag2
15. nov 2011

@lienkalienocka ako keby som mojho priatela pocula 🙂
u mna nic nove, som 21dc, s duphastonom, a cakam co pride. dnes som mala nejaky vytok, bez zapachu, a stale ma pobolieva brusko, tak neviem ci to je tymi liekmi...mam teraz take cakacie obdobie 🙂

lienkalienocka
15. nov 2011

@zuzkag2 toto obdobie nemam rada. najdlhsie 2 tyzdne v mesiaci. neboj, buduci mesiac to bude lepsie. uz vies predsa ako na to 😉

lily525
15. nov 2011

@zuzkag2 moja, ja nemam OHSS, uz som bola u doktora, vsetko je ok, zajtra IUI... Duphaston je taky, aj mne robil strasne zle ked som ho brala, bolelo ma brucho, prsia, hlava---

alexanderko
31. aug 2012

caute baby pisem po prvi,krat,,,,zaujali ma vase prispevky,tak vam napisem aj ten moj,,,,,,,,,,,,,ked som hcela s prvim dietatom otehotniet ,,tak my doktorka dala duphaston,,dobrala som do desat dni a uz som otom nevedela a uz to bolo,tam,,tehotna,teraz mam co skoro tretiacika,,,,,,,nuz s manzelom sme sa rozhodli o druhe dietatko,,,no teraz by sme chceli princeznicku,,, 🙂 🙂 ,,,isla som k doktorke a tentoraz my vraj duphaston uz nemoze dat lebo,som pribrala,a to mozu brat dievk do 80kg,,,,,,,tak my dala closilbelgit,,,,uz ich beriem,druhi mesiac ped dni,v mesiaci,a nic,,,,,,,je my stoho dost smutno,,,,,,popri,kontrole sy popripade robievam aj testy keby nahodou ukazaalli dve,,,,,ale nic,,,,,,tuzobne ocakavame ,,,tehotenstvo,,,baby jeto velmy taske aj na psihiku,,,,,,musime cakat byt trrpezlive,,vsetkym to,prajem,,,,,,peknyd den 🙂

lagunasa
22. okt 2012

baby, a mali ste tu niektora aj taky problem ze predpokladanu ovulaciu ste mali moc skoro? a tiez vam dali clostyl a ten vam ju oddialil?

lulu939075
27. okt 2012

@langusa jeeej ahoj koho tu človek nestretne 😀
Tak sa pridávam aj ja s clostylom, pre moj úžasny nevypočitatelný cyklus. Momentálne som 21DC a ak dúfam správne tak včera prebehla ovu. Ale potvrdene to nemam len koli bolesti a kolu uzv v stredu kde mi doktor potvrdil že ešte neprebehla ovu. Dokto mi síce povedal že mi folikuly krásne reaguju na ten clostyl ale stale nechapem prečo ovu až tak neskoro 😖

lucka771
28. okt 2012

ahojte,
buduci cyklus začínam s clostylom 😉 , bola som u dr. na folikulometrii a na 13 DC som mala 17,5 mm folikul, tak mi predpísal 1/2 -0 -12 tbl clostylu 3-7 DC a potom na 13 DC sa mám príst ukázat....tak uvidím čo to urobí 😉

lulu939075
28. okt 2012

@lucka771 To máš v pohode nechápem ale prečo ti to predpísal, ja som mala 13DC tak maximálne 9mm folikul

lucka771
29. okt 2012

@lulu939075 no predpísal mi clostyl preto, lebo ked si robím ovu testy, tak tá durhá čiarka neebola nikdy silnejšia jako kontrolná, vždy bola slabšia.....a predtým mesiac som mala na 10 DC 16 mm folík, ja aj cítim ovulku, taká bolest na vaječníku, minulý mesiac na pravom, a teraz na lavom aj tam som mala ten folík 17,5 mm.....

lucka771
29. okt 2012

@nellie_ ahoj, a jaký si mala folík ked Ti dal dr. Clostilbegyt ? lebo ja som mala na 13 DC 17,5 mm folík a predpísal mi ho, z toho dôvodu, že ovulačné testy som mala negatívne , nikdy nebola tá druhá čiarka silnejšia ako kontrolná....tak nasledujuci cyklus ho mám užívat 1/2 - 0 - 1/2 tbl 3-7 DC. , teraz som 16 DC , ovu testy som si nerobila ale bolest na tej strane kde mi videl ten folík je dost velká 🙂 , tak uvidím buduci cyklus ked si ho nasadím

delfinyka
29. okt 2012

je tu niekto z kosic. hladam dr co mi folikulometriu urobi automaticky, nie v car. dik.

gigus
9. júl 2016

Baby aj ja som tento mesiac začala s clostikom viete mi prosím povedať či sú potom niake bolesti alebo komplikácie ďakujem.... 🙂

monusik73
9. júl 2016

Ja mam take skusenosti s clostylom ze mi nepomohol k tehotenstvu ale narastol mi z neho krasny folikul ale duphaston bol pre mna tazky na zaludok a nepomohol mi predsa su to hormony ale vela zenam pomohli tieto hormony

gigus
9. júl 2016

@monusik73 aha ďakujem....

mokus113
11. júl 2016

@gigus, ja som minuly mesiac uživala clostyl a zatiaľ nepomohol. Mám ešte tento mesiac 1 tabletu denne, tak dúfam, že pomôže. Dnes som 4DC. U teba ako

gigus
11. júl 2016

@mokus113 ja ešte zajtra posledná tabletka s tohto cyklu..a potom vela snažilkovania :-P 😉 a uvidíme dúfam že zaberie....prajem aj tebe aby čo najskôr zabral... 🙂 držím palce

andy57
27. feb 2017

@mokus113 ahoj tak pomohol clostil?

mailinka4
17. okt 2017

ahojte, tiež beriem prvý cyklus clostyl 5.-9.DC kvôli PCO a anovulačným cyklom. V piatok som bola na folikulometrii a vľavo mal folik 17,5 a vpravo 19 mm, mala som prísť v pondelok ešte raz a to som už mala ten vľavo 24 mm a vpravo 22mm. Predpísala mi duphaston od 16DC, takže dnes som s ním začala. Robím si aj ovu testy a musím povedať, že nikdy som nemala také silné testovacie čiarky (aj keď nehovorím,že boli pozitívne, proste stále boli slabé, lebo sa u mňa nič nedialo). Teraz ma fest bolí podbruško, večer si urobím ovu test, či už nebude pozit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre