Skrátil sa vám po Duphastone cyklus?

rocherre
28. jún 2019

Ahojte, máte niekto skúsenosti so skratenim cyklu po duphastone? Brala som ho tri mesiace kôli cyste, teraz už tretí mesiac neberiem. Predtým som mala pravidelný 28 dňový cyklus, 5 dnovu MS. Teraz mám tak 25 dňový cyklus a spinenie pred aj po Ms, takže dohromady skoro 10 dní. Vôbec neviem kedy alebo či mám ovulaciu teraz. Snažíme sa o mimi, ale zatiaľ nič.

nada789
28. jún 2019

ahoj, ja som z tohto dovodu duphaston vysadila, rovnako aj utrogestan, co je tiez synteticky progesteron, presne ako pises tak aj u mna.... odkedy som ho vysadila 3 mesiace, tak nespinim vobec, a cyklus mam zas normalny... babo nic, ale my uz jednu mame, takze radsej zdrava mama a jedno dieta ako ziadna mama..... ak mozem poradit, skus prirodnu alternativu, alchemilku, pripadne bylinne caje pre hormonalnu rovnovahu zeny atd.pogoogli, isto najdes...

michellia
28. jún 2019

@rocherre nerieste ovulaciu. Proste snazilkujte kedykolvek, kdekolvek 🙂

queen_mary
28. jún 2019

Mne zasa duphaston upravil cyklus. Treba riesit individualne s lekarom.

paulinoocka
28. jún 2019

Suhlasim s quuen_mary, mala by si zajst alebo zavolat k lekarovi.

rocherre
autor
28. jún 2019

@nada789 ahoj, no ja ho už tretí mesiac neberiem, cysta už zmizla, takže nieje treba. Ale mám teraz úplne rozhadzany cyklus po ňom. Dlhú ms, až ž 28 dňového cyklu som na 25dc. A už duphaston neberiem.

rocherre
autor
28. jún 2019

@paulinoocka quuen_mary, no počkám na jablyzsiu ms, tak za 3 dní by mala doraziť a potom zájdem k dr. Len som myslela, či nemá niekto podobnú skúsenosť.

nada789
28. jún 2019

@rocherre hej presne, ale ono to trva nez sa telo da do poriadku...

paulinoocka
28. jún 2019

@rocherre chapes, ale musis byt trosku trpezliva, nic sa neupravi hned.

rocherre
autor
28. jún 2019

@paulinoocka nechápem, pretože som mala za to že duphaston sa predpisuje na úpravu ms, nie na to, aby ju úplne rozhádzal. A ja som úpravu nepotrebovala, mala som cystu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre