Fertil Man - podpora plodnosti muža

zuzyk21
24. mar 2013

Ahojte baby, máte skúsenosť s http://www.otehotnenie.sk/product/fertil-man-vi... ???

Ďakujem

zuzu2389
6. sep 2013

@alchemilkazltozelena
Ahoj...🙂
prepac ze tak neskoro odpisujem...
tak ako ste na tom? je super ze Vam pomohol....tak aspon vieme co pomaha....a nestoji az tolko... ako pokracujete? uz si tehotna, alebo stale sa snazite?

alchemilkazltozelena
14. sep 2013

@zuzu2389 ahoj moja prave som zistila, ze som 🙂)))))) vy ste ako na tom?

zuzu2389
16. sep 2013

ahoj...Takze si tehotna? tak to je super...a po akom dlhom case snazenia?
Bodaj by to pomohlo aj nam...ale zatial nic..v stredu ideme do centra koli vysledkom krvy...tak som zvedava ci mi nieco nasli koli comu sa nedari..a uvidime co dalej..🙂

zuzu2389
18. sep 2013

@alchemilkazltozelena
Ahoj, tak gratulujem..🙂
Ja idem akurat dnes do Martina koli vysledkom krvi...som zvedava ako to dopadne..dufam ze mi nezistia nieco vazne...normalne mam strach.. takze dnes zistim co dalej, kedze este stale nie a nie podarit mimco.:(
OK tak drz palce a neskor dam vediet ako som dopadla..

alchemilkazltozelena
18. sep 2013

@zuzu2389 asi tak rok sme sa snazili....moj bral fertil man len mesiac, potom uz len klasicky vitamin E za par eur a to mu pomohlo....ja som potom zacala s inofolicom, jedno balenie a prestala som chodit na modry konik, prisla necakna ovu a vyslo to 😉 drzim vam palce...pises ze mm ma uz spermie ok, aj ty si ok, tak tiez nechapem, ale neboj nic vazne to nebude...mm nech berie vitamin E 200vku 😉

zuzu2389
18. sep 2013

dik..🙂
Tak uz sme sa vratili z Iscare...krvne vysledky mam v poriadku...tak ma lekar poslal na laparoskopiu...pretoze chce vediet ci mam priechodne vajcovody alebo nemam nejake zrasty....
tak sa uvidi...dufam ze budem v poriadku a coskoro sa podari..🙂

alchemilkazltozelena
29. nov 2013

@zuzu2389 ahojky, tak co nove? 🙂

snehulienka82
28. feb 2014

@zuzu2389, @alchemilkazltozelena
ahojte baby,
mna by zaujimalo, ci by ste odporucali brat Fertil Man po vysledkoch spermiogramu, alebo sa moze uzivat len tak, nahodne, podla zvazenia... ci po ako dlhom snazeni by ste zvolili tuto alternativu?

alchemilkazltozelena
28. feb 2014

@snehulienka82 najlepsie je ist na spmg ABY Ste vedeli na com ste....nieco len tak zacat brat by sice nemalo uskodit ale na druhej strane, ak muz napr. nema ziadne spermie tak ani fertil man mu nepomoze....treba zistit ake ma spermie a potom to zacat riesit...moj nazor....my sme sa snazili pol roka a potom siel na spmg....cim skor pojde tym lepsie

snehulienka82
28. feb 2014

@alchemilkazltozelena a mozes mi poradit, ako a kam treba ist? aky je postup?

alchemilkazltozelena
28. feb 2014

@snehulienka82 neviem odkial ste, my sme boli na spmg v Sliaci napr., zisti si na nete kde to robia, postup je taky ako si sami zvolite.....ci das najprv jehop vysetrit alebo seba to uz je na vas, idealne je vysetrit oboch aby ste vedeli na com ste, ty u gynekologa a on ten spermiogram..

snehulienka82
28. feb 2014

@alchemilkazltozelena sme v BA, vidim, ze to robia v roznych centrach, len nerada by som, keby nas posielali na umele a pod. Tomu by som sa rada vyhla, snad je aj ine riesenie... Ja som bola na vysetreniach minuly rok v maji, zistoval mi dr. ovulaciu, sice on vela nenahovori, ale z jeho slov som pochopila, ze by malo byt vsetko OK, teraz si meria bazalnu teplotu a grafy mam ukazkove, az na to, ze na konci cyklu mi pekne poklesne, ako keby nebol ziadny sexik, no ten ale bol, a mozem povedat, ze pravidelny... tak ma uz napada vselico. Aj ked sa nam uz raz podarilo splodit babo, o ktore sme ale v 8 tt. prisli... takze mali by sme byt v poriadku, ale predsa cas bezi a tomu je uz 5 rokov teraz... samozrejme sme sa odvtedy nesnazili v kuse, to by uz daval dovod na znepokojovanie... predsa sa trochu obavam, co ked nie je vsetko v poriadku, moc to dietatko odkladat uz nechcem, lebo mladsi uz nebudeme, a ja som sa "neskoro" narodila mame a viem, ake su teraz problemy v rodine...

alchemilkazltozelena
28. feb 2014

@snehulienka82 vela robi aj psychika, prilisne tlacenie na pilu....nam sa zadarilo ked som sa prestala na to sustredit a prestala som sa pozorovat, chodit vkuse na modry konik, ...... mne pomohol aj Inofolic 1 denne som brala, nech ide na spmg a budete mudrejsi, drzim palce

snehulienka82
28. feb 2014

@alchemilkazltozelena dakujem, si zlata! ja som sa zacala sledovat v jan., predtym sme tomu nechavali volny priebeh, len sa mi zdalo, ze trosku asi treba pomoct, lebo nie sme az tak aktivny, aby sme s prepacenim prekefovali cely mesiac od rana do vecera. 😀 takze nemyslim, ze tlacim na pilu, lebo sa milujeme z lasky, nie krcovito, ze treba dieta... aj keby sme boli radi... no, ale mame rozne stresove situacie, aj v praci a v rodine... takze aj to moze byt dovod. inofolic mi nepomohol, ja som ho mala 2 cykly este min. rok, ale nic, no ale z prasku neotehotniem... skusim sa niekam objednat na ten spermiogram a uvidime potom. maj pekne tehotenstvo. vidim, ze cakas babatko. 🙂

alchemilkazltozelena
28. feb 2014

@snehulienka82 nemas zaco 🙂 ja som si tiez presla kadecim, kadeco som skusala a fakt to vyslo ked sme to necakali aj ked to znie ako otrepana fraza...aj stres vela robi...ak mas pravidelnu ms, aj ovu, tak z tvojej strany je vsetko ok, este vysetrit partnera a ak mu vyjde to co mojmu, ze v podstate nemal katastroficke vysledky, len trebalo chvilu pobrat lieky, tak by vam to malo vyjst....mne inofolic privolal skor ovu, ktoru som vobec necakala a vtedy to vyslo...tak potom daj vediet ako ste dopadli 🙂

snehulienka82
28. feb 2014

@alchemilkazltozelena ok, posnazim sa. 🙂

zuzu2389
1. mar 2014

@snehulienka82 ahoj ja si myslím že tým že ich bude tvoj manžel,alebo priatel( neviem) uživat nič nepokazi...veď predsa je to vitamín...🙂

snehulienka82
3. mar 2014

@zuzu2389 manzel, ale asi pojdeme najprv na spermiogram... lebo "len tak" je to trosku drahe... este rozmyslam, ci neskusit ten lubrikacny gel... pre seed, ci ako sa vola... uvidime...

zuzu2389
4. mar 2014

@snehulienka82
no ale asi najskor bude najlepsie predsa poslat manzela na ten spermiogram...a budete vediet ci ma nejaky problem alebo nie..
a podla toho sa zariadite...🙂
vela stastia a hlavne coskore tehulkovanie..🙂

snehulienka82
4. mar 2014

@zuzu2389 dakujem, si mila! vy sa uz dlhsie snazite?

zuzu2389
5. mar 2014

@snehulienka82
Neni zac..🙂
NO uz dlho...za chvilku to bude 3 roky... a stale nic...uz neviem co mam robit..mne nic nezistili..zevraj som v poriadku..a to som uz bola aj na laparke, aj genetike..aj rozne testy z krvy mi robili a zevraj som ok..a muz mal zozaciatku problemy so spermiami..tak tie preliecil s tym Fertilmanom...ale posledne testy co bol mal uz v norme..a aj tak nic...tak neviem..uvidime co dalej..este nemame ziadne babo tak by sme chceli..uz som vydata skoro 3 a pol roka tak by bolo nacase..🙂
Vsak dnes ideme do Centra tak sa uvidi dalsi postup..hadam pojdeme IUI skusit
a vy sa kolko snazite? alebo este len zacinate?

snehulienka82
5. mar 2014

@zuzu2389 ahoj, no ste hrdinovia... 3 roky, to musi byt zahul... my sme spolu 6 rokov a nikdy sme sa extra nebranili, tak po pol roku sa nam to podarilo, ale vtedy sme este nechceli, no a skoncilo to zial MA v 8. tyzdni... potom bola dlho pauza, manzel sa aj bal, ze co ked znovu, tak dlho nic nebolo, a potom sme si "davali pozor"... potom sme sa zobrali a ja uz aj predtym by som prijala mat dieta, ale manzel bol stale na vazkach... po svadbe sme sa uz snazili trafit do optimalnych dni, ale nie vzdy sa to podarilo, ale riadili sme sa asi tak kalednarom a to bolo vsetko... skor to bolo nechavane na nahodu. V maji 2013 som potom bola u dr. ci je vsetko v poriadku, ale v podstate bol, nic nezistil, ale predpisal mi Duphaston na udrzanie plodu. Napriek tomu nic, aj Inofolic som si zacala brat z vlastnej iniciativy, ale tak 2 cykly som to brala... mala som trosku problemy, zacala som spinit uprostred mesiaca a trvalo to 2 tyzdne... tak neviem cim to bolo sposobene, potom to preslo, tak som este chvilu uzivala ten inofolic, ale nepomohlo. Mozno som ho brala prilis kratko. No, a potom v novembri, ked na mna dr. nemal cas, rozhodla som sa, ze ja uz ten Duph. nebudem brat, lebo mi to aj tak nepomaha, a potrebujeme sa skor zaktivizovat s manzelom, lebo tabletky su jedna vec, ale hlavne treba aby bol sex. Od januara si meriam BT a snazime sa podla toho zariadit, a viem, ze sme sa urcite obidva mesiace trafily presne aj do ovulky a nic z toho... takze ja neviem, odkedy sa to da nazvat "snazilkovanim", no min. 2 mesiace... alebo rok, ked sa vezme ze som v maji bola u dr.

zuzu2389
5. mar 2014

@snehulienka82
jasne...ale tak musime to brat tak ze ked to bude mat prist, tak to pride....
mozno tomu skusit pomoct..ale moc to prehanat nesmieme....lebo psychika robi vela...
ja som dnes bola v centre a buduci cyklus ideme skusit prve IUI...tak uvidime...aj ked tomu moc vela nadeje nedavam...ale budeme to skusat viac-krat...este umele nechceme...ja budem mat koncom mesiaca len 25 rokov..tak na umele by som chcela este pockat....a riesit to tak az po 27....ale tak dufam ze potom to uz nebudeme musiet riesit, lebo uz nebude treba....
tak si musime drzat palce a navzajom si pomahat...:D

snehulienka82
5. mar 2014

@zuzu2389 co znamena IUI?? viem, je tu vela takychto tem, ale nechce sa mi to cele citat...

zuzu2389
6. mar 2014

@snehulienka82
NO iui je lahsia forma oplodnenia pomocou reprodukcie...
To muzove spermie ocistia a tie najlepsie potom zavedu rovno do maternice....teda aspon tak mi to vysvetloval lekar..🙂
sice to nema az tak velku usposnost ako umele...ale je to mensi zasah do tela....
tak to ideme skusit...buduci mesiac konecne..dufam ze to vyjde..a ked nie tak budeme skusat aj nadalej...
este nechcem teraz riesit umele..je to za jedno aj moc drahe a este sa chvilu da pockat..kedze budem mat teraz len 25 rokov...tak ak sa nezadari tak do 2 rokov..tak potom pristupim aj na umele..ale hadam to uz potom nebude treba..🙂

snehulienka82
6. mar 2014

@zuzu2389 tak drzim moc palce, aby to vyslo! 🙂 a keby aj nie, si este mladucka...
ja uz budem mat 32... 😒 ale su na tom aj baby horsie, tak sa este nevzadavam!!! 😉

zuzu2389
6. mar 2014

@snehulienka82 nevzdavaj sa urcite...a uvidis ze to pride samo...
ked to budes najmenej cakat..🙂

snehulienka82
19. mar 2014

@zuzu2389 no ahoj... len ti chcem napisat, ze vcera sme boli v jednom CAR, mali sme taky uvodny pohovor, a teda manzel pojde na spermiogram. uz teraz je z toho hotovy, ci si ma teda vydojit 5 litrov, ako v tom vtipe, ked sa jeden chlap napojil na dojaci stroj a nejak sa mu to tam zaseklo a volal do firmy, ako sa to vypne a bolo mu povedane, no nebojte sa, po nadojeni 5 litrov sa automaticky vypne 😀 no, takze tak, som rada, aspon budeme vediet na com sme... mna hned vysetrili a zobrali mi krv a este pojdem na krv na zaciatku dalsieho cyklu, budu mi robit hormonalny profil, povedala ze ovu som tento mes. uz mala, a pojdeme aj na geneticke vysetrenia, ze to sa robi raz za zivot, a potom sa uz vie, co je vo veci... no, takze tak, inak dr. bola velmi mila a prijemna... dufam, ze to tak aj zostane... 🙂

zuzu2389
19. mar 2014

@snehulienka82
Ahoj tak to som rada....aj my sme sa dohodli asi 2 tyzdne dozadu ze dalsi cyklus pojdeme na IUI...cakam kramy..teda ak uz nemeskaju...a stale nic...
dokonca sa mi BT stale dviha a neviem co si o tom mam mysliet...bodaj by som uz konecne bola tehotna...Aj ked si myslim ze kramy chytim...uz ma dost pobolieav brusko..len stale nic..dokonca kazdy mesiac pred kramamy dostavam najskor vytoky...tak 2 dni..a teraz zatial nic...dnes som 29 DC a ovulku som mala asi pred 13-14 dnami...
a to mi je zvlastne...lebo vacsinou dostavam kramy po 10 dnoch od ovulky a teraz este stale nic...tak som zvedava ci sa mi dnes nahodou nespustia vytoky...uvidime....ale bola by som stastna ako blcha keby nie....skoro 3 roky snazenia...bolo by nacase..🙂
tak ti prajem vela stastia aby vsetko dopadlo dobre..🙂

snehulienka82
19. mar 2014

@zuzu2389 sak si urob test!! 🙂 uz by mal daco ukazat... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre