Genetické vyšetrenie po 2 potratoch - Humenné alebo Košice

andrejocka36
22. mar 2021

Dievčatá, som po 2 potrate a lekárka ma poslala s manželom na genetické vyšetrenie. Kde máte lepšiu skúsenosť, že urobia kompletné vyšetrenia? V Humennom alebo v Košiciach? Koho odporúčate na absolvovanie tohto vyšetrenia? A ako dlho sa čaká na objednanie a výsledky?

Ďakujem za odpoveď.

maximilie
22. mar 2021

@andrejocka36 ahoj. Neviem, ci ti bude vedieť niekto poradiť kde je lepšie. Sestra boli v KE a čakali 2 mesiace. Za termínom čakali tyzden. V podstate vám zoberú len krv a zvyšok sú otázky.

andrejocka36
autor
22. mar 2021

@maximilie v KE kde boli na vyšetrenie na genetike? U akého/akej lekára/lekárky?

paradise93
26. mar 2021

@andrejocka36 my sme boli u MUDr. Vasila. Za termínom sme čakali asi mesiac a za výsledkami že mesiac a pol. Pýtal sa len otázky a sestrička vzala krv. Vo vnútri sme boli cca hodinku

andrejocka36
autor
26. mar 2021

@paradise93 už sme s manželom objednaní do KE na genetiku k doktorke Magyarovej.

paradise93
26. mar 2021

@andrejocka36 aha, nevšimla som si dátum pridania otázky 🤦 nevadí, možno dakomu druhému pomôže

michaela121
26. júl 2021

@paradise93 ahoj všimla som si ze si bola v he na genetike, aky bol priebeh vyšetrenia ďakujem

paradise93
26. júl 2021

@michaela121 ahoj. Objednala som nás telefonicky, termín asi cca do mesiaca. Najprv k sestričke, natuka všetko do počítača. Dávali sme jej výsledky spermiogramu manžela. Potom sme išli k doktorovi a on sa pýtal všetko od starých rodičov, rodičov, súrodencov a nakoniec vás. Všetky choroby, úmrtia. Sestrička potom vzala obidvom krv a výsledky boli tak za cca 1,5 mesiaca. Prišli sme si už len po výsledky.

michaela121
26. júl 2021

@paradise93 a mala si to napísané niekde ci tak zbehne si vedela, my ideme 10.8 teraz tak zato sa pýtam a spermiograme mi gynekológ nič nehovoril, tak to by asi problém žiaden nemal byt

michaela121
26. júl 2021

@paradise93 a ešte krv vám brali hneď ten deň či až na druhy deň

paradise93
27. júl 2021

@michaela121 mala som to napísané. Ja som mala odporúčanie z centra že tam máme ísť tak aj v centre mi vraveli že cca čo sa bude pýtať a niečo mi aj sestra povedala. Tak spermiogram sme mali tiež z centra robený tak len preto sme ho mali. Krv sa berie v ten istý deň. Počítajte že tam budete cca 1,5h. Aspoň my sme tak boli

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre