Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

kristinkaris
18. apr 2024

@dracik07
@zanzilady a vy sa ako máte dievčatá ? ☺️ už máte po ms ? 🙂

katariiinkaa
18. apr 2024

@andyka105 nie nie, nič mi nedávajú. Hovorila doktorka že uvidíme ako dopadnú odbery a podľa toho sa rozhodne čo ďalej. Vieme že prosperujúce tehu to určite nebude, ale s tým som rátala. Čiže už len čakáme na odbery aké budú hodnoty. Spomínala že keď bude aj naďalej takto stúpať tak to vyzerá na laparoskopiu a keď začne klesať tak si s tým telo buď poradí samé alebo sa spraví kyretáž.

dracik07
18. apr 2024

@kristinkaris no ja čakám na ovu. Ale tento mesiac to nejako neriešim keďže ešte vycerpam starú dovolenku a oficiálne v polke júna opäť nastupujem do prace.
Skúšať budeme ale keď sa doteraz nepodarilo tak po hybujem že teraz by to vyšlo.
A ty ako?
@zanzilady a ty?

kristinkaris
18. apr 2024

@dracik07 fiiha a graf vyzerá že už je ovu na spadnutie ☺️ a testy ? no ja som 8DPO snažím sa potláčať to nutkanie na testovanie :D chcela by som vydržať do 11dpo

dracik07
18. apr 2024

@kristinkaris tak silno držím palce nech vydržíš (ja to nedokážem 😁, aj keď stále si poviem že až na 12dpo) a nech si tam krásne //🙏✊🍀❤️
Ovu testy sú zatiaľ negatívne. Teraz okolo 18:00 chcem skúsiť. Ale doobeda bol negatívny. Tak snáď do 12dc bude pozitívny. Sa mi to nejako posunulo ako som po Biochemickom píla Alchemilku. Dovtedy bol vždy na 10dc pozitivny

zanzilady
18. apr 2024

@kristinkaris
@dracik07 ahojte ja takto 🙂 ovu čakám až okolo 15dc …. No tie posledné dpo do testovania sú najťažšie vydržať

kristinkaris
18. apr 2024

@dracik07 ďakujem ☺️ uvidím ako dlho aj ja vydržím :D … tak potom daj vedieť či zosilnel 🙂
@zanzilady tiež to vyzerá zaujímavo ☺️

zanzilady
18. apr 2024

@kristinkaris no som sama zvedavá ako sa to bude vyvíjať 🥹aaa určite daj info ak budeš testovať

dracik07
18. apr 2024

Žienky jedna baba dávala príspevok a tak že ako sa snažíte vy? Už keď začnete mať viac hlienu (ten ja mávam ešte pred pozitívnym testom) alebo až keď máte pozitívny ovu test?

dracik07
18. apr 2024

@kristinkaris tak zatiaľ takto

kristinkaris
18. apr 2024

@dracik07 to ešte ozaj slabunke ale tak možno zajtra vyskočí 🙂

bambulka711
18. apr 2024

@kristinkaris @dracik07 @katariiinkaa @majoralka @zanzilady ahojte dievčatá, stále pozorne sledujem, čo sa tu deje. My sme si tento mesiac povedali, že sa snažiť nebudeme a nakoniec chlap sám, že veď za to nič nedáme a posnažíme sa, že necháme to na náhodu.

jankasvo
18. apr 2024

Ahojte ženy, ja takto dúfam že tento mesiac bude ovulacia skôr ako minulý na 35dc. Boli sme v car výsledky ok ja pco a muž spermiogram v poriadku.

katariiinkaa
18. apr 2024

@bambulka711 super, držím palce! 😍

andyka105
18. apr 2024

@dracik07 my sa snazime kazdy druhy den. Vcera bol pozituvny test a 3 den od posledneho styku tak sme sli na ve . Dneska to zrejme poistime nakolko predpokladam ze dnes bola ovu a zrejme nas to chyti aj zajtra nakolko je piatok. Toto ja uplne nechcem planovat nechcem to tak moc silit ale obe tehotenstva sme mali styk cca kazde dva dni a podarilo sa.

dracik07
18. apr 2024

@bambulka711 to je super že sám od seba, tak si to len užívajte a práve teraz sa zadarí 🙏✊🍀
@andyka105 veď jasné že zase siliť to nechcem😉

zanzilady
18. apr 2024

@bambulka711 ahoj tak vidíš 🙂 super že chlap chce sám, po tom búrlivou obdobi 🥹

bambulka711
18. apr 2024

@dracik07 @zanzilady no práve preto mi skoro urvalo dekel, že ja som povedala, že si dáme pauzu a počkáme na kontrolu na imuno a on prišiel, že poďme to skúsiť, keď si pred ovu. Lebo som ani netestovala, takže iba podľa bolestí viem, že sa blíži...

nikol114
19. apr 2024

Dobre ráno žienky , tak konečne som stúpla a niečo mi hovorí že včera bola ovu tak uvidím 🥹🫣

kristinkaris
19. apr 2024

@nikol114 nemyslím si podľa mňa toho 14 :D

andyka105
19. apr 2024

@nikol114 tiez si myslim ze to bolo zrejme 14. Ale aj keby to bolo vcera tak tiez fajn. Ja som mala tiez vcera ovulku. Tak teraz uz len cakat. 😂

nikol114
19. apr 2024

@kristinkaris
@andyka105 kebyže 14 už by to asi vyznacilo alebo nie 😀 neviem dievčatá nechám sa prekvapiť 😀

nikol114
19. apr 2024

@kristinkaris
@andyka105 Takze už by som mohla byt5dpo to by bolo skvele 😀😀

andyka105
19. apr 2024

@nikol114 podla mna ti to velmi nevyznaci lebo mas na zaciatku cyklu velmi vysoke teploty. Vezmi si to tak ak si teraz 5dpo a 10dpo si spravis test a bude nahodou negativny stale mas sancu ze si len 6dpo 😂😂😂 treba si v tom najst nieco pozitivne 😂

katariiinkaa
19. apr 2024

Ahojte žienky, akurát skoncila vizita. Výsledok zo včerajšieho hcg je taký že kleslo, ale zatiaľ iba trosku. Začala som včera večer špiniť a mat v bruchu pocit ako na ms, tak verim že sa to rozbehne. Dnes zo mna vyšla mala zrazeninka. Lekár povedal že mame dve možnosti - buď ma môžu dnes vyčistiť keď sa ponáhľam domov a keď sa neponahlam tak on by počkal do zajtra na další výsledok hcg a rozhodli by sme sa podľa toho. Tak zatiaľ sme sa zhodli na tom že počkáme aby sa do toho zbytočne nezasahovalo keď nemusí.

andyka105
19. apr 2024

@katariiinkaa to su “skvele spravy”. Teda fajn by bolo keby bolo babetko ale vzhladom na situaciu su to dobre spravy. Tak drzime palce aby sa to rozbehlo. Skus nejaku fyzicku aktivitu teda taku jak sa da v nemocnici. Ak vies tam sa vela prechadzaj a chod po schodoch. Mozno sa ti rozbehne krvacanie. Drzim palce aby nebol potrebny kyret.

katariiinkaa
19. apr 2024

@andyka105 ďakujem ❤️

jankasvo
19. apr 2024

@katariiinkaa mrzí ma to celé, ale v tejto situácii súhlasím s andyka a želám ti nech to netrvá dlho a aby to išlo samo prirodzene. ❤

katariiinkaa
19. apr 2024

@jankasvo ani neviete ako som sa potešila keď povedali že to kleslo, konečne sa niečo deje. Aj má potešilo že spomenul najprv to čistenie a nie hneď laparoskopiu keď by to mohlo byt úplne zbytočne. Páči sa mi ich prístup že nechcú do toho okamžite zasahovať kým to nie je nevyhnutne. Tak už len počkať na zajtrajsie hcg. Dufam že keď klesne znovu tak zajtra/v nedeľu by ma snáď mohli aj pustiť domov.

jankasvo
19. apr 2024

@katariiinkaa áno určite už to bolo pre teba dlho a nič nebolo jasné. Ja keď som potratila minulý rok tiež sa mi to samé spustilo a aj som sa sama pekne vyčistila. Je to pre telo prirodzenejšie, keď je taká možnosť samozrejme. A psychicky si s tým ako ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre