Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

adka3321
2. apr 2024

@dracik07 ano, normalne som nastupila, chodila som do roboty az do dalsej materskej. ale tak ja som mala robotu v kancelarii

jankasvo
2. apr 2024

@dracik07 ja presne toto isté riešim, tiež musím nastúpiť v júni do práce a tiež som chcela takto isto nadviazať a som z toho stále len v strese že či to stihnem alebo nie ale už rezignujem aj keď 9dpo a už ma svrbia prsty 😁🙈

zanzilady
2. apr 2024

@jankasvo už by som na tvojim mieste testovala 😂

jankasvo
2. apr 2024

Ja dnes takto

jankasvo
2. apr 2024

@zanzilady nemám doma testy našťastie 😁🙈

dracik07
2. apr 2024

@adka3321 a kedy si to oznámila v práci? Potom si mala normálne nárok na MD?

adka3321
2. apr 2024

@dracik07 az v auguste v 13tt. ano, mala som narok na MD aj na tehotensky

jankasvo
2. apr 2024

@zanzilady bola som kupit testy 😁

dominka2611
2. apr 2024

@andyka105 ahoj, dnes som skúšala a krčok je dole, tvrdý, uzatvorený. Teplota stúpla dnes na 36,75 ❤️. Tak uvidíme.

zanzilady
2. apr 2024

@jankasvo takze zajtra ideš testovať ? 🥹

jankasvo
2. apr 2024

@zanzilady Áno už to nevydržím zrejme už dnes som mala na mále poobede 😁🙈

andyka105
2. apr 2024

@dominka2611 noooooo ja som bola vcera 10dpo a krcok bol dole tvrdy uzavrety. Vecer uz zacal stupat hore dnes je 11dpo teplota klesla krcok je uz tak vstrede skor vyssie, ratam ze zajtra klesne este viac a stvrtok by mala dojst Ms ak teda uz nedojde zajtra. Takze podla toho to vyzera ze krcok stupa az naozaj tesne pred ms den mozno dva. Uvidis 🤷‍♀️

zanzilady
2. apr 2024

@jankasvo tak som zvedavam čakám foto ráno 🤞❤️

jankasvo
2. apr 2024

@zanzilady Áno jasné ohlasim sa 😁🥰

jankasvo
3. apr 2024

Dobre ránko zienky, dnes 10dpo a test negativny, tak čakám na ms. 😁☀️

zanzilady
3. apr 2024

@jankasvo a ktorú značku si robila ? 🥹

jankasvo
3. apr 2024

@zanzilady pepino, chcela som byť pred mužom nenápadná a v tescu inú nemali

zanzilady
3. apr 2024

@jankasvo tak tie nemajú najviac farbiva 🤔ešte je šanca . Ja dnes takto. Vyššia teplota. Namerala som dokonca 36.76 ale spala som celkom zle a merala som možno o polhodinu neskôr tak som si dala trochu nižšiu

jankasvo
3. apr 2024

@zanzilady krásne ti to stúpa 🥰

zanzilady
3. apr 2024

@jankasvo no kiežby to tak ostalo

bambulka711
3. apr 2024

Dobre ránko, ja dnes 13 dpo, u mňa je dnes 2. deň meškania, test biely. Tak asi len telo zblbnuté z gonasi. Zajtra idem po výsledky na imuno, držte palce.

dracik07
3. apr 2024

Ahojte,
@katariiinkaa dnes máš kontrolu, však? Čakáme dobré spravicky
@jankasvo Pepino má dosť málo farbiva, takže kľudne ešte môže byť, držím ✊🙏✊
@zanzilady krásne stupas 😍

Ja dnes takto, zase to skáče ako na trampolíne 🙄

andyka105
3. apr 2024

Ja dnes takto. Predpokladam ze ms dojde zajtra

zanzilady
3. apr 2024

@dracik07 no len vravím zle som spala….tak ta teplota môže byt taká skreslená :/ a tyyyy ? Testovala si ešte ? Ako ta poznám by som povedala že hej 😅

zanzilady
3. apr 2024

@bambulka711 fiha… tak asi ozaj hormóny :/ daj potom vedieť aké boli výsledky 🤞

bambulka711
3. apr 2024

@zanzilady keď zle spíš, tak zvykne byť teplota vyššia. Ja som takú potom neskôr dala, aby nebralo do úvahy a aj som si dala dole symptóm, že zlý spánok.

zanzilady
3. apr 2024

@bambulka711 áno áno veď právd ale potom keď som sa zobudila okolo 6-15 tak som aj dole odmerala a tam bola 36.99 a zvyknem mat rozdiel v ústach a dole tak 0.2-0.3 čiže to by sedelo. Uvidím zajtra ako bude.

dracik07
3. apr 2024

@zanzilady keď mi neukázal na 10-11dpo tak už neukáže. Takže čakám do pondelka na deň ms. Len zase to dlhe čakanie🙄

katariiinkaa
3. apr 2024

@dracik07 Ahooj, krásny graf zatiaľ 😍 áno áno, dnes som mala tretí odber, poobede okolo 13-14 mám napísať ohľadom výsledkov. Keď ich už budú mat tak mi povedia a keď nie tak zajtra. V piatok sono. Zlata si že si si spomenula 🙏💛

dominka2611
3. apr 2024

Dobre ranko žienky, ja dnes takto. Teplota stúpla ale osobne nedávam tomuto cyklu nejakú nádej 😕. Myslím si že ovu bola o deň neskôr a ani sex sme netrafili ako sa nato pozerám 🫣.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre