Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

majoralka
31. mar 2024

@dracik07 ešte je skoro 😇 ale viem aké je to ťažké 🙈 ja aj keby chcem testovať nemôžem, testy mám v robote 🤣

bambulka711
31. mar 2024

Ahojte dievčatá, ja nemeriam, ani netestujem, keďže už neverím, že sa prirodzene podarí... Dnes 10 dpo a zatiaľ žiadne špinenie, čo zvyknem mávať, ani pocit na MS. Dostávam ju 11-12 dpo, tak uvidíme zajtra z čo bude.

dracik07
31. mar 2024

@majoralka neviem či ten vzostup nemôže byť aj tým že do rána sa mi spravil herpes 🙄, ale choro sa necítim. Len dúfam že do pár dní nebudem chorá 😔🤐

jankasvo
1. apr 2024

Dobre ráno dievčatá ako ? Ak by z môjho grafu bolo tehotenstvo asi začnem veriť na zázraky 😁🤣

dracik07
1. apr 2024

Ahojte, krásny Veľkonočný pondelok.
Ja dnes takto. Neviem či si zo mňa robí 1.april celý cyklus, ale takéto kopce som ešte nemala
Ms má prísť až o týždeň v utorok takže na pokles pred ms je ešte skoro.

jankasvo
1. apr 2024

@dracik07 dnes si test neskúšala?

dracik07
1. apr 2024

@jankasvo skúšala a negativny, takže o týždeň v utorok čakám ms 😔

linda5678
1. apr 2024

Ahojte dievcata, zabudla som sa ozvat, po tych “pozitivnych” slunickach bol v sobotu (11/12dpo) ranny Baby top test uplne negativny, cize asi z toho tento cyklus nic nebude. Vecer/zajtra ocakavam uz ms

jankasvo
1. apr 2024

@dracik07 joj mrzí ma to, ale ešte stále je nadej minimálne 2-3dni mne sa úplne slabulinky dusik ukázal na 11dpo.

majoralka
1. apr 2024

Ahojte, aj ja som dnes trošku klesla 😊 dnes som 8dpo….ale na 6dpo som asi 3-4krat za deň pociťovala pichanie v podbrušku, také ostré akoby ma ihlou pichali, tak som zvedavá na tento cyklus

jankasvo
1. apr 2024

@majoralka inak aj ja som to cítila na 6dpo také ostre pichlave od spodu,

dominka2611
1. apr 2024

Ahojte, žienky ? Ktorá si kontrolujete krčok maternice viete mi poradiť ? Mám už po ovulácii a krčok maternice mám v strede (ani nízko ani vysoko) a je tvrdý uzatvorený. Čo to môže znamenať ? Ďakujem ❤️

bambulka711
1. apr 2024

@dominka2611 dostáva sa do pôvodnej polohy. Krčok je vysoko a otvorený v čase ovulácie a potom zase tvrdý a ide dole a tak dookola. Ja inak napríklad nemám vôbec pocit, že by som ho niekedy mala otvorený, vôbec nevnímam rozdiel 😓

andyka105
1. apr 2024

Ahojte baby, akurat som vas tu objavila 😊 predpokladam ze za den dva my dojde MS tak sa pridam v novom cykle s grafmi 😉
@dominka2611 krcok sa po ovulke dostava do povodnej polohy teda opat dole. Ked zacne stupat tesne pred MS tak pride ak ostane dole je to vraj tehu 🤷‍♀️

bambulka711
2. apr 2024

Dobré ránko, ja dnes 12 dpo a test snehobiely. Uvidím, čo vo štvrtok na imunológii povedia výsledky a asi si tento mesiac dáme pauzu a počkáme na IVF 😓

andyka105
2. apr 2024

@bambulka711 ahoj, mne uz dnes klesa teplota tak ratam ze uz dojde MS

zanzilady
2. apr 2024

Dobre ráno, ja dnes takto 6dpo 🙂 ráno som merala o polhodinu skôr to bolo 36.5 a potom normálne keď mi zazvonil budík bolo už 37.2 🙂 zapísala som ale nižšiu, vy ako ?

bambulka711
2. apr 2024

@andyka105 a ako dlho sa snažíte? Ja čakám dnes MS, tak uvidíme, ale tento mesiac som nemala žiadne špinenie ako mávam už od 10dpo, tak som trošku živila nádej, že sa IVF vyhneme :(

dracik07
2. apr 2024

Ahojte, ja dnes. Tak už odratavam do ms. A keďže od mája opäť nastupujem do práce, tak končím so snažením, keďže popri práci asi nebude sila riešiť snaženie a aj vek má už tlač i tak sa zmierujem s tým že budeme len jedného drobca. Čo už asi nám to nie je súdené mať ďalšie dieťa 😭

zanzilady
2. apr 2024

@dracik07 možno to potom vyjde a úplne nečakane 🥹

majoralka
2. apr 2024

Ahojte, ja som dnes zasa stúpla hore 😇

zanzilady
2. apr 2024

@majoralka ahoj a test si neskúšala ?

dracik07
2. apr 2024

@zanzilady už neverím a rozhodli sme sa že keď nastúpim do práce tak už sa nebudeme snažiť.
Chcela som nadviazať na prvú materskú no nevyšlo 😔

majoralka
2. apr 2024

@zanzilady ahoj, nie neskusala, 9dpo je skoro na test, podľa mňa 😁 chcela by som až tak štvrtok alebo piatok skúsiť

zanzilady
2. apr 2024

@majoralka tak uvidis hlavne podľa teploty ☺️
@dracik07 jasne chápem. Možno v praci aa tvoje telo uvoľní viac :D a bude prekvapko

majoralka
2. apr 2024

@zanzilady a ty kedy plánujes testovat? 😊 áno, bude to závisieť aj od teploty😇
@dracik07 možno by sa práve vtedy podarilo, keď budeš chodiť do práce 🤗

zanzilady
2. apr 2024

@majoralka ja budem testovať sk mi stupne teplota aspoň na 36.7. Inak asi ani nie. Tento mesiac sme sex úplne netrafili tak som si nedala ani duphaston. Takze nádej nemám nejakú veľkú. Ale možno zo zvedavosti v piatok

andyka105
2. apr 2024

@bambulka711 no zacali sme sa v oktobri, to bolo rok po porode a vtedy sa hned aj zadarilo ale vak bol bez plodu a spontanne som potratila, sice sme sa zacali snazit hned ale ztial nevyslo. Pred synom sme sa snazili presne rok kym nam to s nim vyslo.

adka3321
2. apr 2024

@dracik07 ja som mala nastupit po rodicaku 1.7. do roboty a 23.6. som zistila, ze som tehotna 😀 takze stat sa naozaj moze vselico, prave vtedy kedy to najmenej cakas

dracik07
2. apr 2024

@adka3321 a potom si normálne nastúpila do práce?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre