Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

dracik07
Dnes o 06:52

Ahojte,
@nikol114 to mi je ľúto ale ešte nie je nič stratené 😉✊
@dominka2611 @zanzilady tak a teraz už len vydržať. Silno držím ✊ nech sa zadarilo 🙏🍀❤️

Ja dnes takto, hrdlo má od včera vôbec neboli tak neviem čo to bolo

andyka105
Dnes o 07:06

Dobre ranko dievcata, ja som mala vcera jednorazovo hnedy hlien, aj som si tak v kutiku duse vravela ze je to ok asi uhniezdenie. No dnes uz zacinam spinit aj brucho ma boli takze u mna sa blizi mrcha…. Asi ani nebudem testovat.

zanzilady
Dnes o 07:25

@andyka105 ale že by už na 8dpo sa rozbiehala ma ? To sa mi nejak nezdá

zanzilady
Dnes o 07:26

@dracik07 no krásne máš toe teploty ešte aspoň 3 dni vydržať 🥹

linda5678
Dnes o 07:43

Dievcata, aj ja som tu s vami, 10dpo a som nalomena zase testovat skor ako by mala ms meskat 🙈 Snad to aspon jednej z nas tento cyklus aj vyjde 🤞🙏🍀

bambulka711
Dnes o 07:45

Dievčatá, ja 6dpo, od včera boľavé prsia a bolia kríže 🤷 na PMS aj príznaky skoro, tak neviem, čo si myslieť.

linda5678
Dnes o 07:53

@bambulka711 moze aj nemusi byt skoro, moze to uz byt kludne oboje, kedze stupa progesteron

linda5678
Dnes o 07:53

@bambulka711 ja mam tento cyklus pms tusim uz odo dna ovu 🙈Jedine tie krize ma nebolia co spominas, inak uplne vsetky mozne priznaky. Do ms sa mi aj akne stihne zahojit 😅

andyka105
Dnes o 07:59

@zanzilady ano takto isto som mala aj minuly mesiac. LF mam 12 dni a na 8 den my zacalo spinenie, mierne krvacanie. Myslim si ze mam malo progesteronu. Tento mesiac som nasadila Vitex tak dufam mesiac dva a sa mi to upravi. 🤷‍♀️

bambulka711
Dnes o 08:29

@linda5678 akože, nechápem. Už mesiac beriem medrol a aspirín, tak možno mi to nejak mení biorytmus 🙈 lebo kríze ma nikdy pred MS nebolievaju, iba pred ovu.

ersp
Dnes o 08:34

@jankasvo dufam v to 🙂 my chodime do heliosu v KE 🙂 noo my sa snazime pocas cyklu kazde 2-3 dni, u nas skor mna muz ukecava 😀😀 ale teraz pri ureaplazme sme si 5 tyzdnou dali uplne klud od sexu tak teraz je chut pri oboch 😀😀

zanzilady
Dnes o 08:38

@andyka105 aha no tak uvidis ako ti to zaúčinkuje 🥹 ale kiežby to bolo tehu spinenie 😅

andyka105
Dnes o 08:49

@zanzilady kiezby….. bol by to pre mna krasny darcek k 30 narodkam 😂 ale nedavam tomu velku nadej

zanzilady
Dnes o 09:16

@andyka105 uvidis ako to dopadne 🙂 držím ale veľmi palce 😍

andyka105
Dnes o 09:19

@zanzilady aj ja vam vsetkym… aspon jedna z nas musi mat pozitivny test

jankasvo
Dnes o 09:35

@ersp áno aj my tak ale keď sa blíži ovu alebo teda je mám pocit že či to neni malo chápeš 🤣 aby som náhodou niečo nepremeskala 🤣 tak verím 5tyzdnou je dosť 😱😁

ersp
Dnes o 10:48

@jankasvo tak u nas nemozme len pocas predpokladu ovu kedze moje cykly bez liekov su 60 dnove 😀😀😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre