Dohodli sme sa a ideme na to

anonymmb
13. apr 2014

Ahojte snažilky 🙂

Tak pridávam sa do skupiny a ideme s priateľom na naše prvé miminko 🙂 ... dnes sme sa teda dohodli, nijak na to nebudeme tlačiť a uvidíme. Momentálne som úplne šťastná a dúfam, že nebudeme mať problémi. Tak držte palce 🙂

ellca123
14. apr 2014

my sme čakali na prve babo 2roky,
vela stastia

lulu369
14. apr 2014

@anonymmb držím palce nech si skoro tehotná 🙂 prvýkrát som otehotnela mesiac po ukončený nepravidelného cyklu (mám 5 ročnú dcérku), druhýkrát som otehotnela po liečbe anovulačného cyklu (mám 20 mesačného synčeka, snažili sme sa 9 mesiacov)...

dolce_principessa
14. apr 2014

Drzim palce 😀 Nam to vyslo vzdy na supu 😀 Kazdej by som to dopriala 🙂

nikol23
14. apr 2014

drzim palce aj my by sme chceli zacat tento rok 🙂

anonymmb
autor
14. apr 2014

Ďakujeme vám 🙂 je hrozné byť v Tom očakávaní, ale snažím sa od toho odprostiť a nemyslieť na to stále. Dúfam, že nebudeme čakať a počítať to na roky :( no uvidíme.

Dolce: nepohrdla by som takým postupom ako bol u teba 🙂

Nikol: rozhodnutie pracovať na miminku a mať ho je aspoň pre mňa dôležitý a krásny krok do života.

dolce_principessa
15. apr 2014

@anonymmb ved co ty vies..mozno budes patrit aj ty medzi tie stastne ktore otehotneju len co po nich chlap hodi trenky 😀

anonymmb
autor
15. apr 2014

Dolce: ak sa gény nezaprú a budem minimálne po starej mame, tak sa báť nemusím 🙂 tá mi presne toto stále hovorila ...že okolo nej len trenky prešli a bola tehotná 🙂 a porodila 5 detí 🙂 pre mňa je najdôležitejšie aby sa podarilo jedno, budem rada ak budú niekedy dve a ak sily, zdravie a financie dajú, tak na troch by som skončila a bola spokojná 🙂 ale to je ďaleká budúcnosť 🙂 teraz sa sústredím na to prvé 🙂

dolce_principessa
16. apr 2014

@anonymmb Tak drzim prsty nech si v tomto po babke 😀 Ja som chcela do 30 tky stihnut dve..a vyzera to tak ze aj stihnem 😀 Ty mas kolko rokov ?

anonymmb
autor
16. apr 2014

Pekne ...to ti gratulujem, ze sa ti plnia sny 🙂 ja mam 23 a priatel 31. Dufam, ze babka mi co to nadelila 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre