Menzes v strede cyklu a potom meškanie

petka175
9. nov 2012

ahojte,
ak som mala kratky menzes 18dc (cca 2dni)- nebola to ovulacia, ovulacne krvacanie som mala par dni predtym, kedy mam ocakavat dalsiu menstuaciu? moj cyklus je 33 dní, ale uz meska 8 dní. Preto ma napadlo, ci ide o meskanie alebo tie 3 dni znamenali menstruaciu a menzes mam ratať od toho 18 dna cyklu. stalo sa to niekomu? viete mi poradit co dalej?
ps: o mimi sa snazime 🙂

ikke
9. nov 2012

@petka175 co dalej? ocikat tehu test 😀 to bude aj tak prve, na co sa ta dr. opyta/

petka175
autor
9. nov 2012

čo ked ten test je negativny :( maximalne duch ale za pozitivny sa brat asi neda...(to bolo predvčerom) po prieskume na konikovi som zistila ze pokial nie je zavcasu pozitivny test neznamena to nic dobre. preto ma zaujimalo ze ci tu 2 dnovu MS mam ratat ako menzes alebo ako len taky vykyv? lebo tento stav je pre mna novinka 😉

petka175
autor
9. nov 2012

Vtedy sme akurat boli na dovolenke tak je dost mozne ze to malo na to vplyv. Lenze potom ma zaujima preco to meskanie?

ematko29
9. nov 2012

@petka175 maximálne duvh?.tak o 2dni testni znova.aj velmi slabunká čiaročka znamená tehu

soldi
9. nov 2012

@petka175 mohlo to byt nidacne krvacanie. aky test si robila? znacku.

lenuskaa33
9. nov 2012

@petka175 ahoj, ja som mala to iste. po menstruacii na 19 den mi začalo len tak 2-3 dnove spinenie, menštruáciu som odvtedy nemala... test som si tiež robila, tehotná nie som. podľa všetkého to teda bola taká slabšia menštruácia...ktorú tak o týždeň očakávam, kedže vidím že si to mala také podobne ako ja..my sme tiež vtedy boli na ten víkend odcestovaní 🙂

petka175
autor
9. nov 2012

test bol rapidclear a pepino ...

soldi
9. nov 2012

@petka175 oba robia duchov, tym by som neverila 😒
na Tvojom mieste by som proste cakala na dalsiu ms- v tom termine ze 18dc+33dc a pre istotu istila kazdy druhy den 🙂

petka175
autor
9. nov 2012

@lenuskaa33 a pytala si sa niekoho na to? lekara? stalo sa ti to uz niekedy predtym?

petka175
autor
9. nov 2012

@soldi to bude asi najlepsie. tiez sa mi to nejako nezda....

poppy1
9. nov 2012

@petka175 mne pepino nikdy ducha neurobil a to som ich pouzila dost! 😉 potom mi raz ukazal ducha, ledva viditelnu cierku a veru som bola tehotna 🙂 takze ja by som na tvojom mieste pockala dva dni a test zopakovala...