Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

zuza265
26. mar 2024

@katariiinkaa jeee parada! Kedy ides znova?😍😍😍

katariiinkaa
26. mar 2024

@zuza265 zajtra kontrolné sono, ale to mame naplánované od minulého týždňa už, keďže doktorka si bola takmer istá že to bude biochemické tehu kvôli tomu prvému nízkemu hcg.. predpokladám že na sone neuvidí ešte vôbec nič, ale tak uvidíme 🙏 dufam že sa aspoň gestacny vačok ukáže.

zuza265
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katariiinkaa
26. mar 2024

@zuza265 držím palce! 🙏

dominka2611
26. mar 2024

@katariiinkaa wau, držím palčeky ❤️ doktorka ti aj niečo povedala ? ❤️

katariiinkaa
26. mar 2024

@dominka2611 nie nie, dnes som bola len na odbery 🙂 sestrička mi len zavolala s výsledkom poobede. Ku doktorke idem až zajtra ráno.

dominka2611
26. mar 2024

@katariiinkaa tak držím palce ❤️ zajtra daj vedieť ❤️

zanzilady
27. mar 2024

@katariiinkaa cakameeee 🥹🥹🥹

katariiinkaa
27. mar 2024

@zanzilady už mám po kontrole 🙂 doktorka bola veľmi milá. Na utz videla zatiaľ len dutinku, ale povedala že podľa hcg to vyzerá že sa neskôr uhniezdilo a bude to len 4tt čiže ani nemôžeme chcieť viac vidieť 🙂 spomenula samozrejme aj mimomaternicove, ale rovno mi povedala že mi to hovorí len preto aby som vedela keby mi náhodou začnú bolesti alebo silne krvácanie alebo čokoľvek iné. Zatiaľ mimo maternice nikde nič nebolo a povedala že mimomaternicove je celkom zriedkavé, takze si nemysli že to bude moj prípad. Ale mám sa zastaviť budúcu stredu na kontrolné hcg aby sme si boli istí že stúpa aj naďalej ako má. A budúci piatok poobede sono, či sa nám uz niečo viac ukaze. Kvôli tomu prvotnému krvácaniu to chce mat zatiaľ viac pod kontrolou 🙂

karolli111
27. mar 2024

Ahojte moze byt takyto "implantacny pokles?" Aj ked nemusi to nic znamenat samozrejme. Mali ste niektora ?

bambulka711
27. mar 2024

@karolli111 ahoj, ja mávam bežne 4-5 dpo pokles, vraj to súvisí so zmenou hormónov. Takže áno, môže a nemusí to niečo znamenať. Meriaš prvýkrát?

dracik07
27. mar 2024

Ahojte,
@katariiinkaa to sú dobré spravicky🥰, už len nech pekne rastie a budúci týždeň to už bude na 1000% potvrdené a ty si už budeš len užívať tehotenstvo 🙏🍀❤️
@karolli111 môže ale aj nemusí. Merida v rovnakom čase? Nikto ti to nepovie

dracik07
27. mar 2024

Ja dnes 5dpo.
Včera som robila ovu test a zase tmavá čiarka, ja to už nechápem 🙄🤔 Snáď dnes už bude svetlejsi

katariiinkaa
27. mar 2024

@dracik07 dufam že to tak bude 🙏 povedala mi že aj keby budúci týždeň ešte nič extra nevidime, nemám sa zľaknúť. Že mala pacientky ktorým sa niečo ukázalo až v 7-8-9 týždni.. že je to veľmi individuálne. Len akurát rozmýšľam že čo je vlastne ta “dutinka” ktorú spomínala 🤔 čo som si teraz prečítala tak niektorí lekári to používajú namiesto slova gestačny vak.. ale nie som si istá no. Keby náhodou niektorá viete, dajte mi prosím vedieť 🙏😅

dracik07
27. mar 2024

@katariiinkaa áno mal by to byť gestacny vak

karolli111
27. mar 2024

@bambulka711 dakujem pekne. Nie praveze meriam po dlhej dobe, ale takyto skok som veru nikdy nemala 😊 sak uvidime no.

karolli111
27. mar 2024

@dracik07 snazim sa 😅

bambulka711
27. mar 2024

@karolli111 no skús merať v rovnakom čase a za rovnakých podmienok, lebo zatiaľ ti to moc nevychádza 🙂 ten pokles je pomerne veľký, mohlo to ovplyvniť kadečo. Asi neostáva nič iné, len držať palce a vyčkať 🙂 ja som na tom podobne, 6dpo. Tento mesiac sa opäť nechystám ani testovať, iba počkám, či príde MS alebo nie

dracik07
27. mar 2024

@karolli111 no tak treba v rovnakom čase a vždy na rovnakom mieste. A pred meraním nevstavat z postele, lebo to tiež môže dosť ovplyvniť BT.

zanzilady
27. mar 2024

@katariiinkaa to znie dobre. Pozri ja som mala takúto bublinku pár sni po vymeskani ☺️

jankasvo
27. mar 2024

Dievčatá tak vstupnú konzultáciu do car máme za sebou, vraj som po ovulacii aj keď som ju vôbec necítila, a myslela som si že graf je za to taký lebo som chorá aj ked bez teploty.

karolli111
27. mar 2024

@dracik07 @bambulka711 ano dakujem dievcata, nevstavam z postele, neviem co to mohlo byt vobec, asi tie hormony. Meriam vzdy v ustach 🤔

katariiinkaa
27. mar 2024

@karolli111 pri meraní v ústach podľa mna stačí že si nejaký čas spala s otvorenými ústami a dokáže to ovplyvniť výsledok. Preto je presnejšie meranie dole 🙂

majoralka
27. mar 2024

@katariiinkaa supeeer 👍🏻❤️🥰 gratulujem

majoralka
27. mar 2024

Ahojte dievčatá, dlho som tu nebola 😇 už som zasa po OVU, tak čakám čo bude a nebude 😇 MS by mala prísť deň pred mojou 40tkou 🙈😁

jankasvo
27. mar 2024

@katariiinkaa blahozelaaaam ❤

katariiinkaa
27. mar 2024

@jankasvo @majoralka ďakujem krásne 🥹 už len veriť že všetko dopadne dobre 🙏 zajtra mám narodeniny, majú k nám prist osláviť moji rodicia už dnes keďže je zajtra sviatok, tak budú mať malé veľké prekvapko 🥹 rozhodli sme sa s mužom že im to povieme už teraz, nehľadiac na to ako to nakoniec cele dopadne.. či by to dopadlo dobre alebo zle, vedeli by o tom. Tak som zvedavá na reakciu ❤️

dominka2611
27. mar 2024

Ahojte žienky, tak bola som u doktora dnes na folikulometriu. Folikul mal 18,3mm myslite si že keby sme dnes mali sex tak by to mohli to mohli plavci stihnúť ? ❤️

bambulka711
27. mar 2024

@dominka2611 určite, folikul praská optimálne pri 20-24 mm, plavci sú na mieste vraj za 2 hodiny cca. Takže si pred ovuláciou, ale ťažko povedať, či bude zajtra alebo o 4 dni 🙂

zanzilady
28. mar 2024

Ahojte 🙂 tak mám dilemu, myslela som si že ovu wste len bude. Robila som si testy včera a dnes. Myslela som že ovu bude až zajtra.(stále môže byt) Sle toe testy sú divne. Teplota mi ešte nestúpla…ale tento večerný test je skoro úplne slabý. Predtým som nikdy nemala taký zoslabnutý test a na druhý deň by prišla ovu. A takisto som nikdy nemala pozitívny test a hneď pár hodín po že by bola taká slabá čiarka. Myslite že ovu už bola a len som nezachytila dnes (alebo v noci) alebo ešte len bude minuly mesiac bola 15 dc predtým 16 a predtým 18dc brala som duphaston tak asi preto sa to skrátilo … ta fotka s 3 testami je dnes - ráno po obede a teraz vecer

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre