Cyklus bez ovulácie

sivana09
17. jan 2019

Mam podozrenie ze som pocas aktualneho cyklu nemala ovulaciu - testy, ani gynekolog ju nezachytili, som 32. den cyklu, menzes meska, tehotensky test je tiez negativny.
Napadlo mi že teoreticky ked som mala tento cyklus bez ovulacie, tak menzes meska, lebo vlastne nema vyplavit aké vajíčko? Ci menzes budem mat az v dalsom cykle, alebo viete niekto ako to funguje? Pripadne vlastna skusenost s cyklom bez ovulacie?
Stale sa nevitim ani ako pred menstruaciou... Proste nic.. uz ma to stve, snazime sa o babo a som takto zaseknuta....

veronice
17. jan 2019

Pred 40 tyzdnami mi ovulacne testy vychadzali negativne, lekar po sone tiez vravel ze na ovulaciu to nevyzera a cez vikend (snad) rodim, takze tak ;)
No a aj ked mas cyklus bez ovulacie tak krvacanie (menstruacia) prebehne ak je vsetko ok. Mozno ti to meska z nejakych stresov alebo uz z cohokolvek, pricin je milion. Mala si doteraz pravidelny cyklus? Ak nie tak to este kludne moze prist a ak ano tak ja by som sla po 2 tyzdnoch meskania lekarke na kontrolu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre